FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2445 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
dlaczego 
[powiadom znajomego]    
Autor "dlaczego"   

Tesco
 Wysłana - 7 maj 2008 09:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam witam . powiedzcie mi dlaczego tak to jest ze mlode osoby jak ja 16 lat ze tak je ciagnie do narkotykow . mialem w lapie kompot,wywalilem , mialem tablety , balem sie tez wywalilem . teraz bede miec hasz , powiedzcie mi dlaczego tak mnie do tego ciagnie . wszyscy z mojego towarzystwa jaraja , biora amfe . ciagnie mnie i jednoczesnie sie tego boje . czy jezeli sobie zjaram raz to cos mi sie stanie , czy poprostu niewarto i kupic sobie browara ? sorry za haotyczny tekst ale jestem klebkiem nerwow . boje sie troche o siebie,niezawsze tak trzezwo mysle,czasami chce isc na tory i przy***ac here . jakies rady ? pozdrawiam

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

GoldenEyes
 Wysłana - 7 maj 2008 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz towarzystwo,ktore ma łatwy dostep do heroiny to lepiej w ogole niczego nie zaczynaj
bo mozesz wkopac sie w ostre gowno
oczywiscie jest prawdopodobienstwo,ze sprobujesz tylko jarania i na tym sie twoja ciekawosc skonczy-ale to bardzo watpliwe(bo z reguly od tego sie zaczyna) kiedy w zasiegu reki ma sie takie srodki

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Tesco
 Wysłana - 7 maj 2008 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

a wlasnie,jak to jest,zajaram sobie mj , i co dalej ? zaspokoje ciekawosc ale czy jest ciekawiej niz po alko ? pieniedzy wogole niemam wiec czuje ze od razu cos taniego bym bral . ile razy mialem telefon w lapie i chcialem stawiac na jedna karte.poprostu boje sie o siebie ze w koncu moge sie przelamac i zrobic cos co mnie roz***ie na reszte zycia , niechce tego . Pozdrawiam ;*

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

edding300
 Wysłana - 7 maj 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zalezy od Ciebie samego, zalezy jaka jazde wylapiesz. Mozliwe ze poprzestaniesz na mj, ale jezeli nie chcesz to nie bierz proste. Dziwny troszke jestes, tak jakbys chciał sprobowac ale boisz sie ze po lolku od raz w struny zarzucisz. Znam pare osob co tylko mj a scierwa nie ruszaja bo nie chca.
Zalezy wszystko od Ciebie, analogicznie z alko jedni wola piwo inni wode a jeszcze inni wogole nie pija:)
btw jak masz wyrzucac towar to wes podeslij mi ja zawsze z checia przyjme
siema

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

Tesco
 Wysłana - 7 maj 2008 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Edding : ciagnie mnie ciekawosc a jednoczesnie widze dwie drogi :
1) ludzie sobie jaraja dla zabawy,nic sie niedzieje
2) ale widze chociazby po swoich znajomych jak mowili ze chemii nie rusza a jada teraz amfe.tego sie boje,ale czasami mam takie ciagotki,to juz moze lepiej sobie zjarac i poprostu sie przekonac czy naprawde warto ?
Ps do Booe : w moim subiektywnym odczuciu ten post nielamie regulaminu forum insomnia.pl poniewaz sa tu wymieniane tylko teoretyczne informacje i nikogo niezachecam do probowania jezeli ma dylemat czy probowac . Ave
Edytka : Edding , moj kuzyn bral kompot,w tej chwili juz niezyje wiec nikomu tego niedam . nierozumiem fenomenu ze on trtawy ludzie ida dalej i tylko tego sie boje . Pozdrawiam ;*

Zmieniony przez - Tesco w dniu 2008-05-07 11:02:48

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 7 maj 2008 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

tesco wg. mnie poprostu dragi nie sa dla Ciebie, i ciesz sie z tego. Chcesz je tylko brac po to aby nie roznic sie od rowiesnikow, a tak naprawde to oni sa na przegranej pozycji, wstrzymaj sie z probowaniem czegokolwiek, obserwuj tych ktorym "chemia nie szkodzi" to sie o tym przekonasz.

