FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 985 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
drukarka 
[powiadom znajomego]    
Autor "drukarka"   

deeef
 Wysłana - 3 listopad 2011 08:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema

siedze w robocie a ze zastepuje informatyka w urzedzie pewnym, mam do ogarniecia pare spraw... i mam problem z drukarka hp 1320 lj bo przy drukowaniu obustronnym, marze kartki po lewej stronie... co moze byc powodem ?? na tonerach sprawdzalem 2 i jest to samo, walek troche czyscilem ale niewiele to daje... moze go nawilzyc czyms nieco ??

xxx320
BUKA
 Wysłana - 3 listopad 2011 09:00       [zgłoszenie naruszenia]

może któraś z rolek jest u***ana

Posprawdzaj wszystkie elementy prowadzące, moze komuś toner się rozsypał przy wymienianiu.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

drukarka

Warto przeczytać: nokia 5230 internet | klawa dziala, ale nie dziala %-) | słuchawki do 100 zł | MP3 z głośnikiem. | PHOTOSHOP-szybkie pytanie? | N70 - zdjęcie simlocka %-) | internet | Zakup Laptopa do 2000 zl ... | Laptop z funkcją tabletu. | Znowu coś... | Laptop do 3k | Sieć LTE - 4G | Czy da rade zrobic ? | Jaki wybrac laptop? | Monitor LCD z Tunerem TV | słuchawki a internet | the crims | aisis | szczesio | donnie darko | scat | panasonic sa ak45 | hepar | szukam kobiety | palec w dupe | palec w pupe | pupcia | q2w | mazda | mazda 3 | polnyjohn | ile w bicu | ile w bicepsie | ile macie w bicu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.