FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2349 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
do ateistow 
[powiadom znajomego]    
Autor "do ateistow"   

maciekk_dg
 Wysłana - 23 marzec 2008 00:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak wykrzewic wiare w wierzacej osobie? pomozcie, poki nie jest zbyt pozno

Tadeknorek
 Wysłana - 23 marzec 2008 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

W niektórych się nie da i nie ma co marzyć.

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

socold
 Wysłana - 23 marzec 2008 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

pisze się 'wyplenić'

kruchy5
 Wysłana - 23 marzec 2008 07:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wypróbowane metody:bluźnierstwo,szyderstwo,szantaż emocjonalny,kłamstwo,manipulacja.

Specjalista -

faketales
 Wysłana - 23 marzec 2008 07:53      [zgłoszenie naruszenia]

zależy jaką wiare.

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

Zamroczony
 Wysłana - 23 marzec 2008 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Po co?A jeśli ciebie by ktoś przymusowo namawiał do wiary?
Możesz zasugerować dlaczego ty nie wierzysz,porozmawiać,ale światopogląd ukształtowany przez lata trudno zmienić.Jeżeli jednak ta osoba jest np.zbyt fanatyczna i obawiasz się o nią to porozmawiaj przedstaw argumenty dla których nie wierzysz,może to ją przekona,ale pamiętaj że nic na siłę.

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

maciekk_dg
 Wysłana - 23 marzec 2008 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

próbowałem, popróbuję... dzięki

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 23 marzec 2008 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kijem wisly nie zawrocisz, zwlaszcza gdy ktos zyje wg. zasady "moga mi pluc w twarz, a ja i tak bede mowil ze deszcz pada".

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Sotsu
 Wysłana - 23 marzec 2008 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe w takm bądz razie jak wtlumaczysz swoje powstanie Maciek Dg bo jeśli uważasz,że wyszedleś z morza i twoi dawni pradzadowie byli "plazami" to gratuluje.Pamiętaj,że jak będziesz zabijal komary w lecie to łamiesz przykazanie płazów"nie zabijaj brata swego animala kochanego"
hyh

Czy możemy zmienić świat ?

maciekk_dg
 Wysłana - 23 marzec 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

też racja @Klejcun...
@Sotsu - czy ja się wyraziłem nie jasno w swoim temacie? nawet już Twoje wyjście z morza [lol...] jest dla mnie bardziej prawdopodobne niż cudowne zmartwychwstanie i to mój wybór czy wierzę czy nie

Tadeknorek
 Wysłana - 23 marzec 2008 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Sotsu, czy nie wystarczy ci to, co mamy teraz jako ludzie? Po **** ci wiedzieć, czy twoim przodkiem był płaz, czy aminokwas? Poza tym:

Często mówi się, że skoro ewolucja miała miejsce w przeszłości, a my nie byliśmy jej świadkami, to nie mamy bezpośrednich dowodów, które by ją potwierdzały. To oczywiście nonsens. Jesteśmy raczej jak detektywi, którzy pojawiają się na miejscu przestępstwa, rzecz jasna po tym, gdy przestępstwo zostało popełnione. Próbujemy wykryć to, co się wydarzyło, badając pozostawione ślady. W historii ewolucji takich śladów jest mnóstwo.
Ślady można znaleźć w rozmieszczeniu kodów DNA w królestwach zwierząt i roślin, w sekwencjach protein, w cechach morfologicznych, które zostały bardzo szczegółowo przeanalizowane. Wszystko zgadza się z ideą, według której mamy do czynienia ze zwykłym, rozgałęziającym się drzewem. Rozmieszczenie gatunków na wyspach i kontynentach na całym świecie jest dokładnie takie, jakiego można się spodziewać w wyniku ewolucji. Są miliony faktów wskazujących ten sam kierunek - nie ma żadnego faktu, który wskazywałby inny kierunek.
Brytyjski naukowiec J.B.S. Haldane, zapytany, co mogłoby być dowodem przeciwko ewolucji, udzielił słynnej odpowiedzi: "skamienieliny królików w prekambrze". Nie znaleziono takich skamielin. Nie natrafiono nigdy na nic takiego. Takie fakty mogłyby obalić teorię ewolucji. Ale wszystkie znalezione skamienieliny były we właściwych miejscach. Oczywiście jest mnóstwo luk w odkrytej historii skamieniałości. Ale to nic niezwykłego. Dlaczego miałoby być inaczej? Mamy szczęście, że w ogóle odnaleźliśmy jakieś skamienieliny. Ale żadne z nich nie zostały znalezione w złym miejscu, co mogłoby podważyć fakt ewolucji. Ewolucja jest faktem.

Wypróbowane metody:bluźnierstwo,szyderstwo,szantaż emocjonalny,kłamstwo,manipulacja.

Kruchy, wszystkie opisane wyżej metody to metody sekciarzy i religijnych ludzi. Oprócz bluźnierstwa, bo sam termina"bluźnierca" ma się kojarzyć źle i świadczy o tym, że jakiekolwiek uwagi i krytyki co do zachowań i zasad kościoła są wielkim nadużyciem.

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2008-03-23 13:06:15

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

do ateistow

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | chamskie vol 5 | długość penisa | nasze chłopaki | zbiornikcom | Boruta | 3 wojna A>wiatowa | golden teacher | elo elo | bimbol | 4TheMoment | rybnik | crack dsj3 | wyższa szkoła gospodarki bydgoszcz | savater | platon | alchemik | peugeot 406 | Nazwa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.