FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1290 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
doradźcie coś 
[powiadom znajomego]    
Autor "doradźcie coś"   

MargoLevi
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam niedługo dość oficjalne wyjście i szukam jakiegoś fajnego makijażu na taką okazje. Najlepiej żeby nie był zbyt rzucający się w oczy no i tez nie bardzo delikatny. Doradźcie coś tylko nie odsyłajcie mnie do str. z makijażami bo sama za cholere nie mogę się zdecydować.

[img246.imageshack.us/my.php?image=kakawc2.jpg]
Na zdjęciu jestem Ja jeśli słabo widać: mam niebieski oczka i kręcone włoski ( tu po nieudanej próbie prostowania). Jakość zdjęcia raczej kiepska ale nie mam innego.

Za posty z góry dziękuję, nagrodze sog'ami .

kicia87
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

hm...
skoro pytasz na forum jakmasz się pomalowac, to wnioskuje że nie masz w tym doświadczenia, więc może poproś o pomoc koleżankę/ kuzynkę?

A jeśli zdecydujesz się robić to sama to poleciłabym Ci jakiś podkład rozświetlający (np.AA) wtedy Twoja twarz nabierze blasku
oczywiście róż do policzków (nie wyobrażam sobie bez niego makijażu...) moge polecić z czystym sumieniem róz z Avonu

a co do cienia do powiek to zalezy jakiegokoloru będzie Twoja kreacja (?)
do niebieskich oczek fajnie wyglądają popielate, srebrzyste cienie
no nie można zapomnieć tez o czarnej kresce, dzięki niej oko stanie sie bardziej wyraziste i oczywiście czarna maskara najlepiej wydłużająca, pogrubiająca i podkręcająca (Astor ma fajne i nie kosmicznie drogie )
+ subtelny błyszczyk na usteczka

masz bardzo młoda twarzyczkę, więc nie polecam ostrego mejkapu bo będziesz wyglądać sztucznie

a strony z makijażami warto przejżeć, a nóż znajdzie się coś co bedzie Ci pasować

Nicci
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz zdecydowac, co chcesz podkreslic, ja bym podkreslila Twoje oczy.
Powiedz na jakim poziome stoja Twoje zdolnosci make-upowe?

Zmieniony przez - Nicci w dniu 2006-09-26 20:26:17

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -

MargoLevi
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli chodzi o moje zdolności make-up'owe to jest całkiem nieźle. Potrafię sama zrobić makijaż "z obrazka" i wiem do czego służą puder, róż itp. Chodzi mi o to, że nie mam żadnego pomysłu, co by tu ze sobą zrobić. poza tym nie należę do osób, które lubią eksperymentować z kosmetykami. Jakbyście mogli to wrzućcie parę fotek z przykładami make-up'ów, które pasuja do mojego typu urody. na pewno będzie mi łatwiej wybrać

aha to zdjęcie jest sprzed 2 lat ... kiedy miałam 16 lat

Nicci
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

[img65.imageshack.us/img65/7809/wisgn4ks9.jpg]
opalizujace cienie ladnie podkreslaja oczy, blyszczyk mozesz wybrac w bardziej neutralnym kolorze.

[img59.imageshack.us/img59/6310/biancalasenza28tkph4.jpg]
elegancki i kobiecy, jesli chodzi o biala kredke to polecam bardzo miekka, latwiej bedzie nia malowac, a i efekt dluzej sie utrzyma. Na gorze nie musisz uzywac czarnej, przy jasnych oczach szara/grafitowa i tak bedzie bardzo wyrazista

wiecznie czyni dobro

Ekspert -

MargoLevi
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

ten drugi jest rzeczywiście bardzo ładny. Fajnie podkreśla kolor oczu i nie jest zbyt mocny w sumie to jest trochę mocniejsza wersja mojego dziennego makijażu. też rysuję delikatną kreskę na górnej powiece równo z rzęsami. wydaje sie że rzęsy są wtedy bardziej gęste.

yupie_girl
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym zrobila makijaz oczu "smoky eyes" tyle ze brązami. Ja zawsze robie ciemna brązowa kredka + baaardzo miękka (re grubasne kredki z sephory, sa boskie!) brazowa srebrzysta, mocno tusz, plus jasne usta i bedzie sii . I jak na wielkie wyjscie to wymodeluj twarz. Rozjasnij strefy kolo oczu, poznie roz na kosci i pozniej nizej z ta sama linia puder brązujący plus linia T

yupie_girl
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

oczy:)

MargoLevi
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

też podobają mi się takie makijaże jak na zdjęciu wyżej ale niestety przy tak mocnym podkreśleniu oczu wyglądam trochę jak wampir. przy brązowym kolorze tęczówki takie kreski nie rzucają sie tak w oczy jak w przypadku niebieskich.

Nicci
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 21:44       [zgłoszenie naruszenia]

[img68.imageshack.us/img68/9458/214le0.jpg]
[img217.imageshack.us/img217/6659/vvbcbvcbyb4.jpg]

wiecznie czyni dobro

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

doradźcie coś