FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11556 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto walczyć o miłość? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "czy warto walczyć o miłość?"   

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

może to znaczy że robie wszytko za szybko na siłe, zamiast dać mu ten czas którego on potrzebuje? wiem że ta moja gadka chyba już sie robi powoli załosna..

co gdybym naprawde spotykała sie z nim dużo rzadziej niż teraz, a na boku szukała kogoś innego?? wiem że to sie wydaje nie możliwe, ale naprawde juz tyle razy mnie skrzywdził że ja bardzo, ale to bardzo chce znalezć kogoś lepszego, i naprawda on ma wiele wad i je dostrzegam, nie jestem ślepo zakochana.

Zmieniony przez - hoinka w dniu 2008-08-13 12:18:27

GoldenEyes
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

w ciagu 4 miesiecy gdyby mialo juz dawno by sie to rozwinelo
ikm sybciej sobie darujesz tym wiecej zdrowia oszczedzisz

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

WiemTo
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

bombka, nie ma żadnych "NAS", bo jesteś tylko Ty. Nie ma sensu nic więcej tu pisać, bo mądre głowy wyjaśniły Ci wszystko. Im bardziej walczysz, tym bardziej sie oddalasz.
Pzdr

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

myśle tak samo jak wy, że to już nie ma sensu, ale chyba narazie brak mi tej odwagi żeby definitywnie powiedzieć koniec, musze do tego dojrzec bo już za głeboko siedze w tym bagnie

GoldenEyes
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

siedz jeszcze dluzej a tym trudniej bedzie Ci sie w tego wyciagnac

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Methos dobrze napisał
Tu nie ma żadnych NAS, żadnej miłości o którą można 'walczyć'. Jest tylko Twoja obsesja i fantazje na jego punkcie.Walczyć to można o kogoś z kim się stworzyło kiedyś prawdziwy, obustronny związek.Ten facet nic nigdy do Ciebie nie czuł, najwyżej od czasu do czasu służysz mu za pocieszalnie czy tam towar zastępczy I to się nie zmieni, bo gdyby miał się zakochać to by to się już wydarzyło. Przestań się poniżać i zacznij żyć własnym życiem.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

'najwyżej od czasu do czasu służysz mu za pocieszalnie czy tam towar zastępczy' hmm tylko te najwyzej wyglada tak ze spotykamy sie codizen, nie zawsze jest sek, moge na niego liczyc w klopotach, byla sytuacja jakies pare miesiecy temu kiedy toon chial ze mna byc, a ja sie wystraszylam i tym razem ja go zlałam i zadreczałam masa pytań, aż doszlo do kłutni i dalej jest jak jest

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Bo wiekszość tzw. porządnych i empatycznych ludzi tak właśnie robi, poza tym pewnie zwyczajnie lubi Cię, w jakiś sposób docenia, itd. Oraz ma seks i wysłuchanie pod ręką, mało który facet się pozbędzie takiej możliwości. Ale życiową partnerką dla niego nie jesteś, chcoiaz pewnie sobie wkręcasz że kiedys Cie pokocha a jak nie to przynajmniej będzie z Tobą z braku laku
On może mieć chwile słabości ale to nie jest TO, i mysle,ze wiesz o tym.

Zreszta to Twoje życie, i Twoj czas któy marnujesz.On jak sie w kimś zakocha z wzajemnością spławi Cię błyskawicznie.

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-13 12:59:57

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-13 13:01:06

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

jem_cegły1
 Wysłana - 13 sierpień 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

tia, wlasnie, daj se luzu, bo ruszasz sie jak woz z weglem
przykumaj kocie ruchy na kims innym

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie ukrywam że dla mnie to też wygodna sytuacja, bo mam kogoś do kogo moge sie przyjść wypłakać, a kochać sie z nim moge bez przerwy, no ale chyba już powinien nastąpić koniec, w piątek mamy jechać razem na majorke, i tu kolejny problem czy warto jechać...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

czy warto walczyć o miłość?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Czy naprawdę mało? | Too czego sie boje. | załuje.... | OBLEŚNE RZECZY sposób na odkochanie?! | Jak doprowadzić do kolejnego spotkania ? | Pocalunek | ^_^ Inny, niż sie wydawał^_^ czemu? :( | SS ? | No i jestem w dupie | Co robić? | koniec zwiazku starszna tesknota:( | Rozczarowanie | Sam już nic nie wiem... :(( | pytanie do kobiet- Twoj mezczyzna zapuszcza brode i wąsy czy to zmieni wasze relacje? | problem kumpla ;P | kolejny rebus miłosny%-) | Małpy na rowerach | zabil psa | filmiki dla ćpunów | gify | wyglądamy | ovb | mens health | Preskaler- | olga frycz | justyna steczkowska | masaA? erotyczny | masaA erotyczny | kim jest brzydki burak | markiz | sade | udało się | 1 raz | czernias | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.