FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6136 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
debilem jestem 
[powiadom znajomego]    
Autor "debilem jestem"   

kroffka
 Wysłana - 24 grudzień 2005 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiem ze takich tematow jest duzo ale potrzebuje kogos kto pomoze mi to wszystko zrozumiec.... a sprawa wyglada tak;) mialem cudowna kochajacą dziewczyne dla której bylem wszystkim, nie niczym sie nie martwilem, wiedzialem ze mnie kocha zalezy jej na mnie i nie przypuszczalem ze moglo by byc inaczej.... tak wyszlo ze musialem wyjechac do ******lonej angli na 2 miesiace oczywiscie pozegnanie bylo bardzo smutne - łzy w oczach, ciepłe slowka, duzo obietnic i przyzeczen, pojechalem dzwonilem sluchalem placzu w sluchawce itd... czas jakos mijal a ona poznala nowego goscia nic mi o tym nie powiedziala a po powrocie puscila mnie kanten w pierwszy dzien ja tego nie rozumialem, ale nie zrobilem jej awantury wysluchalem, rozstalismy sie w pokoju bez zbednych uwag wypominania i oskarzen, chcialem byc wparzadku próbowalem to odkrecic kupowalem kwiatki powtarzalem jak bardzo mi zalezy a ona ciagle ze juz nic sie nie da zrobic!:/ i wkoncu dowiedzialem sie prawdy ona nawet na mnie nie czekala, byla z tym gosciem juz od 3 tygodni! nawet mi tego nie powiedziala oklamywala mnie patrzac mi prosto w twarz! oklamywala mnie przez telefon ogólnie klamala caly czas! ale ja chcialem jej wybaczyc... z dnia na dzien dowiadywalem sie nowych rzeczy ale ciagle ja kochalem az wkoncu powiedziala mi ze go kocha i chce z nim byc, zakceptowalem to i odpuscilem nic juz nie chcialem... i tu zaczyna sie najlepsza czesc!

wpadlem do niej w czwartek tak tylko pogadac posmiac sie i bylo bardzo milo! a skonczylo sie tak ze zaczelismy sie calowac ona powiedziala ze zle robi ale znowu sie pocalowalismy, znowu mialem nadzieje ale kiedy zadzwonilem do niej po 2 godzinach powiedziala ze nic z tego nie bedzie i ze zostanie tak jak jest;/ wpadlem do niej wczoraj(piatek 23) i caly czas pozwalala mi byc bardzo blisko, przytulac ja, glaskac, obejmowac, dotykac, patrzec w oczy z odleglosci kilku centymetrow a wkoncu nawet calowac w czolo powieke nosek i znowu prawie zaczelismy sie calowac... ale powstrzymala sie i powiedziala "NIE" i ze nic z tego nie bedzie! wogóle tego nie rozumie! a juz najbardziej nie rozumie tego ze ona mowi ze dalej cos do mnie czuje, ze poodobalo sie jej kiedy znowu sie calowalismy, ze boi sie mnie stracic, ze jest jej dobrze kiedy ze mna przebywa ze chciala by znowu sprobowac... ale mowi ze nic sie nie zmieni i zosatnie z tamtym kolesiem... chociaz mysli ze kiedys bedzie zalowac swojego wyboru

co ja mam zrobic?? chcialbym z nia byc albo chociaz sprawic aby poczula ile stracila zeby zalowala juz teraz

zaborek
 Wysłana - 24 grudzień 2005 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

ahhh ta anglia, nikt nie wytrzymuje rozlaki

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

zrk
 Wysłana - 24 grudzień 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

wspolczuje i na przyszlosc ******lic anglie

Specjalista -

loker100
 Wysłana - 24 grudzień 2005 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

W normalnym związku już raczej nie będziecie, zresztą nie wiem jak Ty ale ja bym już nie miał na to ochoty. Jedyne co Cie ratuje, to to, że ona ma jakąś słabość tam do Ciebie i dobrze na nią działasz. Jeśli chcesz, możesz ją potraktować jak kochanke, wydaje mi się że ona też jest za tym. Jednak jeśli się na to zdecydujesz to pamiętaj aby nie zadawać zbędnych pytań i nie truć.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

Xaero85
 Wysłana - 24 grudzień 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Miej honor człowieku bo jak narazie jesteś zwykłym rogaczem i jeszcze jej sie podlizujesz. Żenada i tyle.
Jeszcze dodam, że ta dziewczyna to zwykła puszczalska. Jeżeli najpierw ciebie zdradziła a teraz sie znowu z tobą całowała(czyli prawie zdradziła tamtego kolesia) to naprawdę wierna ona nigdy raczej nie będzie. Jeżeli chcesz ją przelecieć to już niewiele pracy będziesz musiał w to włożyć- lada dzień osiągniesz cel. Jeżeli zależy ci na związku z nią to sobie daruj.
Swoją drogą to gardzę takimi laskami co sie puszczają z kim popadnie.

Zmieniony przez - Xaero85 w dniu 2005-12-24 19:47:04

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 24 grudzień 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Xareo85 , az nie chce mi sie przypominac, jak Ty traktowales swoja panne. Ta panna to przy Tobie przyszcz .

Btw: W sumie to jest niesamowite, ze kobiety tak placza przy rozstaniach itd...a potem takie zonki wychodza :/

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

tunrida
 Wysłana - 24 grudzień 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie... poje.bana anglia! Fuck!

..:::Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka przyjaźń: wznosi go ponad proch ziemi:::...

loker100
 Wysłana - 24 grudzień 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, to jest cholernie dziwne. Kumpel miał podobnie z pewną laską. Ręke bym dał uciąć za nią, że go nigdy nie zdradzi, i bym teraz ****a ręki nie miał. Była ostatnią osobą, po której spodziewał bym się że jest w stanie zdradzić... Przy pożegnaniach płakała, tęskniła itd, a tu zonk.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

CTA
bluesuit
 Wysłana - 24 grudzień 2005 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

ta anglia ma coś w sobie... wszystkie tematy ze zdradą po wyjeździe do angli, do niemiec ludzie jadą do holandi na hawaje wracają i wszystko ok, a z tą anglią odrazu zdrady. Może ona też tak słyszała że tam to kto jedzie to zdradza i tak sobie później tłumaczyła: pewnie mnie zdradził poszukam innego, głupie te niektóre baby oj strasznie... ale ruchaj jak masz okazje tyle z niej pożytku chociaż będzie

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 24 grudzień 2005 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

Sahar ale co innego jest jak facet zdradza a co innego jest jak kobieta to robi. Ja spotykam sie z innymi tylko dla sexu i nic innego do nich nie czuję, natomiast jak panna zdradza to nie dla sexu tylko coś czuje do tamtego z którym sie puszcza.

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 24 grudzień 2005 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak sobie tlumacz ...
Gdzie Ty masz honor, walac przypadkowe panny, i odajac im to co najintymniejsze... ?

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

debilem jestem

Strony: 1 2 3 4 5