FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1743 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
diesel w kombi ... + mody 
[powiadom znajomego]    
Autor "diesel w kombi ... + mody"   

Tesco
 Wysłana - 8 lipiec 2014 21:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

1.Ile masz pieniedzy na SAM SAMOCHOD? 5 000
2.Do czego Ci bedzie sluzyl samochod? dojazd do pracy , wyjazd np w gory lub nad morze,gdyz drugie auto w domu to pug 206 , jako czasoumilacz :)
3.Jakie sa twoje typy samochodow ? to konkretnie musi byc kombi , ewentualnie hatchback , sedan odpada
4. Czego oczekujesz od samochodu ? podatnosci w modzeniu silnika , wyposazenia
5.Jaki rocznik Ciebie interesuje. bez znaczenia
6.Ile mniej wiecej masz zamiar nim jezdzic ? powyzej 5ciu lat
7. Ile srednio na rok robisz km ?? tym samochodem okolo 15 000 kkm

Witam serdecznie Panowie i Panie . POszukuje samochodu ktorym bede mogl dojezdzac do pracy oraz wyjezdzac np na weekendowe wypady lub nad morze czy tez góry,gdyz drugie prywatne auto to ciasny pug 206 ,stad obowiazkowo kombi. Samochód musi byc w dieslu i to najlepiej w takim podatnym na modzenie , gdyz dodatkowa fukcja samochodu bedzie czasoumilanie poprzez moment obrotowy
Samochód musi miec klime i eketryczne szyby , reszta wyposazenia srednio wazna . Z racji na wykonywana prace oraz cel zakupu samochodu musi to byc auto pokroju mondeo , 406 , a4/a6 . Jezeli chodzi o docelowy moment obrotowy celuje w okolice 400NM .

Budzet na sam szkielet ssamochodu to 5000zł .
Myslałem o audi 80 1,9tdi , passacie b4 [ czy te posiadaly juz rozbudowane wielowahaczowe zawieszenie z przodu ??] , 406 hdi , mondeo mk2 , volvo 850 2,5tdi ,audi a6 2,5tdi r5 140km .

Jakies konkretne propozycje lub wskazówki ?

Z góry dzieki

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

INSOMNIA
 Wysłana - 8 lipiec 2014 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

wielowahacz z przodu dopiero w pasku b5

zuoooo
 Wysłana - 8 lipiec 2014 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

volvo v40
sam kupiłem i jestem zadowolny, troszke rzeczy mam do zrobienia ale to same pierdółki.

Demonologia skvrwysynu!

Tesco
 Wysłana - 8 lipiec 2014 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

v40 do 5k ? w jakim silniku aby mozna bylo cos dlubnac ? nie lepiej 850 kupic ? wielkie , komfortowe , dobrze wyposazone , w miare mlode [ w porownaniu d 80 b4 ] no i w serii 140km z audi bardzo udane

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

shuttle
 Wysłana - 9 lipiec 2014 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

mam 406 2.0hdi
jak chcesz coś więcej wiedzieć to śmiało pytaj

Thomy20
 Wysłana - 9 lipiec 2014 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Samochód musi miec klime i eketryczne szyby , reszta wyposazenia srednio wazna . Z racji na wykonywana prace oraz cel zakupu samochodu musi to byc auto pokroju mondeo , 406 , a4/a6 . Jezeli chodzi o docelowy moment obrotowy celuje w okolice 400NM .

Budzet na sam szkielet ssamochodu to 5000zł

Kolejny który za 5 tys.zł chce zwojować świat, ma być diesel, ma ostro zapi...lać, ma mieć klimę, elektryczne szyby. może i masz rację za 5 tys. kupisz szkielet samochodu czyli ramę z oblachowaniem to się zgodzę. A o mody się nie martw non stop będziesz coś modził w silniku bo co trochę coś się będzie sypać.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2014-07-09 21:48:09

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Tesco
 Wysłana - 11 lipiec 2014 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

tak , bo 80 b4 w tdi , 406 albo mondeo mk2 za 5 kafli to bedzie trup .. ostro ma zapier .. dopiero po modach , przed modami auto i tak bedzie miec sprawdzony silnik zeby wytrzymalo .

shuttle , sam na codzien posiadam 206 hdi 90km . jaka masz wersje ? 110 ? tez Ci tak leci zawieszenie z przodu , zwlaszcza wahacze ?

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

shuttle
 Wysłana - 11 lipiec 2014 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 2.0 hdi 110 bez FAP. Mam go od stycznia, pół roku na naszych drogach i już zaczynam czuć różnicę. Nie ma jeszcze tragedii ale w przeciągu 10-15tys kilometrów raczej będę musiał zainteresować się tematem. Od kupna w zasadzie wymieniłem tylko olej i filtry.

Tesco
 Wysłana - 11 lipiec 2014 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

tam jest skrzynia 5 czy 6 ? wychodzily wersje z FAPem ? w 206hdi nie da sie modzic bo nie wytrzymuje sprzeglo a jak w 406 ?

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

shuttle
 Wysłana - 11 lipiec 2014 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Skrzynia 5. Były też wersje z FAP'em. Słabsze bodajże o 2KM. Przynajmniej odpada problem uzupełniania eolysu.
Co do modów to zbytnio się nie interesowałem. Z tego co czytałem to można bezpiecznie robić 130-140KM samym programem

Zmieniony przez - shuttle w dniu 2014-07-11 22:21:51

Tesco
 Wysłana - 12 lipiec 2014 18:22       [zgłoszenie naruszenia]

sadze ze z 2.0 hdi sleepera nie zrobimy, no chyba ze totalnie zmieniony silnik z zakuwaniem .. chociaz napewno mlode auto . skrzynie nie wytrzymuja tych niutonów niestety

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

diesel w kombi ... + mody

Warto przeczytać: mała, tania zabawka | pierwszy Fura dla syna | auto do 20.000zł ?? | AUTO DO 20 TYS z opłatami | jeep do 10-12 tyś | Mały samochód do 5k | Pierwsze auto do 5000 zł | Samochód od 7000 do 7500 zł | do 3 TYŚ | co robic po zakupie auta?? | Pierwsze Autko do 10.000 | yyy cos kolesiowi sie chyba pomylilo z cena <LOL> | Honda CRX del sol | BMW 325 | Duży, komfortowy 10-12 tysioncow | SPRZEDAM:) | kobietę telewizora | islandia | akcje | sdfsdf | zielsko | sex bezzobowiazan | sopot | pozbyć immobillizera ze skuterka | Obraz przez WIFi | domyślne obietnice usług | widłowe | co najlepsze na popęd seksualny | zabrze | kiedy wybuchnie 3 wojna światowa | japanlift | opis pilki noznej | nic do niej nie czuje | solo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.