FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6302 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka 
[powiadom znajomego]    
Autor "dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka"   

dynamic
 Wysłana - 18 grudzień 2005 12:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej:)
witam wszystkich, nowy se jestem troszke:) czytam forum od tygodnia ale jeszcze nic nie pisałem:) można by rzec że to mój debiut!

(z góry sorki za błędy, troche mam z dyslektyka)

Chciałem zaczac od tego, że mam dziewczyne juz dośc dułgo bo prawie trzy lata nam stuknie. Jest fajnie:) nawet bardzo:) nie ma co tu duzo mówić idealny materiał na żone:) Niestety mój charakter, i charakter mojego życia troche komplikują sprawe.
Jestem studentem i nie mieszkam teraz w rodzinnym miescie. Mówie o tym bo wiaze się z tym fakt ciągłego imprezowania (4-5 zabaw tyg) i szansa na poznanie, bliższe lub dalsze, znacznej ilości osób a chodzi mi dokładnie o płeć piękną:) no i niestety czasami gdy bawie się bez ukochanej cos mi w głowie odstrzeli i zajmuje się inymi kobietami- raz sa to niewinne teksty ale czasami kończy się w łóżku.
I nie wiem własnie co zrobić bo mianowicie, osobiscie widze trzy wyjścia, wszystkie złe:)
1) Zostawić dziewczyne którą kocham i bawić się samemu szalejąc gdzie popadnie
2) Ogarnąc się- bardzo ciężko ale mógłbym znaleźć jakąś prace czy inne hobby niż picie wódki:]
3) Powiedzieć jej i zakończyc w ten sposób zwiazek- bo ona napewno tak postąpi- nie da szansy.

A no i czy wogóle jej o tym mówić???

wioluś
 Wysłana - 18 grudzień 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

puszczasz się, zdradzasz dziewczynę i to mają być małe kłamstewka?? brzydzę się takim zachowaniem, szkoda mi tylko twojej dziewczyny

jak można być takim*****em

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

PePoNeNt
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

kutach z ciebie
postaw sie na jej miejscu
też sie brzydze zdradą
teraz ty zdradzasz a jak pokochasz to ciebie zdradzi kobieta i stestujesz na sobie co to znaczy, jak wielkie cierpienie i udręka psychiczna

elchuka
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

a nie mozesz dodac 4 opcji pic bawic sie ale nie posuwac sie za daleko w stosunku do kobiet ?

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

wiolus wyluzuj.

dynamic jesli widzisz ze juz ci nieodpowiada zwiazek i masz cos lepszego to zmien dziewczyne.Lepiej nie oklamuj dziewczyny bo robisz jej tylko krzywde.

Zdecyduj sie na cos !

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Crue
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

[www.wsciekly.pl] - spróbuj wejść (ostatnio coś nie działa) i poczytaj Ciekawe spojrzenie na takie sprawy jak panny na boku. Poza tym ty z pannami obcujesz tylko na imprezach (tak napisałeś) więc w zasadzie nie zdradzasz Jedynej, bo ją kochasz i żadnej innej (tak to rozumiem). A to co się dzieje na imprezach to zwykłe, sportowe bzykanko, które praktycznie nic nie wnosi (poza tym nie zawsze tak sie kończy). Nie jesteś z nią w związku małżeńskim więc w zasadzie nie jesteś związany przysięgą małżeńską o wierności itp. Tak, jeśli się z kimś spotykamy, to powinno się mieć pewne zasady, ale wiadomo, że nie zawsze się udaje (np. brak kontroli nad samym sobą). Póki twój status społeczny to kawaler to nie masz się czym przejmować, ale jeśli ci to pomoże to po prostu ogranicz takie wyjścia lub ich zaniechaj. Musisz sam zdecydować czy jej powiedzieć, ale to może się wiązać z utratą jej zaufania lub końcem związku.

Same shit, different day

PePoNeNt
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze ze zdałeś sobie sprawe ze postepujesz zle
postepuj tak zebys nie mial wyrzutów sumienia i nie wstydził sie w lustro spojrzec. pozdro

czanymotyl
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

same s********* na forum

%-)

Specjalista -

wioluś
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

czarnymotyl, a zobacz jak można sobie teorię do puszczalstwa dorobić i się okazuje, że seks tylko dla sportu to wcale nie zdrada

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

mlkv
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś zakłamanym hipokrytą - zdrada to nie jest "małe kłamstewko", egoistą i niedojrzałym gnojkiem - nie umiesz ponosić odpowiedzialności za własne czyny. Mam nadzieję że twoja "jedyna" daje na dupy na boku częściej niż robią promocje w heyah, coby zostało w rodzinie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

ogolnie to tak jak wszyscy wyzej
ale jetsesmy tu by pomagac a nie besztac wiec

ja bym to widizal tak ze zrywasz z tą obecna laską ( moze uda Ci sie dogadac tak ze na czas studiów itp itp ale nieliczyl bym nato ze bedzie czekac bezczynnie na Ciebie) ale to by bylo najlepsze rozwiązanie!i przynajmniej bedziesz mnila czyste sumienie!

pozatym jak ktos mowi ze jest nam dobrze a nawet bardzo dobrze itp ze jest idealną kandydatką na zone to nieimwe poco zdradzac! treba sie takich osob trzymac jak najmocniej !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dylematy moralne, zycie studenckie i małe kłamstewka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Aborcja czy jeszcze nie/ | 2 tyg okresu | jak wyrwać mężatke....? | Ciaza a badanie usg | Ciąża? błagam, powiedzcie, że nie :x | włosy na penisie..nei za duzo tego? | co to jest????????boli!!!! | Antykoncepcja na 1 raz | pękła mi GUMKA:(:(( | jak nie o*****ć (z przymrużeniem oka) | czy znacie kogos kto wpadl podczas brania tabletek?? | Kolczyk | Pytanie | Pęknięta żyłka na penisiie ,. ! | Proszę o rade! czy POmen jest potrzebny? | Seks analny i ból | tygrysek | jaruzelski | gotuj | facet robi laske facetowi | CHLOPAK ROBI LODA | zona dziwka | kod ograniczeń sony ericsson k550i | jak sprawć żeby wrociła | motyw herosa | splinter cell | kwas foliowy | staż | przepis | obróbka zdjęć | nimfomanka lars von trier | vikings | Halszka Lehman | strony podobne roksy w polsce | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.