FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6873 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka 
[powiadom znajomego]    
Autor "dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka"   

VLAD.IV
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez tu troche juz jestem

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad ty to juz elita.

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Wodzu10
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ja nie nawidzę takich s****ysynów co to wyjada na jakiś czas dalej od domu i już pchają*****a w każdą jedną spotkaną dupę. Jak dla mnie jestes kanalią człowieku. Zero szacunku dla dziewczyny. Lepiej skończ ten związek i daj dziewczynie jeszcze szansę znalezienia lepszego faceta a nie takiego s****ysyna jakim jesteś. Życzę, aby Tobie laska zrobiła to samo jak już sie uspokoisz i ułożysz, żebyś poczuł ten ból jaki sprawiłeś swojej dziewczynie. I najlepiej wypierdalaj z tego forum.

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

ostre i wulgarne ale prawdziwe

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Rovsky
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

przypomina mi sie stare francuskie przyslowie "zawsze kochaj, ciagle zmieniaj"

ok. chcesz chlodno gadac o problemie, no to gadamy, ale musisz uzupelnic kilka luk, bo z takimi informacjami to mozna jedynie spekulowac, co moze byc postrzegane jako element usprawiedliwiajacy tak wielka jak na to forum ilosc obelg:

nie wiem własnie co zrobić bo mianowicie, osobiscie widze trzy wyjścia, wszystkie złe:)
dlaczego sa to wyjscia zle? nie podales powodow a powinienes kazde uzasadnic. dla kogo sa zle? dla ciebie czy dla niej?

1) Zostawić dziewczyne którą kocham i bawić się samemu szalejąc gdzie popadnie
zdefiniuj slowo "kocham", wypisz cechy ktore wedlug ciebie najlepiej oddaja istote tego uczucia. a czy ona cie kocha? na czym opiera sie wasz zwiazek?

2) Ogarnąc się- bardzo ciężko ale mógłbym znaleźć jakąś prace czy inne hobby niż picie wódki:]
robisz laske czy masz taki zamiar? z tego iz napisales wczesniej, ze to wyjscie zle mozna domniemywac, ze robisz laske. czego chcesz? testowac polki czy byc z jedna?

3) Powiedzieć jej i zakończyc w ten sposób zwiazek- bo ona napewno tak postąpi- nie da szansy.
zdefiniuj "dac szanse"? co to znaczy wedlug ciebie dac szanse? czy zezwolic na dalsze zdrady, czy wybaczyc a moze jeszcze cos innego? jezeli to pierwsze to jaki ona ma w tym interes a jaki ty? jezeli to drugie, to dlaczego mialaby to zrobic skoro wyjscie 2 jest wedlug ciebie zle? czy ona rowniez sie bawi z innymi, ze byloby jej to na reke? czy ona sie domysla? jezeli nie to dlaczego? czy jest glupia czy dlatego, ze ci ufa? zdefiniuj slowo "zaufanie"

jak juz udzielisz odpowiedzi na te pytania, dyskusja bedzie mozliwa, moze nawet uda sie znalezc wyjscie dobre. a tak - nie ma na razie o czym gadac.

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2005-12-18 23:04:41

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

ferry
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

wydawało mi się ze na forum się dyskutuje o problemie a nie o osobie która go wysunęła:)

Zadaj sobie pytanie po co w ogóle spłodziłeś ten temat.

Ja Ci powiem po co - aby się dowartościować. Masz świadomość, że się szmacisz i jest Ci z tym głupio. Więc potrzebujesz aby chociaż jedna osoba na forum CIę rozgrzeszyła, napisała że wcale tak źle nie postępujesz, że to nie zdrada etc. Mam rację?

Mam 2 rady dla Ciebie - zostaw dziewczynę albo się popraw. Narobiłeś syfu ale możesz to jeszcze odkręcić jeśli naprawdę Ci na niej zależy. Ale jeśli zdecydujesz, że wolisz jednak posuwać pijane panienki z akademików to Twoja decyzja i Twoje życie, ale oszczędź rogów dziewczynie i rozstań się z nią. Twierdzisz, że jest dobrym materiałem na żonę, a czy pomyślałeś o tym czy Ty jesteś dobrym materiałem na męża?

Ekspert -

Rovsky
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

na podstawie dotychczas przedstawionych info stwierdzam zes jest szubrawiec i podlota bez krzty honoru a wyjscia tak naprawde niepotrzebujesz gdyz obecna sytuacja ci odpowiada , ale takie odpowiedzi juz uzyskales.
bez podania nowych bardziej szczegolowych informacji - nie da rady isc dalej.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ech

Ekspert -

djNokio
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Połowa facetów na tym świecie marzy o tym, żeby wreszcie znaleźć kobietę, w której będzie można się zakochać i poświęcić jej wszystko. Dla ludzi to na prawde dużo znaczy. Dla ciebie niestety nie wiele. Chcesz zniszczyć marzenie wielu ludzi, które tobie się spełniło ale jeszcze o tym nie wiesz. Kiepsko.

Zmieniony przez - DjNokio w dniu 2005-12-18 23:43:54

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

zrk
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

o tym że robisz źle nawet nie ma co dyskutowac,jesli jestescie jakis czas to nawet nie ma zadnego usprawiedliwienia,uwazasz ze jest to fajna dziewczyna to zapomnij i modl sie zeby nigdy sie nie wydalo i badz dla niej dobry bo mozesz drugiej takiej osoby juz nie spotkac w zyciu i mozesz tego dlugo zalowac

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7