FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3856 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dylemat uczuciowy ;( 
[powiadom znajomego]    
Autor "dylemat uczuciowy ;("   

rychuGIT
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:40       

Przeniesiona przez LukRecJa z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemka wszystkim. mam problem ktory dla mnie jest strasznie upierdliwy... a mianowicie mam w klasie (2 technikum) kolezanke (Justyna) ktora mi sie za***iscie podoba... ale ona mnie traktuje jak przyjaciela... pozatym w klasie jest taki klient(rafal) i okolo 1 miecha temu byla 18-stka innej kolezanki(Ewelina)... na tej 18-astce tamta ktora mi sie podoba chciala zebym poszedl z nia na szluge i ze musimy pogadac... tak zrobilismy i stoimy sobie... palimy a ona nagle wy***ala co ma zrobic bo jej sie Rafal podoba... ja jush prawie placze ale twardo powiedzialem ze nie wiem i ze niech tam sobie z nim pogada... ale pozniej siedzielismy sobie i pilismy ona mi usiadla na kolanach i karmila mnie tortem(uwielbiam to;) ) ale bylo zimno a ona gdzies poszla i ja zaczlem sie lizac(hujowe slowo) z kolezanka(Paulina) z ktora ona przyjechala;( i ona pozniej nic nie mowila ale jakos od tamtej pory jest inaczej... a dzisiaj gadalismy tak na luzie i ona powiedziala ze ma jakiegos fagasa... w tym momencie sie tak****owo poczulem..... ;( a pozatym jest jeszcze jedna laseczka (Asia) ktora znam od prawie roku i ona mi sie tesh podoba ale spotkalismy sie pare razy bo jakos zawsze albo mi sie nie chce albo ktotres z nas nie ma czasu i wqrwiajace to jest.... a pozatym ona klamie jak po***ana.... a tego nie nawidze ale z drugiej strony jest za***ista... caly czas ze soba piszemy i ogolnie jest taka****owka.... problemow zadnych z laseczkami nie mam.... ale ta z klasy mi zawrocila w bani..... pomozcie.... moze mozna sie jakos oduroczyc...???

AceVentura
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie powiem Ci że wszystkie Justyny są piękne . A tak pozatym to nie rozumiem Twojego problemu - najpierw jedna, pozniej calujesz sie z druga pozniej kolejna. Ale jak juz mam odp. na pytanie to z czasem zapomnisz o Justynce. Pozdrov.

crs_sc
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

no comment

Pure_MDMA
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

samo zycie

Nuteczek
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

PO CO SIE LIZAŁES Z TĄ PAULINĄ?? ZAGMATWANE TO WSZYSTKO TROCHĘ
Nie wiem co Ci doradzic.Jak rozkminię to dam znać.Pozdrawiam.

AceVentura
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

M jak Madafuck-a

Brunner
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

jak to się mówi...
Z***AŁEŚ
zdecyduj się najpierw może co? wnioskuje że najbardziej ci zależy na tej justynie, ale przechlapałeś sobie brachu.. nie wiem, skoro masz z nią taki dobry kontakt, to pogadaj z nią i jej powiedz co do niej czujesz.. i odpuść sobie inne na razie :)

Ten Paskudny ryj na awatarze to oczywiście moj wieczny adwersarz i protagonista moich utworów tRąbalman

nioonia
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

asia (chyba) klamie ale ogolnie za***ista laseczka..
to co szukasz panny do sexu i z ktora mozna sie pokazac bo ma fajne cycki i dupe czy takiej z ktora mozesz pogadac i byc z nia na dluzszy dystans...?
mozesz zabiegac o wzgledy tej justyny jak juz nie bedzie miala faceta a bedzie Ci sie nadal podobala... z reszta zagmatwany jestes... z jednej strony myslisz o urodzie a z drugiej.. ehh jak ja tego nie lubie pozdrawiam

dupka
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

boshe! nastolatki maja dramatyczne problemy :/ w sumie ciesze sie ze juz nie jestem "nastka"

Zapraszam do wejścia na:
[freemp3.6e.pl/]

rome
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

dorosnij

AceVentura
 Wysłana - 15 czerwiec 2005 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

rome - SOG za porade dla Niego.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia