FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6861 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ..."   

max-scifi
 Wysłana - 18 czerwiec 2018 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

btw, pierwsza rzecz jaka jest dziwna to jej stosunki z rodzicami. jeśli one są niepoprawne, to przyjąłeś do życia cwaną patolę. nie wiem jak tego nie zauważyłeś. Rozbite domy produkują kolejne rozbite domy (i rodziny).

obym się mylił.

LordOfLife
 Wysłana - 20 sierpień 2018 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

W zasadzie od momentu dobrych zmian, związanych ze zmianą pracy przez nią i jej lepszymi zarobkami oraz po tym jak sam dostałem sporą podwyżkę, nasze relacje znacznie się poprawiły.
Koledzy...akurat pracowała przez kilka miesięcy w IT i tam faktycznie miała sporo kolegów, ale często żaliła się na atmosferę w pracy, że nie ma z kim zamienić słowa ani nie ma za nikim wspólnych tematów do rozmowy. W nowej pracy ma z kim porozmawiać o dzieciach, ludzie wykazują zrozumienie w sytuacji gdy dziecko jest chore itp.
Nie martwię się o konkurencję :)

max-scifi
 Wysłana - 20 marzec 2019 18:22       [zgłoszenie naruszenia]

"po tym jak sam dostałem sporą podwyżkę, nasze relacje znacznie się poprawiły. " - czyli awantura o kasę.

"pracowała przez kilka miesięcy w IT i tam faktycznie miała sporo kolegów, ale często żaliła się na atmosferę w pracy, że nie ma z kim zamienić słowa ani nie ma za nikim wspólnych tematów do rozmowy." - mogła mówić prawdę. 90% kolesi z IT to tzw, "tureckie sweterki", zakompleksione gamonie, ktore jak widzą kobietę, nawet świnkę morską (damska odmiana programisty) to nie wiedzą co powiedzieć bo są nudni. całe życie to kable i pier*lenie o windowsach.

podsumowując: życie, samo życie.
rzuć updejta na inso. niech się ekipa nie rozłazi :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie ...

Strony: 1 2 3 4