FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3252 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dlaczego??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "dlaczego???"   

Wodzu10
 Wysłana - 6 lipiec 2005 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Mój kolega nie pali papierosów ani zielska, na siłkę nie łazi, nie łyka odżywek, nie łyka sterydów a na twarzy jest gładki jak dupa niemowlaka i golić się nie musi a ma chłopak 20 lat

Znawca -

iGuSiEk
 Wysłana - 6 lipiec 2005 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

moga to byc jakies zaburzenia hormonow ale ja widze u ciebie inny problem co do narkotykow itd pomysl nad tym ale to nie ten dzial to sie rozpisywac nie bede

serfF
 Wysłana - 6 lipiec 2005 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

no ja tez tylko potwierdze ciesz sie chlopie ze nie czujesz tego "szczypania" po goleniu jak machniesz miche woda toaletowa ktora przewaznie jest z alkoholem ale z 2 strony to na osiedlu mamy takiego jednego sasiada wypłosza zero wlosa nawet na nogach nie widac <lol> dzieciaki niezla breche z niego maja a swoja droga to tak jak wyzej idz do jakiegos lekaza jak Ci tak bardzo przeszkadza

Gosia_p
 Wysłana - 6 lipiec 2005 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

predzej czy pozniej zaczniesz miec normalny zarost
a pozneij bedziesz sie wkurzal ze sie dziennie golic musisz

a jak ktos tu wczesneij pisal
ze jesli twoj dziadek czy tata jest slabo zarosniety to ty tez nei masz co liczyc na bujna klate

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2005-07-06 15:34:38

Ekspert -

Gosia_p
 Wysłana - 6 lipiec 2005 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

rafee moj dziadek mial podobny problem
ze mial fest podrazniona skore
i babcia zaczela mu kupowac balsam nivea sensitiw czy jakos tak do wrazliwej skory i to mu pomoglo

Ekspert -

BladeXXX
 Wysłana - 6 lipiec 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

", może stringi nosi i dlatego"

buahahahahahahahhahahahahaaa

leże

btw racje mają przedmówcy - im mniej zarostu tym lepiej. chyba, ze chcesz brode zapuścić, wtedy bez zarostu to raczej lipa

mówili kiedys w radiu ze do aptek weszła maść (wcześniej stosowana przez aktorów) nadająca jednodniowy zarost. nie mam pojecia jak to działa, ale sądze ze to dla tych którzy juz mają normalne futro na mordzie i tez nie wiem czy to nie bzdura bo mi sie nie chce wierzyc

jak wygląda rozmowa z mateo:
[mnichu.ovh.org/archiwa/1/komix.htm]

mazia101
 Wysłana - 6 lipiec 2005 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

O Dżizass gdybyś napisał, że masz zarost jak yeti i włochy z pleców nawet przez golf Ci wyłażą to bym Ci nawet współczuła. A tak to do endokrynologa i wsio będziesz wiedział. Ale problemu tu nie widzę żadnego.

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

elchuka
 Wysłana - 6 lipiec 2005 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

ciesz sie ze nie musisz sie golic czesto bo ten zarost to jest ch* sprawa u mnie jak rano sie zgole to pod wieczor widac jakies cholerne czarne kropki i to nie jest fajne ale co zrobic... wolałbym w ogole sie nie golic i miec ladna twarz :P a nie szorstka

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Powtorze tylko co inni napisali: tez bym duzo dal, zeby nie trzeba bylo sie golic tak czesto

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Astalav
 Wysłana - 7 lipiec 2005 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez mam podobny problem z podraznieneim po goleniu a mianowicie wysypka i w hoyyy krostek na szyji..wyskakują tak jak zarost zaczyna odrastac czyli na drugi dzien...nie da rady wtedy sie ogolic...jeszcze nie trafiłem na taki balsam zeby mi po nim nie wyskakiwało nic ;( dltargo czasem gole sie co tydzien

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dlaczego???

Strony: 1 2 3 4