FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5096 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dołek :((( 
[powiadom znajomego]    
Autor "dołek :((("   

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 12:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam doła.. okropnego, paskudnego, wrednego doła... Piszę to po to,żeby się wygadać, bo siedzę w pracy i nawet nie mam do kogo dziób otworzyć, a o radzie nie wspomne ... Mam wspaniałego chłopaka od ponad roku, widzimy się prawie codziennie, kochamy się.. jednak ostatnio coś niedobrego się między nami dzieje nie wiem sama co .. Nie wiem w czym lub w kim tkwi problem, mogę tylko przypuszczać - ale to zawsze będa tylko przypuszczenia.. On studiuje dzienie, ja zaocznie i pracuję. Ja mam dość mało czasu, ale każdą chwilkę staram się poświęcic tylko jemu... Czasami mam wrażenie, że problem tkwi w tym, że jestesmy w innych środowiskach na codzień - on szkoła, wygłupy, młodość, a ja praca, powaga, ludzie dorośli... Mieszkamy w tym samym mieście, dzieli nas zaledwie 10km ( 27min jazdy autobusem ) Ufam mu, on mi też, ale czasami wkręcam sobie, że jakaś panna może go zbałamucić, bo jest to przystojny facet... ale bez chorobliwej zazdrości, bo takowej nie ma!Ostatnio coraz częściej się sprzeczamy o byle co, on i ja staramy się przymykac oczy na pewne sprawy czasami to wychodzi, a czasami nie... Ja sama nie wiem co mam o tym myslec Wiem, że on Kocha mnie, a ja Kocham jego...Chcemy byc ze soba, rozmawiamy bardzo dużo, zawsze jak znajdzie się jakiś problem czy przeszkoda dajemy rade razem, stawiamy czoła oboje! Nigdy nie byl on i ja .. zawsze bylismy my... Co ja robie nie tak, że to się tak dzieje..?!W czym tkwi problem? Czy to ja jestem do d.u.p.y ?A może to on jakiś błąd robi?Ja nie wiem co myśleć, mam pustke w głowie.. nic się takiego nie wydarzyło co mogłoby być opwodem takiej sytuacji, żadna zdrada, flirt, więlka kłótnia... co Wy o tym myslicie? Proszę o konkrety, a nie szczeniackie nabijanie dzikich, ciasnych 13-stek co łamią sobie swieczki w pi****!!

Kocham Cię Skarbie :*

Andromedaa
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Rhoff-kA Sama napisałeś, że ze Sobą rozmawiacie. Może o tym też trzeba by pogadać Poza tym myślę, że to jakieś wiosenne przesilenie i pewnie tylko coś Ci się wydaje. Też miałam doła przez kilka dni, ale mi przeszło. Myślę, że rozmowa to będzie to najlepsze coś co powinnaś zrobić. Szkoda się dręczyć jakimiś natrętnymi myślami, domysłami, fantazjami
Trzymaj się.

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Moje domysły nie dotyczą tego, że on mnie zdradza czy kręci coś na boku ...hehe.. poprostu widze, że coś się dzieje, rozmawiamy o tym, tylko za każdym razem ja juz nie mogę i płaczę dręczy mnie tylko co może byc przyczyną? Pytam bo teraz on jest w szkole ja w pracy i dopiero wieczorem porozmawiamy.. a teraz jest mi tu samej ciężko i przykro ... chciałam się wygadać...wyrzucić to gdzieś.. trodno powstrzymać łzy, a tu u mnie się tyle ludzi przewija, że nie mogę płakać

Andromedaa
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Rhoff-kA rozumiem. Czujesz przez skórę, ze coś jest nie tak, ale nie wiesz co. Jednocześnie uważasz, że to nie zdrada. Hmmm trudna sytuacja. Ja bym jednak stawiała na ten trudny moment jakim jest początek wiosny. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale może coś w tym jest. Ja już sama nawet myślałam o solarium, zeby wpuścić do swojego życia trochę radości. Na szczęście wystarczyły 3 dni na słonku w parku i mi przeszły czarne myśli.
Kup sobie sok pomarańczowy a wieczorem z Nim pogadaj.
Trzymam kciuki

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2006-04-05 13:10:45

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa dzięki śliczne za słowa pociechy

Andromedaa
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sprawy Życzę poprawy humoru i pozbycia się tych niepotrzebnych myśli. Udanego wieczoru we dwoje

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

to dla mnie bardzo ważne ... Jak siedzisz sama w robocie nie masz go kogo wargi ruszyć i myslisz, myslisz i jeszcze raz myślisz to Cie ku***** chwyta ... sodżysko 4 U :* i zyczę miłego wieczoru również

Andromedaa
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Rhoff-kA to zależy z kim pracujesz. Jeżeli są to osoby strasze od Ciebie, to rzeczywiście nie ma z kim pogadać. Ale zawsze masz Forum hehe.

Co do wieczora. Zobaczę czy dają jakiś dobry filmw TV to będę miała udany wieczór hrrrrrr. Tobie życzę bardziej udanego

Miłego dnia. Spadam na jakieś zakupy. Trzymaj się

Ekspert -

Virescens
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje się że masz problem sama ze sobą. Odgoń te głupie mysli i skup sie na czymś pożytecznym lub na czymkolwiek np wejdź na stronkę z kawałami
Masz jakieś zainteresowania poza pracą,szkoła i chłopakiem ?

Panie,takie rzeczy to tylko w Erze %-)

player-pl
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:29     
 Usunięta przez VLAD.IV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Rhoff-kA
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie ma innej wydaje mi się, że chyba ja mam problem sama ze sobą.. Komus potrafię pomóc, doradzić a sama sobie nie!!

ZAinteresowań mam dużo, ale czasu na nie brak ... muszę z nim porozmawiać wieczorkiem i obiecać sama sobie poprawę!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dołek :(((

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10