FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 91643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
dlugosc zycia plemnika 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "dlugosc zycia plemnika"   

red78
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak dlugo zyje plemnik poza ustrojem? Np konczymy wytryskiem na brzuchu kobiety.
ps apeluje o sensowne odpowiedzi

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

poza srodowiskiem zyje krotko do paru godzin dopuki nie wyschnie sperma a pod wodą ginie praktycznie natychmiast

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

red78
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

czy wiesz dlaczego woda tak zabojczo dziala?

Specjalista -

mazia101
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Bo się topią ?

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

A co red78 masz zamiar skazać paru Swoich kumpli na pewną smierć na brzuchu kobiety ?? Szkoda ich biedaczków

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

cżby powietrze, woda i inny czynniki ktore nie są cześcią kobiety były zabojcze dla plemników

%-)

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Poza ciałem mężczyzny (i kobiety również) żyje do 18 godzin w niesprzyjających warunkach(temp ok 18 stopni C), natomiast w sprzyjających warunkach(ponad 30 stopni C) mogą żyć nawet do 36 godzin.

A o tym że woda je zabija to nie slyszałem.

Zmieniony przez - slaweh w dniu 2005-07-12 22:50:31

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 12 lipiec 2005 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Plemniki nie żyją za długo poza swoim celem , wiec nie jest do długi okres o ile się nie myle to do ok. godziny. Na brzuchu, czy innj częsci ciała jeszcze krocej - wystarczy że uprzestrzesz czyms mokrym, lub zaczniesz się myć. W wodzie: stężenie chloru z naszej kranówie jest takie, że plemniki nie maja najmniejszych szans na przeżycie dłużej niż parę minut.
na ubraniu, przescieradlne, czy innym materiale... po co ryzykować zmień to kilka minut
w ciele kobiety a dokładnie w pochwie, jest dla plemników idealne, dlatego tutaj ich żywot może trwać nawet do 72 godzin czy jakośtak, gdzies to kiedys czytałem, i to sie powinno wiedziec

%-)

Specjalista -

korian
 Wysłana - 12 lipiec 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

"Plemnik (łac. spermium) jest dojrzałą męską komórką płciową. Składa się z trzech zasadniczych części: głowy, szyjki i witki (wstawki). Podczas ejakulacji z cewki moczowej mężczyzny zostaje wyrzuconych około 300 milionów plemników. Wtedy, kiedy wytrysk nasienia jest w pochwie kobiety z tych 300. milionów tylko kilkaset dostaje się przez jajowód do powierzchni jajnika. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w procesie zapłodnienia bierze udział tylko jeden procent wszystkich plemników. Pozostałe mają do spełnienia inne zadania. Część z nich oczyszcza cewkę moczową i jajowód z substancji toksycznych, inne blokują śluz szyjkowy, jeszcze inne niszczą plemniki innego mężczyzny.
Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."

dr Wiesław Ślósarz (ó?)
seksuolog, psycholog

Ekspert -

Helevorn
 Wysłana - 12 lipiec 2005 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

Poza ciałem mężczyzny (i kobiety również) żyje do 18 godzin w niesprzyjających warunkach(temp ok 18 stopni C), natomiast w sprzyjających warunkach(ponad 30 stopni C) mogą żyć nawet do 36 godzin.

Jasne

To chyba piszesz o jakichs cyber plemnikach...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

red78
 Wysłana - 12 lipiec 2005 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedzi. Leca sogi.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

dlugosc zycia plemnika

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: | | czy fotomontaA? | fajna stopka | nasze rowery | rezygnacja z telefonu | rezygnacja z telefonu komórkowego | obrona | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | selena gomez | danielloo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.