FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2626 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czym moge ją jeszcze odzyskać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czym moge ją jeszcze odzyskać ?"   

Jerzyjerzy
 Wysłana - 21 październik 2010 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otóż byłem z dziewczyną 7 miesięcy, znamy sie 3 lata byliśmy przyjaciółmi, zawsze mieliśmy o czym pisać mogliśmy godzinami bez przerwy, później kontakt troche się urwał, ale z czasem go odnowiliśmy ( gdzieś po roku ) zaczeliśmy znów pisać, aż w końcu zaczął się nasz związek . Początki były trudne bo ona czesto myślała o swoim byłym, ale z czasem było nam coraz lepiej zakochalismy sie i było nam cudownie . Po kilku miesiącach zaczęły się kłótnie dość dużo o same głupoty. 2 razy zywaliśmy ale szybko wracaliśmy do siebie. Najczęściej kłóciliśmy się o to że ona pali bardzo mi to przeszkadzało miała rzucać kilka razy próbowała i nic, ponad 2 tygodnie temu nie wytrzymałem i rzuciłem ją przez to, głupie to było, ale wtedy o tym nie myślałem oczywiście teraz żałuje, tydzien później chcialem wrócic ale ona juz nie chciała mówiła że dużo kłótni i wątpi czy jeszcze nam się ułoży . teraz po ponad dwóch tygodniach od rozstania ma już nowego chłopaka, pisała mi że tęskni i kocha mnie, ale próbuje zapomnieć dlatego tak szybko ma nowego. Zerwałem z nią początkowo kontakt ale ona napisala w poniedziałek i pisaliśmy cały wieczór, mowiłem jej że juz nie bedziemy pisac i zero kontaktów, ale we wtorek też napisała. W sobote jest taka impreza na której ona tez będzie, więc jej napisałem ze może napisac do mnie d czasem do czasu tej impry a potem koniec kontaktów,wiec pisalismy tez w srode dlugo i pisala mi ze niewie co robic i jest niezdecydowana i niewiem co mam myslec czy to dobry pomysł pisać z nią teraz dalej czy nie ? i czy wogóle są szanse ją odzyskać, jak tak to co robić żeby sie udało ? Z góry dziękuje za pomoc:)
dodam ze ja mam 20 lat a ona 17 .

herbu3
 Wysłana - 21 październik 2010 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdanem robi Cię w chvja i pisze z Tobą na wypadek gdyby z tamtym jej nie wyszło. Na Twoim miejscu zaczął bym szukać sobie innej bo z tego już raczej nic nie będzie a tylko sobie nerwów napsujesz

Zmieniony przez - herbu3 w dniu 2010-10-21 23:37:18

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

insa
 Wysłana - 21 październik 2010 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

j/w niech spyerdala bo dym od fajek jej z pisdy leci. Nie odpisuj i sam nie pisz. Zobaczysz czy jej zalezy.

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

kaszel.w
 Wysłana - 22 październik 2010 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze mozesz dać jej swoją fajke i wtedy będzie mogła dym chvjem wypuscic

ale wracając do meritum sprawy po co sie męczyc? daj sobie siana

Zmieniony przez - kaszel.w w dniu 2010-10-22 00:41:21

The more things change, the more they stay the same.

Specjalista -

Robson.25
 Wysłana - 22 październik 2010 04:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Mówiliśmy" "Było nam cudownie" "zakochaliśmy"
Po jaką cholerę pisać w liczbie mnogiej. Nie wiesz tak naprawdę co ona czuła. To, że mówiła to wiesz co...--->
Jak widać Ty rozpaczasz, ona nie. Wszystko. A jak chce sobie palić to niech sobie pali. Gówniara myśli, że jest och i ach, bo od niej ***ie

Ekspert -

mitek168
 Wysłana - 22 październik 2010 07:02      [zgłoszenie naruszenia]

mi tez przy rozstaniu panna mowila ze bylem miloscia jej zycia a juz po 2 tygodniach kumplowi pisala ze za***iste jest zycie singielki a po 2 miechach miala juz innego.

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 październik 2010 08:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wyobrażam sobie kochać kogoś i "pocieszać" się po rozstaniu kimś innym. Skoro kocha Ciebie to niech rzuci tamtego w cholerę.
Laska ma siano w głowie jak większość dziewczyn w jej wieku.
Jak dorośnie to dostrzeże miejmy nadzieje jak sie durnie zachowywała.
A Tobie autorze życzę dojrzalszej laski.
Btw to też dziecinada zrywać z kimś dlatego że pali.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

david91
 Wysłana - 22 październik 2010 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego dziecinada ?
rowniez nie byl bym z kobietą gdyby zaczela palic

niektorym to naprawde przeszkadza

Zmieniony przez - david91 w dniu 2010-10-22 09:26:32

Znawca -

Evana
 Wysłana - 22 październik 2010 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

1. Nie da się przestać palić, jak ktoś jest nałogowcem, bo ktoś inny każe.
2. Jeżeli tak strasznie przeszkadzało Ci jej palenie, że byłeś wstanie z nią przez to zerwać, to daj dziewczynie święty spokój, bo palić pewnie nie przestała.
3. Coprawda ona jest gówniarą i ma sieczke w głowie, jak na 17 przystało, ale Ty również zbyt dojrzały nie jesteś skoro nie wiecz czego chcesz.
4. Podjąłeś decyzję o zerwaniu, to zerwij skutecznie.

Ekspert -

Savicky
 Wysłana - 22 październik 2010 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

pisała mi że tęskni i kocha mnie, ale próbuje zapomnieć dlatego tak szybko ma nowego.

Autorze, chciałbyś być z osobą, która traktuje ludzi przedmiotowo ? Jasno widać - Twoja ex-panna wzięła sobie "przedmiot do pocieszeń" a to zachowanie strasznie wyrachowane.

Co byś myślał o pannie, która tak samo Ciebie by potraktowała ? Pewnie, że svka, szmata bez serca etc.

Z taką chciałbyś być ?

Okej z innej beczki :
Ty masz 20 lat, ona 17. Z tego chleba raczej nic nie będzie skóro potraficie się kłócić o pierdoły, wracać do siebie, rozstawać po ileś tam razy. Po drugie, piszesz ciągle ze zrywasz kontakt a tak naprawdę ciągle prowadzisz z nią dialog. Ona mówi, że jest niezdecydowana a Ty wg mojej oceny nie wiesz czego chcesz. Robisz jedno, myślisz drugie, chcesz trzeciego.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 październik 2010 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

David91- wg mnie to paranoja rezygnować ze związku z osobą która się kocha z tak błahego powodu. Sama nie palę itp ale to dla mnie powód z dupy.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czym moge ją jeszcze odzyskać ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: W życiu tylko kasa i sex... | Ignorować ja? | odzyskać zaufanie | my love story ;) | najważniejsze | Co i jak po wakacjach:P? | slub | Poznaj moich rodziców | Podoba mi sie asystentka dentystki :D | czy to zazdrość | Mój związek, a raczej jego koniec.. | Co sądzicie o takim związku? | Szansa...?? | prezent na urodziny- ON dla NIEJ | Nie rozumiem | za czesto dzwonilem.... | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | ukraińcy | botoks | Jakie prezenty otrzymaliscie | sharp aquos nie reaguje na pilota | kupno prezerwatywy | sex mamuska z synem | zdrada opowiadanie | krzysiek | ni asfaltu | durnowate obrazki | dowcipy o murzynach | nago zdjecia | mariola | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.