FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2551 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dowód mi ukradli 
[powiadom znajomego]    
Autor "dowód mi ukradli"   

YAMCHA
 Wysłana - 20 sierpień 2006 15:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dwa dni temu zgina mi portfel, z pieniedzmi (110zl) dowodem oraz moim prawojazdy. Wszystko to zostalo mi ukradzione badz sam zgubilem, w prawoslawnej czestochowie gdzie tej nocy bylo 20tys ludzi portfel wraz z prawem jazdy odzyskalem po zgloszeniu sie do slużb pożądkowych, ze nie ma w nim pieniedzy to sie nie zdziwilem, ale dlaczego ktos mi zabrał równiez dowód?

.

INSOMNIA
 Wysłana - 20 sierpień 2006 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Kupi sobie cos na kredyt?

mazia101
 Wysłana - 20 sierpień 2006 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Zgłoś natychmiast na policję, bo jak z jego wykorzystaniem zostanie popełniony jakiś wałek to się nie wykręcisz. A tak, to dostaniesz zaświadczenie i jesteś niewinny.

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

INSOMNIA
 Wysłana - 20 sierpień 2006 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie, u mnie w miescie byla taka akcja, ze gosciowi zawineli dowod, zalozyli na niego konto na ktore ludzie wplacali kase za jakies piraty sprzedawane w sieci, kase wybierali w bankomacie. Do faceta wleciala policja, oczywiscie absolutnie nie byl z tym powiazany, tyle ze przy okazji stracil kompa za brak oryginalnej windy, pozabierali tez jakies gry, plyty z filmami i.t.p., do tego przy okazji zalozyli oddzielna sprawe o piractwo

YAMCHA
 Wysłana - 20 sierpień 2006 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki daje po soku.

Już chwytam za telefon, do ciotki bo to ona wydaje w moim regionie dowody to pewnie tez da mi te zaświadczenie.

.

INSOMNIA
 Wysłana - 20 sierpień 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

To ja poprosze malinowy albo porzeczka.

mazia101
 Wysłana - 20 sierpień 2006 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

"Już chwytam za telefon, do ciotki bo to ona wydaje w moim regionie dowody to pewnie tez da mi te zaświadczenie".

Zaświadczenie to wydaje policja i jakby co, to będą honorować tylko swoje zaświadczenia. Zresztą nikt inny, o ile mi wiadomo, nie ma uprawnień do wydawania takich zaświadczeń.
A ciotka niech Ci wyrobi nowy.

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

YAMCHA
 Wysłana - 22 sierpień 2006 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

bylem jednak u ciotki i takie zaswiadczenie otrzymalem.

.

Kask
 Wysłana - 24 sierpień 2006 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Niezla ciotka Ale na Policji tez musisz zglosic i to szybciej niz u ciotki.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

LouRaider
 Wysłana - 31 sierpień 2006 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

2 lata temu zawineli mi portfel wraz ze wszystkimi papierami (m.in. z dowodem osobistym). Pojechałem tego samego dnia zgłosić to na policję ale mi powiedzieli, że nie trzeba tego było zgłaszać. Żadnych papierów, żadnego protokołu nie spisali. Nic.

Więc teraz nie wiem czy trzeba zgłaszać czy nie

hallucyon
 Wysłana - 1 wrzesień 2006 17:27       [zgłoszenie naruszenia]

Bo na Policji nie trzeba zgłaszać utraty dokumentów. Robi się to natomiast w siedzibie organu wydającego dany dokument (paszport-biuro paszportowe, dowód osobisty-wydział ewidencji ludności urzędu miejskiego/gminy, prawo jazdy-wydział komunikacji urzędu miejskiego/gminy). Powody, dla których lepiej jak najszybciej zgłosić utratę dokumentów wymienili już moi przedmówcy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dowód mi ukradli

Warto przeczytać: Wybory 2005 - obstawiamy | POLSKA - KATASTROFA 2005-2007 | dofinansowanie z UE | Prawa zdającego | Kredyt studencki. | kupno samochodu przez upowaznienie? | kodeks pracy-wypowiedzenie | Czy policja może przeszukiwać | podanie o staż | Szukam Odpowiedzi | Fundusze | Zaswiadczenie o niekaralosci | "Podskoki" posła Janowskiego - gdzie szukać? | recepta na państwo doskonałe | Mieszkanie w systemie TBS. | Co to jest Polityka%-) | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczyć średnicę wału | chomik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.