FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6044 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
delagacja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "delagacja"   

kenshin206
 Wysłana - 3 grudzień 2012 18:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No i stalo sie :(

Jestem ze swoja dziewczyna 3 lata i kocham ja ponad zycie nigdy ja nie zdradzilem ale przyznam ze ostatnio ja zaniedbalem z powodu pracy. W delegacji pracuje od 8 msc i akurat teraz nastal taki okres w ktorym musimy sie sprezyc i zdazyc przed terminem ktory nas goni , z braku czasu zaniedbalem ja. Na andrzejkach poklucilismy sie o jakas *******e i sie zaczelo ....

powiedziala mi ze sie spotyka z jakims koelga ze studiow od 2 tyg

teraz nie odbiera moich telefonow ani nie odpisuje na sms bo chcilala miec czas na przemyslenie sprawy do niedzieli .

Co robić ? czekać ? atakować ? zabić go ?

mielismy juz kilka chwil slabości jednak zawsze z nich wychodziliśmy

Robson.25
 Wysłana - 3 grudzień 2012 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Co robić ? czekać ? atakować ? zabić go ?

Olać później zapomnieć i zyć dalej
Nie ma ludzi, których nie można zastąpić.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 grudzień 2012 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Przyznała Ci, że Cię zdradziła i skoro nie odbiera tel. to może oznaczać, że już nie chce z Tobą być.

Nic w takiej sytuacji nie zrobisz, nie zmusisz jej przecież siłą żeby była z Tobą i była Ci wierna.

Ciesz się, że przynajmniej obwieściła Ci, że jest jakiś kolega, bo niejedna albo by się nie odzywała i nie wiedziałbyś czemu tak się dzieje albo waliłaby Cie po rogach i udawała, że bardzo Cie kocha.

INSOMNIA
 Wysłana - 3 grudzień 2012 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

takie jest zycie kolego

odpusc i przecierp

Pavlinho
 Wysłana - 3 grudzień 2012 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

jak jej nie wyjdzie z tym pedauem ze studiow
to sie odezwie od razu, przyjdzie koza do woza
ale wtedy bądz twardy i olej svke

kenshin206
 Wysłana - 3 grudzień 2012 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno mnie nie zdradziła bo zna go od 2 tygodni dopiero. Obiecała mi ze przez ten tydzien nie bedzie miala kontaktu z zadnym z nas i podejmnie decyzje sama i mi ja oznajmi w niedziele.

Tylko ze ja wiem ze to ta jedyna i chce o nia walczyć , nie mam zamiaru odpuścić .

nastic
 Wysłana - 3 grudzień 2012 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

To świetną sobie jedyną wybrałeś, która cię zdradza, jak jesteś w delegacji, ciekawe życie będziecie mieć razem

I sorry, jeżeli spotykanie się z facetem jako spotykanie w wiadomym celu, tak że teraz musi wybierać nie jest zdradą, to ja dziękuję.

I jeszcze nie zdradziła, tylko wybiera

Znawca -

pasik0nik
 Wysłana - 3 grudzień 2012 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

przeproś ją za to i kup kwiatki. :/ - >Zasługujesz na kogoś lepszego

hahah ona wybiera, nie no to zmienia postać rzeczy poczekaj aż twoja "ta jedyna" królewna wybierze sobie lepszego bolca, przecież ona jest taka idealna poczekaj aż tamten ją wykorzysta i wtedy się nią zaopiekujesz : ) najlepiej zrócie kasting który jest dla niej lepszym wyborem

Kuwa typie nie szanujesz się wogóle.

Zmieniony przez - pasik0nik w dniu 2012-12-03 19:48:39

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 grudzień 2012 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno mnie nie zdradziła bo zna go od 2 tygodni dopiero

To faktycznie bardzo przekonywujące, pewnie nie starczyło im czasu na cokolwiek
Nawet jakby nie było seksu(a pewności nie masz) to samo spotykanie się z innym facetem jest zdradą.

Obiecała mi ze przez ten tydzien nie bedzie miala kontaktu z zadnym z nas i podejmnie decyzje sama i mi ja oznajmi w niedziele

Dziewczyna ma delikatnie mówiąc poważne wątpliwości czy być z Tobą. Akceptujesz to, że pojawił się jakiś typ i ona teraz sobie będzie wybierała między wami?

Tylko ze ja wiem ze to ta jedyna i chce o nia walczyć , nie mam zamiaru odpuścić .

Szanuj się człowieku. Lepiej jej oznajmij, że z nią zrywasz zamiast czekać jak wierny piesek do niedzieli w nadziei, że Twoja pani obdarzy Cie łaską...
Jakby to miała być ta jedyna to by się nie zastanawiała nad tym czy być z Tobą czy może być z jakimś kolegą, z którym się przez 2 tygodnie bujała/łajdaczyła/flirtowała - niepotrzebne skreślić.

Musisz się na chwilę wybudzić z tego stanu zakochania i podjąć trzeźwą, świadomą decyzję.

Bubelos
 Wysłana - 3 grudzień 2012 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

To, że zapjerdalasz za kasą nie jest powodem do spotykania się z kimś innym. Gdyby była wyrozumiała i zależało jej to zrozumiałaby taką sytuację. Nie zaniedbujesz jej specjalnie, tylko po prostu tak się potoczyły sprawy. Ona zamiast dać Ci szansę zaczęła spotykać się z jakimś fagasem z uczelni i teraz go sprawdza do tego, czy nadaje się na zastąpienie Twojego bolca. Jeśli nie, to się odezwie i będzie chciała kontynuować związek.

Podejmij decyzję sam, ale każdy piszę Ci prawie to samo.

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 3 grudzień 2012 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, walcz.
Jak skończysz- koniecznie napisz jak Ci poszło

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

delagacja

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: wejscie drugi raz w ta sama wode | Nie wiesz gdzie znalezc dziewczyne? | Była dziewczyna | Mam probelm z dziewczyna nie wiem o czym gadac... | Jak odzyskać kobietę swojego życia - nadzieja umiera ostatnia!!! | co zrobić? | Zwykłe koleżeństwo czy coś więcej? | help! pytanie szczególnie do panów; ale opinie pań też są istotne | załamana i głupia... dajcie mi rade jak sie zemscic lub jak zapomniec | To koniec, żegnaj... | Problem? | Adijos Amigos ;] | dziwna sprawa | Slowo | Tatuaz z imieniem? | Bez wzajemnosci | pogrzev | Wojtkov2 | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | chamskie vol14 | rajton | działa wam youtube | trance | abba | kurtka skorzana | Chamskie () vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | contra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.