FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3384 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
do zranionych facetow :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "do zranionych facetow :)"   

brg
 Wysłana - 10 grudzień 2005 11:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niedawno zupelnie przypadkiem trafilem na to forum, poczytalem i wciagnelo mnie :). Zauwazylem, ze duzo jest tutaj przypadkow "zranionych facetow", ktorzy zostali zostawieni przez swoje babki. Ja bylem w dokladnie takiej samej sytuacji i powiem wam, co mi pomoglo :).
Moj zwiazek trwal 10 miesiecy, zaczal sie w grudniu. Moja kobieta wtedy przygotowywala sie do matury, miala malo wolnego czasu i praktycznie kazda wolna chwile spedzala ze mna. Ja sie o nia bardzo staralem, kwiaty, niespodzianki itd, zawsze bylem chetny do pomocy, jedno jej slowo, rzucalem wszystko i bieglem do niej. Tak sie zauroczylem, ze nawet zaczalem olewac kumpli :/. Ale bylem wtedy szczesliwy, wiec o tym nie myslalem. Kobieta zdala mature i... wszystko sie zmienilo. Nagle odzyly jej stare znajomosci, zwiazek zszedl na dalszy plan.. Po prostu przestalem byc potrzebny... Ona mnie olewala, ja nadal robilem wszystko, zebysmy byli razem. Potem nagle jej swiat sie zalamal bo okazalo sie, ze nie dostala sie na wymarzone studia. Ja oczywiscie biegalem do niej, pocieszalem, staralem sie jakos pomoc (mam troche znajomosci na uczelniach :)) i sytuacja jakos sie wyprostowala. Potem wzialem urlop, ona skonczyla kurs na prawo jazdy i wyjechalismy razem na wakacje. I znow bylo cudownie. Pierwsze dni po powrocie byly tez super, a potem wrocil marazm. W miedzyczasie dowiedzialem sie, ze ona mnie zdradzala... Tzn nie przespala sie z nikim, ale calowala, chodzila za raczke itd itp. I co zrobilem? Walczylem o nia dalej :/, dalej sie staralem, nawet jej nie powiedzialem ze wiem o tym, ze mnie puscila kantem. Liczylem, ze moze po wspolnym wyjezdzie cos sie zmienilo. Oczywiscie sie przeliczylem. I tak ciagnelismy to przez 2 miesiace, w sumie kazde kolejne spotkanie wychodzilo jeszcze gorsze. A ja nadal sie staralem... W koncu cos we mnie peklo i skonczylem to. Wszyscy mi mowili "badz twardy, nie odzywaj sie do niej" itd, no i bylem twardy. Przez 3 dni :). Potem zaczalem z nia gadac, poczatkowo nawet bylem zimny, ale szybko sie to zmienilo. Spotkalismy sie ze soba kilka razy, pogadalismy, bylo milo. Potem zaczelo sie: "komputer mi szwankuje". Ja oczywiscie lecialem naprawiac; "krolik sobie cos zrobil" - ja wsiadalem w samochod i jechalem z nimi do weterynarza. I niestety, caly czas o niej myslalem. A najlepsze jest to, ze jak ja poprosilem, zeby sie przeszla ze mna do szpitala, to nie miala czasu. Nie moglem w nocy spac, przestalem sie w ogole usmiechac. I tak przez ponad miesiac. 2 dni temu umowilismy siena "mikolajkowy" wieczor, kolacja, film, piwko itd. Mialem plan, zeby spytac sie czy nie chce do mnie wrocic. Ale stalo sie cos, czego sie zupelnie nie spodziewalem. Walnalem 2 piwka (wojak 9%, poj. 660 ml - polecam :))) i zamiast gadac z nia o powrocie... wszystko jej wygarnalem. WSZYSTKO. To, ze mnie zdradzala, olewala, oklamywala. I poczulem taka ulge, ze az sie sam zdziwilem :). Moje zycie jakby wrocilo do normy. Ona sie od 2 dni nie odzywa, ale nawet mnie to nie obchodzi :). Jak widze jej gg statusy, ktore maja mnie wku@%ic (wiem jak dziala kobieca psychika :)) to tylko sie usmiecham :). Na dodatek dzis umowilem sie z fajna panna do miasta :).

Tak wiec panowie - naprawde da sie z tego wyleczyc. Nie mozna siedziec w domu, lamac sie, tylko podjac jakies dzialania. Jakie - to juz kazdy sam wie najlepiej. Mnie pomoglo wyrzucenie wszystkiego z siebie :). A Tobie co pomoze? :D

Nowieńkij
 Wysłana - 10 grudzień 2005 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadamy, jak urządzisz wspólnie nowo kupione mieszkanie, staniesz się prawie pełnoprawnym członkiem jej rodziny, pomieszkacie razem parę lat a on Cię puści z gościem, o którym wcześniej mówiła, że jest gejem.

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Uriel
 Wysłana - 10 grudzień 2005 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Stary - intercyza obowiazkowo, chocbym nie wiem jak mial zranic moja zalozmy przyszla zone to papier musi byc... bo po kobiecie wszystkiego sie mozna spodziewac. A ja to fogle zmienilem stosunek do kobiet - w negatywnym sensie. Zero zaufania... nie warto sie starac. Wykorzystywac, tak jak coniektore nas. Troche fatalistyczne podejscie.

Po h... ja to pisze

Znawca -

danielczyk
 Wysłana - 10 grudzień 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Nowieńskij SOG

a skad ty kurwo wiesz co chce powiedzieć ja reksio abo babacia bolka i loka

DISKOPOLO
 Wysłana - 10 grudzień 2005 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

ja moge dac ci tylko soga ale niech to bedze wyraz uznania dla ciebie.

fajnie, ze sie nie poddales i poradziles z sytuacja,

najgorzej tkwic w "niby-zwiazku", a okrutne jest wykorzystywac zaangazowanie drugej strony.
mnie tez kiedys cos takiego spotkalo i rozwiazaniem bylo po prostu sie odciac i zapomniec.

najlepiej usun ja z GG, zeby cie nie kusilo ;) no i powodzenia!

tera mie to wali bo jestem na fali

elchuka
 Wysłana - 10 grudzień 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

re5pect sog

Znawca -

van damme
 Wysłana - 10 grudzień 2005 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Uriel to kazdy wie
tylko za kazdym razem zapomina i dostaje po dupie od nowa

Zmieniony przez - van damme w dniu 2005-12-10 14:03:00

BÓG CIESZY SIE Z WASZYCH DŁUGOW %-)

Znawca -

Duralas
 Wysłana - 10 grudzień 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

bo ja wiem..

Znawca -

red78
 Wysłana - 10 grudzień 2005 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ona sie od 2 dni nie odzywa, ale nawet mnie to nie obchodzi :)
Bedzie dobrze, jesli wytrzymasz miesiac.

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-12-10 15:40:05

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 10 grudzień 2005 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

W końcu coś do przeczytania
Dwa dni to malutko...

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 10 grudzień 2005 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

No ja dostalem dwa razy podrzad po dupie, trzeciego juz raczej nie bedzie, raczej napewno bym rzekl

Ja po dwoch dniach to sie czulem lepiej niz po miesiacu, bo potem to wraca.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2005-12-10 17:44:38

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

do zranionych facetow :)

Strony: 1 2 3 4