FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13002 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
czysta kofeina 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "czysta kofeina"   

arachno
 Wysłana - 6 lipiec 2005 20:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Slyszal ktos cos na temat czystej kofeiny? podobno mozna dostac takowo sproszkowana. A moze ktos bral? ciekawi mnie jak to sie dawkuje i czy jest to jakos regulowane prawnie w naszym kraju? wq. mnie jest to na pewno przyjemniejsze jak sie rozpusci 300mg w czyms niz lyklac 10 kaw

Zmieniony przez - arachno w dniu 2005-07-06 20:54:31

Always Hardcore!

mazia101
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz w sklepach można kupić Speed8. Jeden tabs ma ponoć moc 8 kaw. Ale czytałam, że mają to wycofać bo to jednak niebezpieczne jest.

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

xero
 Wysłana - 7 lipiec 2005 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie to mozna kupic?w kazdym sklepie?

zaraz na allegro poszukam

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

CZERWONY HANDLARZ na SFD w dziale targowisko %-)

xero
 Wysłana - 7 lipiec 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

sa na allegro ale w amp :-/

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

CZERWONY HANDLARZ na SFD w dziale targowisko %-)

mazia101
 Wysłana - 7 lipiec 2005 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ja widziałam reklamówkę na zwykłym spożywczaku. Z tego co czytałam powinien być w zwykłych sklepach, aptekach i supermarketach. No chyba, że jednak wycofali...

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

arachno
 Wysłana - 7 lipiec 2005 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

To najwiekszy syf jaki wyszedl ostatnimi czasy! zapodalem 3 na raz, popilem piecdziesiatka (bo napisali zeby nie laczyc z alko, wiec dla efektu dodalem ) i oprocz tego ze odbijalo mi sie jakims zielskiem to nic wiecej nie odczulem! lepiej juz sobie tussi kupic any way. nie robcie OT temat mial dotyczyc CZYSTEJ KOFEINY

Always Hardcore!

Sliwulla
 Wysłana - 8 lipiec 2005 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

W aptece mozna dostac na recepte. Jest to zwyczajnie 1.3.7- trimetyloheksatyna czy jakos tak, czyli najprostsza forma koffeiny Glownie jest uzywana do leczenia narkolepsji i dla niskocisnieniowcow. Ogolnie jesli jest przepisywana to dawki sa ustalane indywidualnie przez lekarza, a dawek i tak nie podam bo jeszcze bedziesz sie tutaj odurzal

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Hadouken
 Wysłana - 8 lipiec 2005 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

"dawek i tak nie podam bo jeszcze bedziesz sie tutaj odurzal"
łeeeeee...

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Specjalista -

arachno
 Wysłana - 8 lipiec 2005 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

oduzal? raczej "znadtrzezwial"

Always Hardcore!

adamnowacz
 Wysłana - 22 wrzesień 2012 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

teraz można już kupić czystą(99,99%)kofeinę w postaci białego gorzkiego proszku.Dostępna jest tu:[kofeinasklep.otwarte24.pl/]
a o kofeinie trochę więcej można się dowiedzieć tu: [http://www.kofeinabezwodna.pl/sprzedaz-kofeiny/]
Pozdrawiam

Darek2121
 Wysłana - 23 wrzesień 2012 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

[yourchem.com/8-surowce]

tutaj kupisz ilości jakie Ci odpowiadają, do tego sklep 100% pewny.
Nigdy nie kupiłbym niczego w sklepie z platformy otwarte24 bo to najczęściej scamy, bo platforma jest darmowa i każdy gimbus może wymyślić własny biznes.
Ogólnie podobno działa, niektórzy nawet na codzień sobie zapodają do nosa, i nie musisz pić kawy, co też jest plusem ;).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

czysta kofeina

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: DOBRA nuta | Delirium | Ćpała........ kiedyś. | amfa a koks | Bodek | Miękki czy twardy ? | dragi to nie wyscigi | Papierosy | Bieluń dziędzierzawa | wykrywalnosc thc w tescie | %Pijackie zabawy we wakacje% alkoholizm? | wolność jest darem Boga | wóda + napój energetyczny | legalna amfetamina?? | Flashback ? Paranoja ? | Tak z innej beczki :) | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | wąsy | blondynki | cukrzyca | najlepszy film | film wszechczasów | wszechczasów | marzenia | rycie bani | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.