FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 784 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dwa mandaty, punkty karne i jak to działa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "dwa mandaty, punkty karne i jak to działa?"   

ravelloo
 Wysłana - 27 grudzień 2009 09:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

niedawno dostałem dwa mandaty. Pierwszy w październiku za prędkość.Przekroczyłem o 43km/h co równało się 300zł i 6pkt karnych. Drugi mandat dostałem w listopadzie za spowodowanie stłuczki 300zł i 8pkt karnych. Razem 14pkt. Po roku punkty mają zostać wyzerowane. Słyszałem,że suma punktów kasuje się od tego ostatniego mandatu. W moim przypadku zgodnie z tą zasadą wszystkie punkty skasują się w listopadzie 2010r. Czy działa to właśnie w ten sposób czy może inaczej? Jak jest naprawdę?

uśmiech na twarzy

evenement_
 Wysłana - 27 grudzień 2009 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze lepsze w google

[drogowe.republika.pl/pkt.htm]

Nie zmienił się również sposób "przedawnienia" punktów. W dalszym ciągu, po roku czasu od popełnienia wykroczenia punkty są anulowane - pod warunkiem, że w tym czasie nie zostanie przekroczony dopuszczalny limit, który nadal wynosi:
20 punktów - dla tzw. "młodych kierowców"
24 punkty - dla pozostałych kierowców.

Zmieniony przez - evenement_ w dniu 2009-12-27 09:51:25

Mystic8B8
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

W pazdzierniku skasuja Ci 6, w listopadzie 8.

Znawca -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:35       [zgłoszenie naruszenia]

j/Mystic

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dwa mandaty, punkty karne i jak to działa?

Warto przeczytać: Składanie papierów- studia. | motywacja-definicja ekonomia | Doradca Finansowy... | Dług za mandaty | Bilet KZG gop - odwołanie | OSN | POMOC- wyjazd | muszę czy nie? | WAZNE!! prosze o odp! ROZWOD | Day Trader- fajne ? | Głuche telefony | kurs na prawo jazdy - do czego są zobowiązane ośrodki | pobicie - prosze o pomoc | Uszkodzenie ciała, ile grozi ? | kopiowanie prac licencjackich | mieszkanie w warszawie a agencje nieruchomości | ultima | Reise nach Russland | honda | wiadomo | studja | lakulaku | oxygen2003 | sophie | daria widawska | aukas | vmt brkpoint xvid | GCPU | prezentacje maturalne | angeline | Kobieta, o której marzyliście | system prezydencki vs kanclerski | motywy fantastyczne | fantasy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.