FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5149 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dołek :((( 
[powiadom znajomego]    
Autor "dołek :((("   

VLAD.IV
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

w którym wygasła chemia, a zaczęła się prawdziwa miłość

no to masz fajną wizję miłości ...

Ps do autorki - jest jeszcze jedna mozliwosc... taka, że sie nakręciłaś na jakis klimat, a tak naprawde nie ma żadnego problemu

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-04-05 14:55:01

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

załamałam się ... już nic nie piszę bo brak mi sił i słów

Kocham Cię Skarbie :*

sound_mute
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

aaa dupa tam wiesz przecież wiesz o co chodzi...

_-=~! SILENCE MUST BE HEARD !~=-_

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, to nie chodzi o nakręcenie ...nie tylko ja widzę, że coś jest nie tak rozumiecie? Gdybym to ja wkręcała cały czas, a on mówił "coś sobie ubzdurałaś" to ok ale tak NIE JEST !!

sound_mute
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

nie załamuj się może to co się dzieje was umocni spokojnie, chodzi mi o to że miłośc jednak na początku jest ślepa, teraz tylko ma +12dpi:). Może też faktycznie wyolbrzymiasz wszystko zapytaj się go co czuje i na czym stoisz. Nie co Ty czujesz co On czuje!!! Ja też tak czułem... Ale nigdy do końca nie wiedzialem o co chodzi, dowiedziałem się no i po ptokach było. Nie dołuję tylko mowię jak było. Podstawa to rozmowa - chocby najgorsza

ysabell
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

sound_mute dokładnie, choć może nie do końca się z Tobą zgadzam, ale każdy związek przechodzi kryzys, mniejszy czy większy, i po tym staje się prawdziwym albo przestaje wogóle być...
droga autorko: życie nie powiela tych samych scenariuszy i czyjaś historia nie musi być Twoją,
warto być ostrożnym ale nie warto się nastawiać, to że komuś związek skończył się w taki sposób nie oznacza że Twój ma się tak skończyć...że wogóle ma się skończyć...
Vlad -czy to nie jest Twój błąd -że z góry zakładasz (może nawet nieświadomie) że za każdym razem będzie tak samo, tak samo się skończy, może właśnie w tym momencie nie dajesz sobie szansy...

zresztą, powodzenia autorce,
i wiesz... sama najlepiej co zrobić, bo to Twój związek będzie dobrze!!!

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Izabel...
wie, że w kazdym temacie chocbym napisał, że w Afryce żyje głównie ludność o ciemnym kolorze skóry, napisałabyć że niepotrzebnie zakładam taki sposob myslenia... i nie musze mieć racji...

Ale niestety, stosunki międzyludzkie są liniowe i rządzą sie podobnymi prawidłowosciami...
gdyby tak nie było.. to Twoje studia byłyby stratą czasu... bo takie wlasnie jest ich załozenie chyba?

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-04-05 15:08:20

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

ysabell słowa otuchy .. nawet mi się kącik ust ruszył, dziękuję..Mnie też się wydaje, że jeśli w związku jest kryzys to albo go wzmocni albo rozbije... Przed chwilka dostałam telefon i szepnął mi do słuchawki, że mnie kocha.. az mi śiweczki stanęly w oczach .. staram się to ratować i ja widzę, że on też, ale bez stawania na uszach oczywiście. Wierzę w to, że będzie dobrze! Że wzmocnimy się, pogadamy wyrzucimy to co nam na serduchu lezy i będzie dobrze, a nawet lepiej ...!

sound_mute
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie chciałe edytować posta ale mnie ktoś uprzedził. KAŻDY związek jest inny nie ma i nie będzie schematu, owszem mogą się w jakiś sposób powielać jednak nigdy nie będzie tak samo. Czas pokaże ale na poważnie z nim porozmawiaj, jedynie on musi mieć chęć szczerze porozmawiać. Bo tak tyo Ci nic nie powie wyczuj chwile i porozmawiaj. Chociaż ja miałem ciężkie chwile przy lodówce w kuchni - no cóż trzeba wyczuć! Powodzenia, aha i powiedzenie "Prawdziwa miłość wszystko zniesie" za całym serdecznym przeproszeniem jest gówno warte!. Vlad sparzyłeś się pare razy, może faktycznie czytając Twoje posty - z góry zakładasz niepowodzenie, ja w sumie też ale przynajmniej mam iskierkę nadziei że kiedyś coś się ułoży - Ty już nie?

VLAD.IV
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

dobra ja juz nic bede w tym poscie pisał

Sound - nie wiesz co ja zakładam. Ja nic nie zakładam.

"Prawdziwa miłość wszystko zniesie" - dopoki trwa to owszem

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-04-05 15:14:07

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dołek :(((