FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3389 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czy zwracacie uwage na takie szczegoly??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy zwracacie uwage na takie szczegoly???"   

diabeleq
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 22:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

otoz mialem ostatnio rozmowe z moja dziewczyna i dowiedzialem sie ze zmienila moj wpis z "misiek" na normalny imienny, zdziwilem sie i zapytalem sie dlaczego ma mnie teraz tak wpisanego a nie tak jak kiedys... sprawa jest taka ze ja jestem za granica a ona w polsce i byl okres jak nie bylismy razem ale wrocilismy do siebie... i w tym czasie ona ten wpis zmienila...ale na moje pytanie nie odpowiedziala tylko zaczela sie czepiac ze ja sie do niej rzucam za takie szczegoly... mi np milo jest jak ona uzywa do mnie roznych zwrotow tak jak to w zwiazkach i to samo sie tyczy komorki a szczegolnie ze kiedys mnie do tego przyzwyczaila... czy ja mam schizy na tym punkcie???czy jestem jakis nienormalny??? jak to u was jest???

nie taki diabeł straszny :P

kicia_d
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce Cie dołować, ale to jest podejrzane Jesli laska zmienia wpis jak zrywacie i po jakims czasie tez to moze znaczyc ze kogos poznała kto moze zauwazyc słowo "Misiek". Nie trzeba byc pesymista bo to moze nie byc nic strasznego moze poprostu chciała jakąś zmiane w swojej kom. i to dlatego, trudno powiedziec co się dzieje

Andromedaa
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy z Nas lubi być jakoś pieszczotliwie nazywany przez Swoją Połówkę To normalne. Ale, że z tego powodu wkręciłeś sobie taką schizę to dość dziwne.

Ekspert -

michuXTC
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

może jest jeszcze drugi misiek .... Jedna kumpela miała w telefonie kolesia zapisanego jako dziwczynę, i jak ten koleś dzwonił to ona swojemu chłopakowi mówiła że dzwoni jakaś koleżanka bo tak był podpisany jako Marta itp.

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie ma "misiek" to jest zle? ehehe o szczegoly sie czepiasz... moze po prostu powiedz jej, ze b.lubisz jak tak do Ciebie mowi albo cos (zastamawiam sie czy to nie jakies zboczenie przypadkiem ), a moze po prostu to znak, ze Cie nie chce

Wodzu10
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

Moja była jak tak zmieniła kiedyś wpis w komie to po kilku tygodniach okazało się jednak, że ma innego i nie bylismy już razem. No ale niekoniecznie tak musi byc u Was.
Teraz dziewczyna z którą jestem od samego początku ma mnie wpisanego po imieniu i zupełnie mi to nie przeszkadza i jest ok.

Znawca -

diabeleq
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie no wiem ze ona chce byc ze mna... jestesmy juz ze soba ok 3,5 roku i to ona sama doszla do tego ze nie moze beze mnie zyc... poprostu mi chodzi o to czy to ja mam schiza na tym punkcie czy ona poprostu przesadza robiac mi awanture o takie blache sprawy... szczerze mowiac tez mialem mysli ze moze kogos spotkala i poprostu nie chce zeby sie wydalo ze ma mnie wpisanego tak a nie inaczej ale wiem ze powiedzialaby mi to bo jestem aktualnie za granica i dla niej zrywam kontrakt w fabryce i wracam do polski gdzie mam tylka ja!!! zawsze byla uczciwa i o wszystkim mi mowila nawet o przygodach ktore naprawde mnie zdenerwowaly...

diabeleq
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

jeronimooo... powidzialem jej ze poprostu tak lubie i wtedy ona zaczela mnie sie czepiac ze szukam dziury w calym itd i wyszla klutnia z tego... no ale jak juz wszystko sobie "wyjasnilismy" obiecala ze to zmieni...

kicia_d
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wiec jak to zmieni to chyba juz masz sprawe jasną. Nie ma innego i wkurzasz się niesłusznie. Popracuj nad tym

szogun87
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdź kto teraz jest po nazwą Misiek :D

[*******/8k99]

prezes85
 Wysłana - 27 kwiecień 2006 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

diabeleq Poprostu za długo jesteś za granicą. Wrócisz to będziesz znowu misiek...

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy zwracacie uwage na takie szczegoly???

Strony: 1 2 3 4