FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6319 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
definicja holocaustu 
[powiadom znajomego]    
Autor "definicja holocaustu"   

ilwica
 Wysłana - 1 marzec 2007 21:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czesc wszystkim,potrzebuję definicje Holocaustu i getta,ale nie taką książkową,chodzi mi bardziej o coś filozoficznego,pomożecie?

MadeByYou
 Wysłana - 2 marzec 2007 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak powinna wyglądać filozoficzna definicja. Może daj jakąś wskazówkę co tam powinno być?
Tu jest trochę o synonimie, że stosowniejszy, to może się jakoś nada.

Holocaust, (całopalenie - termin angielski, pochodzący z kościelnej łaciny holocaustum, z gr. holo-kautóo - spalam ofiarę w całości), spolszczenie: Holokaust - określenie stosowane do prześladowań i zagłady milionów Żydów przez władze III Rzeszy oraz jej sojuszników w okresie II wojny światowej. Jest synonimem pojęcia Szoa (hebr. שואה - całkowita zagłada, zniszczenie, - transkrypcja angielska: Shoah), uważanego przez niektórych za stosowniejsze, gdyż nie odwołujące się do pozytywnego znaczenia całopalenia. W Polsce używa się ponadto terminu Zagłada.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

krix
 Wysłana - 2 marzec 2007 12:46      
 Usunięta przez DISKOPOLO za naruszenie Pkt7 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

definicja holocaustu

Warto przeczytać: Dobra Praca Z Pozytywizmu | Interpretacja wiersza Kamieniarz | prezentacja z polaka !!?? | Praca maturalna - Holocaust | [Historia-pomoc] Fanatyzm religijny - przyczyny i konsekwencje | [J. polski; "Lalka"] Anarchiści, nihiliści, socjaliści | [pol] Prezentacja: Totalitaryzm i jego skutki tematem literatury | "prawo człowieka do szczęścia...." | [his] Sejm 4 letni, Ksiestwo Warszawskie, okres Napoleonski | Pytanie odnośnie mojego tematu na ustną... | Mój temat to powstanie dwóch państw niemieckich po II wojnie światowej | społeczeństwo demokratyczne i ograniczenia pluralizmu politycznego | Motyw samotnosci | ustna- niepogodzeni ze światem | [pol]"Lalka" - pare słów o Wokulskim | [Historia] Holocaust | Porter wka | natali30 | czy moja b ona pek a | kod promocyjny nie działa | Aleksandra Kutz | fallacci | oxazepam | kontuzje barku | galeria konkursowa | u fryzjera | u fryzjera w anglii | odpowiedzi do multiselect | erkej | ps4 | plastyka napletka | geox | fryzjer torun | kotka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.