FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 879 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
do prawników... 
[powiadom znajomego]    
Autor "do prawników..."   

blefex
 Wysłana - 20 październik 2004 19:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jaka i czy jest wogóle rożnica między wydziałem prawa a wydziałem nauk prawnych. Inaczej miedzy mgr prawa a mgr nauk prawnych.czy roznica jest tylko w nazewnictwie czy np. ma to jakis wplyw na mozliwosci dalszej kariery po ukonczeniu wyzej wymienionych?

Y'all didn't bring no ice?

VLAD.IV
 Wysłana - 21 październik 2004 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

skąd to wymysliłeś? tytułem ktośtam (mgr, dr...) nauk prawnych mozna sie tytułować mając wiecej niż jeden fakultet na wydziale prawa... ale nie ma to zadnego znaczenia... sog za wykręcony pomysł

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

blefex
 Wysłana - 21 październik 2004 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

moj wydział nazywa sie wydziałem nauk prawnych a na innych uczelniach wiekszość to wydział prawa i tak rozmyślałem,ale to chyba tylko róznica w nazewnictwie. ok dzieki i sog

Michau
 Wysłana - 22 październik 2004 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

jesli studiujesz na wydziale nauk prawnych to jestes skonczony. Tylko wydzialy prawa sie liczą. Przenies sie jak najszybciej na wydzial prawa, bo na wydziale nauk prawnych nic sie nie nauczysz.

sargon 25
 Wysłana - 24 październik 2004 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

dla ścisłości zazwyczaj jset wydział prawa i administracji

INSOMNIA
 Wysłana - 24 październik 2004 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

A to jest jakas prywatna szkola ?

blefex
 Wysłana - 26 październik 2004 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie to nie jest prywatna szkoła tylko zamiejscowy wydzial nauk prawnych i ekonomicznych jednego z uniwersytetów

Zmieniony przez - blefex w dniu 2004-10-26 17:39:56

tomat-
 Wysłana - 30 październik 2004 23:43       [zgłoszenie naruszenia]

mgr nauk prawnych to to samo co magister prawa... po prostu kiedys tak sie to nazywalo.
bierze sie to stad, ze kiedys dawno temu, w sredniowieczu uczono prawa rzymskiego i kanonicznego i pozniej tytul brzmial dokladnie nie pamietam jak. ale tytul, o ktory pytasz to wlasnie ten stary tytul, tyle, ze nazwa rodem ze zwiazku radzieckiego (wiadomo, zmiana systemu)

stara terminologia

Zmieniony przez - tomat- w dniu 2004-10-30 23:44:01

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

do prawników...

Warto przeczytać: Granie na gieldzie w USA | Z ktorym politykiem poszedlbys na browar? | Co o tym sądzicie? | Ile zarabialbys w Ameryce? | 300=czysta | Dla początkujących | mieszkania i podatki -pomocy !!!! | czy cos mi za to rozi?podrobienie podpisu? | wymiary kola cale -> mm | zielona karta | co grozi za pobicie ?? | Rynek towarow itp. | Dam sog'a za informacje o "ONZ" | Biznes Plan | Amazone i inni eksperci - bis | polskie systemy rachunkowsci | perfum | hugo boss | sekty | MangoFusion | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.