FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1327 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
drzewko bonsai 
[powiadom znajomego]    
Autor "drzewko bonsai"   

squorpion
 Wysłana - 3 listopad 2010 20:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, ile takie drzewko rośnie?? chciałbym takie mieć jednakże drogie jest, posadził bym sobie, ale ile takie rośnie i jaką opiekę trzeba sprawować nad nim?

Panie władzo... ale ja lubię zapie**alać!!!

jaLatam
 Wysłana - 3 listopad 2010 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

[pl.wikipedia.org/wiki/Bonsai]

tak ogólnie to słyszałem ze trzeba się nad tym napracować troszkę zanim będzie można się pochwalić cioci małym wielkim drzewem

★ ☆ ✯ ♋ ✯ ☆ ★

Clatronic
 Wysłana - 3 listopad 2010 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Patrzałem na to kiedyś i lepiej jest kupić już odrośnięte kilkuletnie drzewko na pierwszy raz, niż zaczynać to od ziarna.

squorpion
 Wysłana - 3 listopad 2010 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co widze to w strasznie z tym trudno a taki niedbaluch jak ja by sobie nie poradził na bank

Panie władzo... ale ja lubię zapie**alać!!!

mr_cowboy
 Wysłana - 14 listopad 2010 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Widziałem w lerła merlę te drzewka, już wyrośnięte, dosyć niedrogo. Wydaje mi się, że lepiej kupić już takie gotowe i je tylko pielęgnować, niż pastwić się od ziarenka nie mając gwarancji czy urośnie

Preskaler
 Wysłana - 12 styczeń 2011 18:39       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

drzewko bonsai

Warto przeczytać: jak dostać się do AT lub innej podobnej jednostki | Quake III Arena | Gołebie szukam znawców | PitBull | Malarstwo | Warhammer Arts | PSIE ZAPRZĘGI :))) | GRAFFITI !!!!! | Co to za Rasa ??????????? | Quake III Arena | BONSAI-ma ktoś takie drzewko? | ::manga art:: | morsowanie | Konie | TANGANIKA - PIELĘGNICE | koszulki koszykarskie | bać-pol | bać pol | Smycza_ns | Smycz | gwiazdynago | walenie | mz 251 | tłumaczenie | tłumaczenia | przetłumacz | logo z dżokejem polo | 00259007735410450422 | tynki akustyczne | gra 66 | gra karciana | gra karciana 66 | gry karcianej 66 | zasady gry 66 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.