FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1840 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
dwa zdania po angielsku... 
[powiadom znajomego]    
Autor "dwa zdania po angielsku..."   

markor250
 Wysłana - 21 marzec 2007 23:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam chciał bym dokładnie wiedzieć co oznaczają te zdania: Something takes a part of me.Something lost and never seen... z góry dziękuje za przetłumaczenie

.Jaax.
 Wysłana - 21 marzec 2007 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Cos zabiera czastke mnie. Cos straconego i nigdy niezobaczonego/niewidzianego.

markor250
 Wysłana - 21 marzec 2007 23:14       [zgłoszenie naruszenia]

ok dzięki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dwa zdania po angielsku...

Warto przeczytać: [niem] Krótki tekst o rodzinie - prośba o przetłumaczenie | [niem] bardzo proszę o przetłumaczenie | [belg] proszę o przetlumaczenie jednego zdania | dwa zdania po angielsku... | [Niem] Proszę o poprawienie recenzji | NIEMIECKI 2 zdanka | Krótki tekst z francuskiego do przetłumaczenia | [ang] umowa kupna - sprzedaży | program do nauki angielskiego | [ang] PROSZE o sprawdzenie listu, pilne | [ang] dot. sprzętu komp. | [niem] Prosze o przetłumaczenie listu... pilne. | Pilne zadanie niemiecki POMOCY!!!!! | [ang] prośba o pomoc w tłumaczeniu tekstu | [ANG] Tłumaczenie z obrazka dot. SAA | Kto wymyśli jakąś śmieszną historię?? POMOCY :) | spice gold | mateiano | usuń profil | żele | vol 75 | pszemek | nordic walking | dominacja | fetysz stop | proton i deuteron | wsg | adamaszki | udostępnienie sygnału internetowego | udostępnienie internetu | modem bezprzewodowy play | modem bezprzewodowy play udostępnienie łącza | Iza Kowalczyk | lupe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.