FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1412 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dom na wsi 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "dom na wsi"   

Hektorian
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 18:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam posiadam dom na wsi. chciałbym wynajmować na lato w formie domku letniskowego. jaką forme podatku będe musiał płacić?? za pomoc sog

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

dom na wsi

Warto przeczytać: JAN PAWEŁ II WIELKI odszedł do Boga | BGŻ | Mam prze*** rady najlepiej policjanta | kazus :) | pytanko :P | Konferencja o Ronaldzie Reaganie (relacja na 2 stronie) | STUDENTKA | Urlop do odwolania... | porządkowanie grobów | Odwołanie | CZY CHCĄ MÓJ ADRES NA POCZCIE JAK ROBIĘ WPŁATĘ??? | Jak zarobić 48 tyś zł ? :-> | Żywność dla najuboższej ludności Unii Europejskiej... | PILNE POMÓŻCIE!!! | Właściwa Strona Mocy - Propaganda w filmach i serialach SF | własna działaność-zusy itp. | marcin szabelski | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | kiedy rozmawiac z synem o seksie | paranoja | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | na wspólnej | slaba erekcja | na jakich uczelniach w warszawie można studiować dietetykę | jak poznać że dziewczyna jest zainteresowana | wiarzbicka playboy | rzut ukośny | kokonuta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2016 SFD S.A.