FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2388 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
denerwowac sie czy nie ?/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "denerwowac sie czy nie ?/"   

mati1986
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Na poczatku chcialbym powiedziec wszystkim Siemanko :). Mam taki oto problem ( hmm wydaje mi sie ze jest problemem). Jestem ze swoja kobietą hmm nie zadługo 2mc. widzimy sie codziennie itp. itd. zalezy nam na sobie. az ktoregos pieknego poranka dostaje sms od niejakiego Adama (jej kolegi ktoremu sie podoba)(wrrr) ,kolo starszy odemnie 3 latka, z praca itp. no i tak bylo z piec razy( koleszka chcial sie z nia spotkac) za kazdym razem mowila ze !nie bo jest zajeta(w sensie ze nie ma czasu i ze ma faceta)! No i jak mi za kazdym razem mowila ze kolo do niej sms przesyla, dzwoni to mnie cholera bierze... no co zazdrosny jestem, bo mi zalezy na mojej Kasi. I nie wiem czy sie denerwowac i sam wytlumaczyc koleszce (na poczatku grzecznie wytlumaczyl)zeby sobie odpuscil...bo jak nie zrozumie jak do niego mowie to hmmm no co nerwowy jestem ... moge krzywde zrobic niechcacy ... czego bym nie chcial .... :( bo boje sie ze przez ten fakt moja kobieta moze sie odemnie odwrocic ... POMÓŻCIE!!

'Things will never be the same ..'

nupel
lachoniator
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

i jak my Ci mamy pomoc ?? mamy go pobic za Ciebie ???

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

St.Anioł--
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:19     
 Usunięta przez shnosnas za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

atomson
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

ulej go w łeb zeby zrozumial albo nie zdawaj tutaj głupich pytań..

xmobile
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

kopa i wpierd**ol tylko tak zeby Twoja dziewucha nic niewiedziała.
Ja to bym odrazu kolesia załatwił!!!
AAA i jeszcze trzeba go porządnie nastraszyć na przyszłość, a jak niepomorze to jeszcze raz kopa i wpier**dol. Napewno zrozumie!!!

[http://www.dzwonkipolifoniczne.friko.pl/] <-- polifonia, true tone, real music, tapety --- wszystko po 4 PLN

xmobile
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

jak czytam takie tematy to aż sie denerwuje, nielubie takich sytułacji. Już musiałem zdjąć paru kolesi, nic innego niepomorze.

ŻYCIE JEST OKRUTNE.

[http://www.dzwonkipolifoniczne.friko.pl/] <-- polifonia, true tone, real music, tapety --- wszystko po 4 PLN

pakovny
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

mialem taak samo kiedys tylko ze ten koles co do mojej świrował nie miał pracy

najpierw zmien lasce numer zeby do niej nie mogl pisac,
jak dalej bedzie cos probowal typu ja spotka i bedzie ja naklanial do jakis spotkan jej z nim to mu w******l. ja nie musialem bo wystarczylo ze mnie zobaczyl

"Co Cię nie zabije to Cię wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni..."

lolek86
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Uważaj na tego typa i pilnuj dziewczyny...bo różne dekle chodzą po tej ziemi.Jak laska go będzie spławiać to może da spokój a jeśli nie no to masz racje, napi****l mu.Nie pozwól się zastraszyć.

NiePytaj
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz zeby sie od***al - jak bedzie mial dalej problem to lej go w koncu trzeba walczyc o swoje jak ludzie prostych zasad nie rozumieja ze zajetych lasek sie nie rusza :/

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

tommy82
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Racja! To Twoja dziewczyna i zaden frajer nie ma prawa sie z nia umawiac! Tak jak koledzy powyzej proponuje upomnienie slowne... a jak to nie pomoze... to tak: podwojny lewy prosty;prawy prosty; kolano; gleba i po krzyku ;)

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

snowee
 Wysłana - 15 marzec 2006 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle, ze styl krytykanta wskazany jak koles nie odpusci Bagaznik i do lasu . Ja bym sie kogos bal wywiezc, bo pewnie by zaczal strzelac na palantowni i nie byloby za ciekawie, wiec to ostateczne rozwiazanie. Zreszta zawsze mozna na niego kogos napuscic, zeby nie bylo, ze Ty sobie raczki brudzisz. No chyba, ze jestes pewny, ze sam mu dasz rade to nawet sie nie zastanawiaj i jak po dobroci nie bedzie skutkowalo to kilka szybkich i bedziesz mial spokoj <yes>

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

denerwowac sie czy nie ?/

Strony: 1 2