FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dowód osobisty 
[powiadom znajomego]    
Autor "dowód osobisty"   

waania
 Wysłana - 15 listopad 2009 15:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

nie orientujecie się może, bo nie mogę znaleźć czy jest możliwość otrzymania dowodu osobistego w dniu urodzin ? O co mi chodzi. Dla przykładu, załóżmy że mam urodziny 1 lutego, i 1 lutego potrzebuje mieć już w ręku dowód osobisty.

Wiem, że mogę złożyć wniosek o dowód tymczasowy ale dla mnie to lipa bo tymczasowy ma tylko 5 lat ważności a normalny 10 lat. Bo normalnie lezie się do urzędu już po 18 urodzinach, ale czy dałoby radę w dniu 18'stki lub dzień po mieć dowód, bo jak wiadomo czeka się na niego z 2 tygodnie.

Zmieniony przez - waania w dniu 2009-11-15 15:03:11

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 15 listopad 2009 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

nie

zeby mieć dowód ważny na 10 lat musisz go złożyć po 18, a na dowód ważny 5 lat (czyli przed 18) potrzebni są jeszcze Twoi rodzice przy wniosku

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2009-11-15 15:06:29

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -

smuk
 Wysłana - 15 listopad 2009 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyżej możesz złożyć wniosek prędzej, dostaniesz dowód ważny na 5 lat. Z tym że po 18 urodzinach nie musisz go wymieniać, dopiero jak skończy się ważność. Sam tak miałem.

Szindziono
 Wysłana - 17 listopad 2009 15:41       [zgłoszenie naruszenia]

Nie szykuje się jakoś nie długo wymiana dowodów? Coś mi się tak obiło o uszy i wtedy twoje 5/10 lat nie byłoby problemem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dowód osobisty

Warto przeczytać: | | high priest | Rewesepl | feromony | stp[y | BagOfBones | lipiny | metylofenidat | rocco invades poland | dx2 | Ray Ban | Yaz | wypadek na zakrzówku | polki nago w playboyu i ckm | vodoo | fake hash | siwe wlosy | Andrzey | 3 wojna A]wiatowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.