FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8763 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto walczyć o miłość? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "czy warto walczyć o miłość?"   

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

pisze z prośbą o rade. Dwa lata temu zakochałam się w pewnym facecie, niestety bez wzajemności. Mimo wszytko walczyłam o niegom najpierw zdobyłam jego zaufanie, dowiedziałam się wtedy że kocha inną, która go ciągle krzywdzi. Byłam zawsze blisko, żeby byc jeszcze bliżej postanowiłam go uwiezc. Bylam jego pierwsza, kochaliśmy się spędzaliśmy razem mase czasu, jednak on ciągle nie umiał zapomnieć o niej, nie byliśmy parą nikt o nas nie wiedział.Jakieś 4 miesiace temu powiedział ze chce o niej zapomiec i pokochac mnie.Sytuacja trwa do dziś, spotykamy sie prawie codzień,jednak wszytstko wynika tylko z mojej inicjatywy, chce rozmawiac,zblizyc sie do siebie, on sie boi zblizyc, tweirdzi ze niszcze wszystko i wpiepszam mu sie w zycie na siłe i wszytko psuje.Gdybym nie robila nic, to by stalo ciągle w miejscu, a kocham go naprawde bardzo, kiedy czuje że go trace, czuje jakbym traciła samą siebie. Co robić? walczyć dalej o miłość dla której odddałbym wsyztko, czy poddać sie, bo moze to juz nie ma sensu??

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomniec.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Ekspert -

Synchro
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

olej aż sam się poczuje do jakiegoś kroku w Twoją stronę. nie pisz, nie dzwoń, nie rób nic w jego stronę. spotykaj się przez ten czas z innymi. PO PROSTU ŻYJ!

Życie jest zbyt krótkie aby być małym

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mysl nawet o tym, ze mu sie cos odwidzi, bo bedziesz innym robila, to co on Ci.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Ekspert -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

boje sie że jeśli oleje przejdzie mi koło nosa coś co jest dla mnie wszystkim co mam. Jeśli oleje możemy sie już nigdy nie spotkac... a naprawde przez całe zycie nie poznałam drugiej tak wyjatkowej osoby.

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak mówisz, nie chce nikogo mieć, bo wiem że dalej go będe kochać, a nie chce oszukiwać i kłamać...

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czas zawsze leczy rany, wmawianie sobie, ze moze cos mu sie odwidzi, tylko to oddala.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-08-13 01:13:29

Ekspert -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:14      [zgłoszenie naruszenia]

ale to nie trwało miesiąc, dwa- to trwało dwa lata, byłam już wczesniej w poważnym związku i wiem juz czego potrzebuje, on ma to czego chce i nawet czas nie wyleczy szybko ran

fakamaka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, murzyn, w kogo Ty się zabawiasz?

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

Tez tak kiedys myslalem.

Ekspert -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

on sam mówi że jestem dla niego kims wyjątkowym, że czuje cos do mnie, ale otrzebuje czasu zeby o niej zapomniec, ale mnie to krzywdzi tak że juz nie mam sił na czekanie, ale dalej walcze, sama nie wiem czy to rozsądne wiec pytam kogoś z zewnatrz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

czy warto walczyć o miłość?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: problem | Problem.. | Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość? | Kocham Cię! ..a ja Ciebie... nie...? | Pomóżcie mi odnaleźć się w tej sytuacji. Facet mnie podrywał, a nagle mówi... | Przerwa w związku | Przemyslenie | Dla tych, którzy za bardzo kochali i stracili swoje kobiety. | Czy moja dziewczyna jest lesbijką? | Gdzie szukać żony | pomoc dla kumpla, ogólnie dramat | Spić się przy dziewczynie | O co jej chodzi ? | dziwna sprawa/miłość a związek | Proszę o pomoc ! | Podryw. | Zyzz | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.