FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1261 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
dlaczego dziewczyny nie chcą sie pukać  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "dlaczego dziewczyny nie chcą sie pukać "   

adamoosi
 Wysłana - 14 wrzesień 2017 23:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

opiszcie swoje obserwacje dlaczego jakas dupa albo laska nie chce dawac dupy co trzeba zrobic zeby dala bo mi mowia ze ma chlopaka nie ma czasu zajeta za krotko mnie zna dlaczego tak od razu po prostu chce podupcyc i tyle

Pshym
 Wysłana - 15 wrzesień 2017 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepszy sposób na to żeby dała dupy to chloroform + szara taśma

There's no reason to be alive if you can't do deadlift

Anilli
 Wysłana - 15 wrzesień 2017 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

A po co ma dawac dupy? Wamprzyjemniej z reka lub oral. Po co wam w ogole seks klasyczny. Przeciez sama masturbacja jest dla was bardzo przyjemna?

adamoosi
 Wysłana - 17 wrzesień 2017 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

no tak masturbacja jest przyjemna ale lepiej w sumie jednak z kobieta uprawiac seks mam 34 lata od 19 lat wale sobie konia w szkolach mialem 4 i piatki no i co z tego co mam powiedziec w domu w rodzinie i znajomym niektorzy pytaja sie mnie czy jestem pedziem czy co a ja na to im mowie, ze dziewczyny nie chca dawac dupy, ze ciezko jest w ogole zrobic cos takiego zeby swojego penisa wprowadzic do pochwy jakiejs kobiety bo albo sie napinaja albo nie daja albo nie chca sie spotkac albo wymyslaja cos innego ( patrz moje posty), ide jutro do szkoly podstawowej i liceum ktore skonczylem i poskarze sie nauczycielom, ze nie powiedzieli mi jak to zrobic zeby jakas laska dała dupy, zobaczymy co powiedza, potem napisze wam w nowym poscie co doradzili jak oni to widza

_mlody_93
 Wysłana - 17 wrzesień 2017 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

daj znac jak sie czegos dowiesz bo ja to samo mam, nic w tej szkole nie nauczyli pozwe ich tyle lat straconych..

Anilli
 Wysłana - 18 wrzesień 2017 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

No to znajdz normalna dziewczyne, zacznij znajomosc od czegos wiecej niz "daj dupy" to bedziesz mial wiecej szczescia. Miales juz jakas kobiete? Czy od poczatku tylko reczny? A nom jest przyjekne, niestety bardziej od seksu klasycznego,przekonasz sie ze jic nie tracisz. Pochwa to dno. A myslales o wizyfie u prostytutki? Oczywiscie nie mowie ze to dobry ponysl,tylko pytam .

adamoosi
 Wysłana - 18 wrzesień 2017 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

miałem 3 przygody z 3 roznymi kobietami ( bez gumy), które trwały 2-3 dni i sie skonczyly(2-3 lata temu), na roksie bylem 3 razy kilka lat temu w gumie to nie to samo co bez gumy, a tak to cały czas jade na recznym

Anilli
 Wysłana - 18 wrzesień 2017 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

Aha i jak wrazenia? Co uwazasz za przyjemnieksze jesli chodzi o fizyczne doznania? Hmm moze sprobuj na jakims portalu poszukac? Wies ludzie sie tak umawiaja, tylko jeszcze na czym Ci zalezy? Chcesz miec kogos na stale czy przygody? Uwazaj na rokse...

_mlody_93
 Wysłana - 18 wrzesień 2017 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu ma uwazac na rokse?

Anilli
 Wysłana - 18 wrzesień 2017 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Bo zdecydowana wiekszosc Panow tam uczeszcza i wiem ze zgadzaja sie bez gumy za doplata. W ogole to ryzykowne ale jak ktos nie ma wyjscia.. Wystarczy poczytac kafeterie ilosc chwalacych sie zbokow ktorzy zaliczaja ciagle z roksy i to na co sie zgodza...przeraza.

adamoosi
 Wysłana - 19 wrzesień 2017 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego od razu zboków chwalących sie co w tym zboczonego, że chcą uprawiac seks z kobietami i dopłacają jak jest bez gumy, ryzykowne bo mozna cos zlapac jakies choróbsko mi sie wydaje, przygody mi już wystarcza miałem 4 laski nie 3 sory pomylka na 2 dni o potem one wracaly do siebie albo do innych facetów, interesuje mnie stały związek jakie znasz dobre portale Anili ja slyszałem o badoo, tinder, sympatia jak znasz jeszcze jakies to napisz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

dlaczego dziewczyny nie chcą sie pukać

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Facet z dwoma penisami (+18) | Ona nie ma ochoty na seks... | Taki maly orzeszek do rozgryzienia ;) | On niechce :( | Sex przez sen? | Problem z kobietą | Seks po tygodniu spotykania się | alko a punkt widzenia | smak spermy | wymioty | Pierwsza szczepionka przeciw wirusowi HIV | Julian Rios- ruchacz wszechczasów | Wrazliwy rzołąd | Jak się tego pozbyć? | deprim a piiguly | Wielkoś a znaczenie | agent | ronowicz | czarnulkaaa18 | dzien kobiet | chrupek | agresja | hube | chylamydia | andrzejpan | oblicz wartość wyrażenia wykorzystując dane z rysunku powyżej | dsc | krzysztof baran | węgry | budapeszt | e papierosy | eclipse21 | kredyt hipoteczny | białe spodnie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.