FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 537 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dofinansowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "dofinansowanie"   

sqa
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 16:37       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Języki Obce'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie, czy wie ktoś z was o możliwości dofinansowania do nauki ang ? ( chodzi mi o kursy itp ). Mam 17 lat i bardzo chciałbym, porządnie nauczyć się ang. Moich rodziców niestety nie stać na kurs który kosztuje 1200 zł. W szkole niczego się nie nauczę bo jest syf, próbuje sam w domu. kupiłem sobie książki z oxforda ale i tak licho mi idzie. Jeżeli ktoś z was wie o takiej możliwości to proszę pisać tutaj lub na adres mailowy ;) piszsmialo@o2.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dofinansowanie

Warto przeczytać: czy brak miejsca w 2 klasie upoważnia do zajecia miejsca w 1? | student - ubezpieczenie | Babcia mi sie skarży | Konto DIRECT - ING | Zatarcie skazania - czy następuje automatycznie w wieku 18 lat? | Podatek w szkocji-problem prosil bym o jak najszybsza odpowec bo nie wiem co zrobic | gwarancja na buty | Konto w EURO oszczednosciowe lub lokata-gdzie? | Grozby ze strony Grupy interwencyjnej... | Mandat PKP za przejazd bez biletu | konsument vs Operator sieci komórkowej - zmiany w umowie | Czy można wierzyć doradcom finansowym? | Pomysł na firmę ;) | mandaty | pełnomocnictwo do US | Cechy systemu prawa | cytaty | borelioza | azjatki | koszule | wywiad z gollumem | Angel | katastrofa lotnicza | iperfumy | iperfum | adres zameldowania | noopept | shuffle | co-sie-dziej-z-penisem-po-pierwszym-razie | playboy 2001 | playboy 01 | dom-pas | linki linki | rpksy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.