FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6862 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ..."   

Heinek
 Wysłana - 22 marzec 2016 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Normalni rodzice to powinni się ucieszyć, "27 lat katolik bez żony" to coś nie halo . Wyłożą 40k na wesele, teraz po sezonie to sale się znajdzie zanim będzie brzuch. Powodzenia na nowej drodze życia.

killahh
 Wysłana - 23 marzec 2016 03:12      [zgłoszenie naruszenia]

j/WASKOT

za co kredyt/ czemu nienawidzi starych?

stówa - wydaję ją jakbym spluwał

Preskaler
 Wysłana - 23 marzec 2016 05:54      [zgłoszenie naruszenia]

A jesteś pewien, że to Twoje dziecko? Może to pamiatka po tych wcześniejszych przejściach a Ty jesteś jej kołem ratunkowym?

LordOfLife
 Wysłana - 23 marzec 2016 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam za bardzo czasu, żeby teraz napisać coś więcej...ale wszystko wskazuje,że to moje dziecko.

WASKOT
 Wysłana - 23 marzec 2016 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjmijmy , że Twoje .
Ale odpowiedz na pytania :
1. Czemu Twoja luba od 5 lat mieszka sama ?
2. Na co zaciągnęła kredyt ?
3. Jaka jest jej sytuacja rodzinna ?

Nie pytam z wścibskości , widzę że jesteś dosyć naiwny jak na swój wiek , dlatego staram Ci się pokazać, że to są bardzo ważne sprawy.

LordOfLife
 Wysłana - 24 marzec 2016 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjechała do dużego miasta z jakiejś mieściny, gdzie diabeł mówi dobranoc. Zamieszkała w internacie. Po LO zaczęła studia i wynajmowała z koleżankami. Ostatnio zdecydowała, że chce zamieszkać sama bo ma dość imprez (faktycznie prze***ane bo jak wracaliśmy o 2 w nocy i chcieliśmy spać to oni dopiero się rozkręcali).
Studia połączyła z pracą i doczekała się umowy na czas nieokreślony. Niestety, po drodze jej matka się rozchorowała a że nie miała pieniędzy na operację to wzięła na siebie kredyt. Coś koło 70k. To akurat sprawdzone info. Generalnie, może sprawiam wrażenie naiwnego, co nie znaczy że jestem głupi.
Wiem, że kłamstwo wcześniej czy później wyjdzie na jaw. A ona albo jest wybitnym kłamczuchem, albo nie kłamie.
Przykład. Info o jej matce potwierdziła jej jakaś koleżanka, przy rozmowie w sumie z dvpy.
To, że jeszcze jej nie przyciąłem na oszustwie nie oznacza, że jestem w nią ślepo zapatrzony i ufam na 100 pro.
Wrócę jeszcze do sytuacji rodznnej bo to niedokończony wątek.
Matka ma raka, mieszka z partnerem. Ojciec zginął w wypadku. Starsza siostra mieszka w UK z jakimś ciapatym i słaby z nią jest kontakt.
Tyle o niej.
Teraz troch o mnie. Pracuję na stałe. Zdolność kredytową w zeszły roku policzyli mi na jakieś 180k. Słabo, wiem.
Dlaczego piszę o tym? Prawda jest taka,że teraz liczą mi zdolność tylko na mnie. Kiedy dziecko się urodzi to ta zdolność będzie mniejsza.
Powiem wam co jest w tym zabawnego. Ona sama powiedziała, żebym przemyślał sytuację i nie podejmował pochopnych decyzji. Powiedziała, że nie chce być ze mną tylko dlatego, że urodzi nasze dziecko. Bo może na początku będzie łatwiej we dwoje to ogarnąć, ale nie dałaby rady żyć ze świadomością, że jest ze mną nie dlatego że chce być tylko że musi. Taka gadka na temat ślubu i wspólnego mieszkania. Nic na siłę.

pavlo90
 Wysłana - 24 marzec 2016 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

usunac zarodek... w NL za mloda jest nie poradzi se, ja bym tak zrobil 300e kosztuje w NL legalnie do 12tyg

WASKOT
 Wysłana - 24 marzec 2016 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm coś cukierkowo to brzmi. Jeśli jednak to prawda , to dziewczyna w życiu łatwo nie miała . Nie wiem czy to plus czy minus , napewno taki bagaż doświadczeń jak śmierć ojca i choroba matki będą wychodzić w przyszłości .
Cóż , nie słuchaj tego *****a , który proponuje Ci usunąć zarodek .
Powiedz Rodzicom , że będziesz miał dziecko , wyprowadzasz się i tyle . Muszą to wziąć na klatę i napewno przywykną.

arch1ebald
 Wysłana - 24 marzec 2016 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

łoskot wyjasnil ostatnim zdaniem.
idziesz i mowisz, jak jest. jak zareaguja to ich problem.
a ze slubami mieszkaniami i innymi zabiegami to sie tak nie rozpedzaj - bo i po co.

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

UszatekMis
 Wysłana - 25 marzec 2016 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

W zasadzie martwię się o rodziców. Są coraz starsi i coraz trudniej reagują na tak szokujące zmiany.
Szkoda, że oni nie martwią się o Ciebie tylko narzucają Ci z góry jak masz żyć.
mamy w moich rodzicach opcje na mieszkanie. Aktualnie mieszkam z nim w domu jednorodzinnym. Ma dwa oddzielne segmenty. Gdyby nam pozwolili zamieszkać na górze, moglibyśmy wziąć kredyt i budować własny dom.
Bez wesela zapomnij.

Nigdy nie ufaj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ...

Strony: 1 2 3 4