FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5166 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
dwie twarze i dziewczyna lubi tylko jedna z nich 
[powiadom znajomego]    
Autor "dwie twarze i dziewczyna lubi tylko jedna z nich"   

MarvBoy
 Wysłana - 3 listopad 2009 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

ta klasyczny przykład maski zorro z jednej strony ****a z drugiej superbohater. Po 1 zastanów się czemu pisze z tobą na drugim numerze i ile jej am naściemniałeś?
Po 2 pomyśl co jest nie tak z tobą skoro z jednej strony laska Cie nie trawi a jak udajesz kogoś innego to Cie lubi
Po 3 jak się przyznasz to będzie cie miała za jeszcze większego *****a z jeszcze większymi problemami

Ekspert -

Komisarski
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego cie nie lubi?

Zmieniony przez - Komisarski w dniu 2009-11-03 22:12:30

mlkv
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie lubi go bo on jest tym upierdliwym gówniarzem który ciągle przy niej sapie i robi jej przypały przy koleżankach.

W tym wieku ( gimnazjum ) dwa lata to jest odległość jak stąd do alfa-centauri, nie do przeskoczenia, więc autorze w tym odcinku niestety .

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

sdff
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiłeś jej Don Juanie ile masz lat (ten fikcyjny) ?

jestem wolny %-)

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Przyrównaj się teraz do pierwszego lepszego gościa z 3 LO (bo za takimi się najpewniej ogląda)

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

sdff
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób operacje plastyczną !

jestem wolny %-)

Na_t
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

hmm pewnie wielu mnie zjedzie za ten pomysł ale co mi tam-jak dla mnie masz jedno wyjście, jak jej powiesz teraz to ci każe spie***alać i drugiej szansy nie będzie,jak ją jeszcze troche powkręcasz i na prawde cię polubi (tylko nie ściemniaj nic,bądź sobą czyli nie kłam że lubisz coś czego nie trawisz itd) i będziesz czuł że na prawde się dobrze dogadujecie to się z nią umówisz na żywo i wtedy zobaczy że ty to ty....masz 50% szans na powodzenie-bo albo stwierdzi, że jednak fajny z ciebie facet, skoro tyle czasu wam sie dobrze gadało, albo każe ci spie***alać
ja bym na twoim miejscu zrobiła tak jak napisałam,ale nie mówie że to idealna rada ja tylko baba jestem

sdff
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze prawisz Na_t

jestem wolny %-)

masvidal
 Wysłana - 3 listopad 2009 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

tekst o alfa-centauri mnie zniszczyl

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

oobennyoo
 Wysłana - 4 listopad 2009 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

Na_t zrobie tak jak mówisz. wielkie dzieki

Zmieniony przez - oobennyoo w dniu 2009-11-04 00:11:53

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dwie twarze i dziewczyna lubi tylko jedna z nich

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Inwitejszon | Prosze o radę | Nie ogarniam xD | Czy cos z nia nie tak? | Umawianie się , spotkania itp | wojowniczka :) | żenada %-) | Jak z nią zagrać żeby było korzystnie(dla mnie) | other side of the game | Problem z dziewczyną... | Chce wyjść czy nie? | dylemat/miłość /rodzina /pomocy | Najdziwniejsi partnerzy/partnerki | chłopak ma problemy z alkoholem | Początek końca chyba | Mam prawo do bycia wkurzonym czy nie ? | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.