FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5148 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dołek :((( 
[powiadom znajomego]    
Autor "dołek :((("   

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez jestem zdania, że ROZMOWA ROZMOWA I JESZCZE RAZ ROZMOWA to podstawa.. zawsze rozmawiamy mówimy co widzimy, co nam się podoba a co mniej i jest ok!Teraz też porozmawiamy przy najbliższej okazji tylko ja dziś siedzę długo w pracy, a on w szkole więc dziś odpaada, ale jutro jak wyczuję, że ma nastrój do rozmowy to się wszystkiego wywiem.. Nie wiem jak inni ale ja nie potrafie tak poprostu przekreślić prawie 1,5 roku od tak! Jakby nie było to bardzo się zżyliśmy i ze swoimi rodzinami ...!

EDIT: VLAD.IV ależ pisz, każdego wypowiedzi są dla mnie tak samo ważne .. JEdne mniej, inne bardziej przyjemne ale WAŻNE! Każdy ma inne doświadczenia, przez co ma inne poglądy i to szanuję!!

Zmieniony przez - Rhoff-kA w dniu 2006-04-05 15:18:37

Kocham Cię Skarbie :*

sound_mute
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

zrzycie to żaden powód - ja miałem 6 lat! no ale różnie bywa.
Vlad - mówię o wszystkich Twoich postach, ogólnie odniosłem poprostu takie wrażenie , nie krytykuje poprostu pytam

_-=~! SILENCE MUST BE HEARD !~=-_

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

zrzycie to żaden powód - ja miałem 6 lat! no ale różnie bywa. ale powód czego??

ysabell
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

no i super!!!

owszem moje studia opierają się na prawidłowościach jeśli chodzi o diagnozowanie etc choć też nie do końca bo zawsze trzeba mieć na uwadze wywiad -to coś nieozdownego przy każdym badaniu,
poza tym.. dotykają indywidualności w przypadku terapii etc

Vlad nie ma co sie smucić, tylko sobie i innym dać szansę
nadzieja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, także sound mute chwali Ci się chociaż ta iskierka

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Virescens
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli "Prawdziwa miłość" trwa to wtedy nie ma potrzeby znosić wszystkiego..

Chyba że potrzebujemy lekcji od życia to co innego.

Panie,takie rzeczy to tylko w Erze %-)

VLAD.IV
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Izabel - po pewnym czasie, po prostu przyjmujesz pewne fakty, nie do konca się nimi emocjonując...
to co kiedyś było tragedią, dzis jest po prostu kolejnym bolesnym kuksańcem od losu...
Iskierki mozna sobie wsadzic... ja jestem ogolnie niepoprawnym optymistą... I nawet jak jest źle, to widze dobre stony...
A to, że opisuje tutaj swoje spostrzezenia to moja sprawa... tylko, że jest pewna grupa osób, która uwielbia na jakikolwiek problematyczny temat udzielac odpowiedzi w stylu "nie martw sie będzie dobrze", co jest w moim odczuciu zbywanie pytającego.. byle cos napisac..
a ja taki nie jestem, ja piszę swoj pogląd i tyle..

I wiem jedno - pewne rzeczy rozumiemy dopiero z perspektywy czasu... pewne prawidłowosci dostrzegamy po latach... do pewnych wnioskow dochodzimy wtedy, gdy już nic te wnioski nie dają...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-04-05 15:33:08

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

coś w tym jest ...

sound_mute
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

Virescens - a miłość to nie życie? wiem czepiam się.
Powód rozstania po 6 latach ale to całkiem inna sprawa i wierz mi zrzycie mimo że bardzo duże nie ma tu nic do rzeczy! Żyjesz z nim nie z jego rodziną.
Moim zdaniem podstawowa zasada to brak zasad. To samo tyczy się prawidłowości, zawsze bedzie wyjątek niestety zawsze on trafia akurat na nas...
Vlad jak nie piszesz to i tak pewnie czytasz. Ja się staram podnieść po tym wszystkim, i jedyne czego się nauczyłem na tych studiach ( nie licząc wielu dziwnych rzeczy) to, żeby NIGDY ale to nigdy się nie poddawać. Nie raz już miałem je rzucać, cholernie ciężki kierunek, ale nauczuyłem się wychodzić z najcięższych dołów "na 4 łapy" w końcu gato:). 3majcie sie jak możecie. Rhoff-kA - też się nie poddawaj ale nie walcz za wszelką cenę, bo niestety nawet największa miłość nie jest warta poświęcenia - wtedy to już nie jest miłość tylko niewolnictwo...

_-=~! SILENCE MUST BE HEARD !~=-_

VLAD.IV
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

sound - teoria o nigdy się nie poddawaniu jest dobra tylko w niektórych dzidzinach życia...

bo często osiągnięty efekt nie jest wart naszego wysiłku...

a akurat w uczuciach jest to jedna z najgorszych metod...
jesli związek rozpada sie (nie mowie o przypadku autorki) nie z Twojej winy, tzn nie zrobiłeś nic, co ewidentnie wpłynęło na rozpad - to o co masz walczyć człowieku?
Masz sie podporządkowywac całkowicie drugiej osobie, masz pełniać jej zachcianki - to ma być związek partnerski??

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

a ja cie ladnie pociesze. jakismiesiac temu z moim chlopakiem, rowniez mialam taki okres, ze codziennie klotnia o byle co. zadne z nas nie mialo kogos na boku. tak jakos nie moglismy sie dogadac. potrafilismy sciac sie nawet o polityke naszego kochanego rzadu. wiec glowa do gory moze i wam przejdzie :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dołek :(((

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10