FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3180 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
drazliwa sprawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "drazliwa sprawa"   

Dewos
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siemak jestem tu nowy wogole fajne forum ciekawe odpowiedzi przydaja sie w zyciu i wogole sa tu ludzie ktorzy naprawde potrafia powiedziec cos madrego

a do rzeczy jestem z panna od jakiegos czasu i jeszcze troszke za wczesnie na seks ale na inne zabawy tak i moje pytanie brzmi (srk jesli sie powtorzylo ale nei moglem znalesc) chcialbym sprawiac jej wieksza [rzyjemnosc niz tka ktora jest po zwyklych macankach czy kizaniu i mizaniu co niektorych czesci ciala jak narazie o minetkach nie mysle bo ona chyba jeszcze na to nei gotowa i stad tez pytanie gdzie co i jak podrazniac/dotykac/kasac/itp. zebyb jej doznania byly silniejsze jesli ktos moze pomoc najlepiej opisac gdzie i jak by bylo milej chetnie wyslucham a i panie moga poweidziec co je najbardziej kreci w grach wstepnych

srk za poziom pytanka ale no nei jestem jeszcze bardziej zaawansowany w tych sprawach za wszelkie odp wielkie thx

slaweh
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

poziom tego pytania mnie na teraz przerasta

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

PL4Y3R
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

wiesh kazda kreci co innego nie lepiej bylo by spytac jej? ugryz ja w szyje/karczek to chyba kazda lubi hehe

;)

JasiekP
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

chyba cos mi sie z***alo, bo monitor nie wyswietla znakow interpunkcyjnych

funkadelic
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

srk za poziom pytanka ale no nei jestem jeszcze bardziej zaawansowany w tych sprawach

wiekiem chyba tez nie jesteś zbyt zaawansowany

Znawca -

Dewos
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

no masz racje lubi jak jej sie uszka i piersi podgryza i ssie ale mi chodzi o cos wiecej bo nie moge caly czas siedziec przy przy tym a dolne okolice przeciez kiedys i tam sie znajde i boje sie ze moglbym robic cos nie tak i woogole

roch
 Wysłana - 20 marzec 2006 18:28     
 Usunięta przez rafee za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

PL4Y3R
 Wysłana - 20 marzec 2006 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

dolne okolice no to brzuszek plecki i boczek sam sobie odpowiedziales moze nie bedzie miala nic przeciwko jak zaczniesz schodzic nizej hehe

ile ona ma lat?

Zmieniony przez - PL4Y3R w dniu 2006-03-20 18:41:29

;)

lml
 Wysłana - 20 marzec 2006 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

glaszcz ja po wewnetrznej stronie ud, ale nie dotykaj narazie sedna sprawy - zdziwisz sie jak szybko cie poprosi zebys jej cos chlapnal

i nie dygaj ze sie cos nie uda, tylko pamietaj ze z lechtaczka trzeba deeeelikatnie hehehe

rafee
 Wysłana - 20 marzec 2006 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli pozwala ci na zdjecie gory to mozesz calujac ja pozataczac delikatnie palcem kola po obwodzie piersi (hmmm....no moze nie zawsze kola ). Ewentualnie otwarta dlonia delikatnie pocierac o sutek. drapanie po plecach (tylko nie jakimis szponami - o paznokcie tez musisz dbac ) daje rade. Reszta jak poprzednicy

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

PL4Y3R
 Wysłana - 20 marzec 2006 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

tylko pamietaj ze z lechtaczka trzeba deeeelikatnie

;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

drazliwa sprawa

Strony: 1 2 3 4