A ludzie eksperymentuja z narkotykami poniewaz chca uciec od rzeczywistosci ewentualnie poznac inny stan swiadomosci, ktory wydaje sie dla wiekszosci lepszy i przyjemniejszy. Od zawsze ludzie sie odurzali i zawsze bedzie ich do tego ciagnelo

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

edding300
 Wysłana - 7 maj 2008 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz więc wiesz co moze sie stac.
Wszystko zalezy od indywidualnych osob, naprawde. Znam kolezke codziennie po pare g przepala juz jakies 5-7 lat a scierwa nie rusza, bo nie chce nie kreci go. Kiedys sprobował powiedział nigdy wiecej i tego sie trzyma.
Jezeli jestes podatny na towarzystwo i masz łatwy dostep to lepiej nie zaczynaj. Ja jak sobie powiem ze nie to nie( z małymi wyjatkami) Do czego zmierzam to jest Twoje zycie i sam nim kierujesz, podazaj wedle Swojego sumienia ani ze koledzy biora i wywieraja na Ciebie presje. Nawet po samej mj jak wylapiesz badtripa moze Cie odrzucic. Znam kolezke co najaral sie moze 1 raz w zyciu chciał pokazac ze umie itp skonczyo sie to w szpitalu bo nie potrafil ogarnac fazy.
To jest cos nowego dla organizmu, jezeli bys probował(do czego nie namawiam) nie rob tego sam, z pewna Ci osoba ktorej polegasz. Bo wiadomoze ze to nowosc i moze Ci byc ciezko ogarnac faze... A z drugiej strony mozesz nic nie poczuc.
Pamietam akcje zauzmy pana x pierwszy raz w zyciu kolka zarzucil siedzi na imprezie i mowi "e jakies slabe, nie wiem co Wy po tym macie". A oczka miał jak czarne guziczki i prawie krzesla nie roz***ał tak nim rzucalo, po prostu nie wiedział co sie dzieje.

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 7 maj 2008 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie zdazylem edytowac CD mojego ostatniego posta

a jaranie nie psuje glowy z dnia na dzien, robi to powoli i po kryjomu, poprostu pewnego dnia bys zauwazyl ze nie jestes juz ta sama osoba, zapominasz pewnych rzeczy przykladowo idziesz do sklepu i sie zastanawiasz "po **** ja tu przyszedlem" pozatym nic sie nie chce robic oraz pierwsza mysl jaka przychodzi ci na mysl kiedy sie nudzisz a nie masz zadnej ciekawej opcji to zjaranie kapy...

Pytales sie czy lepiej jest po alko czy po MJ

Zupelnie inna jazda nieda sie porownac ale tez zalezy od czlowieka, jeden woli sie wylajtowac przy spliffie inny poszalec na alko...

Specjalista -

edding300
 Wysłana - 7 maj 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

w Polsce najgorszej jest to ze narkotyki to zuoo ale alko to ok bo aktyza i niech sobie ludzie pija...
to jest chore

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 7 maj 2008 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Polska jest uprzedzona do wszystkiego, boja sie tego czego nie znaja...

Specjalista -

edding300
 Wysłana - 7 maj 2008 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tu sie zgodzę, juz pisałem w innym temacie.
Kontynuujac.
Ludzie czasami takie głupoty pisza.
Własnie jak Ty(autorze) sie boisz ze jak zajarasz mj to skonczysz pod mostem w struny zarzucajac, analogicznie czy myslałes pijac pierwsze piwo w zyciu ze skonczysz pod sklepem żebrajac na wino albo z dykta w reku?
Władza jest nastawiona anty anty zamiast pomoc uswiadomic innych, ale co oni maja nas oswiadamiac jak gowno wiedza. Jak za komuny to jest zuo bo tak panstwo mowi i koniec.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dlaczego

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Narkomania w krajach UE | Gaz? | Fajki znowu zdrozaly! | Czaj | Eter..... | Legalne alternatywy dla marihuany . | Odstawianie FETY>>popadanie w alkoholizm | Stres po paleniu | WeeD need heelp ! | snoop dog na oxfordzie | Zazywanie extasy | Testy | filmik lub animacja o alkoholu | XTC | dziury | Feta Uszkodzenia Mechaniczne | liceum | jak wrócić do kobiety | mlodsza siostra | maxon | radośnie minetka | ola kot | ckm 2017 | deerhunter | adidas | tajemnice księżyca | makler | Ewa lola | Paweł Mróz | Jak wsadzić żeby nie zabić czyli jak rozdziewiczyć laskę | jak rozdziewiczyć laskę | Miecio1906 | kultowe | Ojciec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.