FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1215 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dodatkowe ubezpieczenie NW? 
[powiadom znajomego]    
Autor "dodatkowe ubezpieczenie NW?"   

Piet__er
 Wysłana - 13 maj 2010 23:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Z racji ze ostatnio mam sporo wypadków komunikacyjnych szukam jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia. Może ktoś z was ma coś do polecenia??? czy wykupic ubezpieczenie NW czy po prostu jakies ubezpieczenie na życie?? Dodam ze ubezpieczenie musi obejmowac również wypadki motocyklowe.

ziemon
LADY
 Wysłana - 14 maj 2010 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Z racji ze ostatnio mam sporo wypadków komunikacyjnych
a czemu?

zgłoś się do dużej ubezpieczalni i niech doradzą, ja tu widzę jakieś NW albo większe OC, ubezpieczenie na życie to trochę bardziej rozbudowane kwestie

jeśli chodzi o wypadki motocyklowe to jest to po prostu OC które płacisz Ty oraz właściciel/e pojazdów biorących udział w potencjalnej kolizji

możesz też poszukać AC na moto, ale od razu mówię że to jest potwornie drogie

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

wiwaldiii
 Wysłana - 14 maj 2010 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem warto mieć wykupione NW, dlaczego ? dopłacamy 50 zł a jesteśmy ubezpieczeni na 20 - 30 tyś w razie wypadku...

Piet__er
 Wysłana - 15 maj 2010 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

akurat nw na 20 - 30 tys to mnie nie urzadza bo jak masz uszczerbek na zdrowiu 2% to dostajesz 400 zł a poza tym teraz ubezp. na 15 tys kosztuje 85 zł, jesli chodzilo CI o wykupowanie przy ubezpieczeniu.

INSOMNIA
 Wysłana - 16 maj 2010 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko zalezy od tego kim jestes, np. dla studentow sa bardzo korzystne ubezpieczenia do kart typu euro26, 75zl place za NNW, OC i NNW zagraniczne(w tym pokrywaja koszty leczenia w szpitlach) na wszystkie panstwa z wylaczeniem chyba Chin i USA.
Moj facet mial z AZS jakies ubezpieczenie sportowe chyba na calkiem wysoka kwote.

Polecam przejsc sie do jakiegos ubezpieczyciela i powiedziec czego oczekujesz po ubezpieczeniu.

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2010-05-16 19:28:12

Piet__er
 Wysłana - 16 maj 2010 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

no własnie patrzylem również na ubezpieczenia oferowane przez banki jako dodatki do prowadzonego konta, ale przeważnie oferuja zwrot za szpital przy czym maja przy tym wymagania ze trzeba lezec powyzej 24 h i daja za to przewaznie ok 60 zł/doba i nie oferuja zwrotu za stały uszczerbek na zdrowiu.

Tak jak mowisz bede sie musial przejsc do jakiegos multiagenta i go wymeczyc

wiwaldiii
 Wysłana - 24 czerwiec 2010 20:08       [zgłoszenie naruszenia]

No ok ale chyba lepiej zapłacić to nww bo nigdy nie wiemy co nas czeka na drodze tak jak z AC i nowym samochodem zabezpieczenie przed kradzieżą musimy mieć bo inaczej to szkoda kasy na nową furę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dodatkowe ubezpieczenie NW?

Warto przeczytać: Wyrok - pytania | Umowa o zakazie konkurencji... | Oryginalny windows... | CFA | kredyt studencki | Zawalili mi z banku $ | Kolizja drogowa | Analiza SWOT | PILNE!!! TESTY ANALITYCZNE - SHL | POLICJA | Umowa zlecenie po angielsku? | Wezwanie | Jak się bronić na policji . | Strefa Parkowania-Wawa | zdrowie/zycie/ciało | Próbował ktoś? | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | MARTA KWIECIEŃ | duzy biust | z duzym biustem | znane polki oops | towarzyska dziewczyna | prostytutk | narożna | magda narozna | k770i kody dowland | kanary | dziewczyna ma dużo znajomych | vicky kozik | prezent na dzień ojca | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.