FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1557 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
dyrektorka. 
[powiadom znajomego]    
Autor "dyrektorka."   

phobeus
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 11:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Szkolna dyrektorka mowi, ze jesli sie czegos nie zrobi( ta rzecz nie jest zwiazana z matura), to ona zrobi tak zebym nie zaliczyl matury ustnej z polskiego, wiadomo, ze komisja sklada sie z nauczycieli podlegajacych tej osobie wiec, to w jakis sposob realne.

Wiadomo, ze takie ustawianie wyniku przeczy ogolnie koncepcji egzaminu,przeciez ktos ustala z gory twoj wynik!

swiadkow mam,tylko pytanie co zrobic?
napisac do tvn uwaga ?

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2010-04-27 11:19:12

cooltras
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Toż to groźby karalne

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

poprowadz rozmowe tak żeby jeszcze raz to powiedziała,nagraj to a potem wyślij jej kopie bedzie leżeć i kwiczeć a ty masz zaliczenie na 5

YHYHYHY!

phobeus
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie tam na gorze powinno byc zrobię

mlkv
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nieprzyjemna sytuacja, miałem kiedyś coś podobnego z pewną "uroczą" nauczycielką matematyki.

Nie podniecałbym się tym, że masz świadków. Świadkowie też lubią np. zdawać matury, do tego mają rodziców którzy mogą im poradzić by pilnowali własnego dupska. Jeśli zatem nie masz nagrania, to jesteś w dupnej sytuacji. Proponuję zatem to nagranie zdobyć, pod byle jakim pretekstem, jeśli chcesz tą sytuację ruszać dalej.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

cooltras
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jeszcze widzę inną opcję.

Stawiam na to,że cwaniakujesz i nie chcesz się podporządkować temu co jest z góry narzucone i dyrektorka chce cię podebrać w jakiś sposób, bo innej możliwości nie ma.

Więc zamiast zakładać temat i prosić o pomoc to zagryź zęby i zrób co masz zrobić a nie cwaniacz jej,bo jeszcze ci założy sprawę za znieważenie funkcjonariusza publicznego i po kłopocie

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

sadboy
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czcze gadanie. Wg Was jak to jest możliwe? Jest nauczyciel ze szkoły w której się uczyłeś i przynajmniej jeden nauczyciel spoza szkoły.

Punktacja nie jest wzięta z nieba i za spełnienie każdego kryterium masz punkty, których nikt Ci nie zabierze choćby nie wiadomo kto sie oto starał.

No ale w praktyce może to wygląda inaczej

mlkv
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak to jest teraz.

Wiem natomiast, że udupić nielubianą osobę na egzaminie ustnym ( jakimkolwiek ) to nigdy nie był problem, a w Polsce tradycyjnie mechanizmy gwarantujące transparentność to na egzaminach pięta achillesowa. Czy matura jest obecnie ustna - Mnie nie pytaj, nie ta grupa wiekowa.

Ponadto nie ma znaczenia czy nauczyciel może taką groźbę spełnić czy nie - pod żadnym pozorem i w żadnej sytuacji to nie powinien być to mechanizm nacisku na ucznia.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2010-04-27 19:06:51

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie sugerowałbym się obecnością nauczyciela z innej szkoły - zazwyczaj jest to kolega/koleżanka nauczyciela z twojej szkoły...

mm90
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

mysle, ze poinformowanie tej dyrektorki o tym iz ma sie zamiar ta sprawe pociagnac oraz danie jej do zrozumienia iz powiedziala to publicznie powinno zalatwic sprawe

nie bedzie ryzykowala, tak sobie mysle

edit: jest obecnosc nauczyciela z innej szkoły. 1/2 nauczycieli jest wlasnie kompletnie obcy. z tym ze w jednym miescie wiekszosc nauczycieli sie zna. co roku na maturach sie spotykaja chociazby

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2010-04-27 19:18:01

"I walk a higher path son."

INSOMNIA
 Wysłana - 27 kwiecień 2010 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

poza tym z tego co kojarze to jest tak na ustnym polskim, ze po prezentacji wygloszonej przez ucznia komisja zadaje bodjaze 2 czy 3 pytania, na ktore jesli sie nie odpowie to nie da sie uzyskac minimum potrzebnego do zdania, czyli 6 punktow

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dyrektorka.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Odpowiedzialność na allegro | Błąd w nazwisku na prawie jazdy | Jutro sprawa jak sie bronić? | koszty sadowe | "chuliganka" - jaka kara? | skarbówka mnie męczy | Sondaz?? | biznes... | swoj interes-10.000 na start od panstwa??? | kredyt na sprzęt komp. i problemy z gwarancją | Pozbawianie praw rodzicielski i opiek. | SĄSIADKA | Arbitraż sportowy | Nie będzie koalicji PiS-PO ??? | przywóz towarów z UE | ustawy o obronie cywilnej?? | theoretical bets | infolinia | telekomunikacja | call center | palcu | zdrada przez internet | ważne informacje | sex z mamą | anna werblińska | anna barańska | greg kovacs | gps do 500 | rekin | opa | neostrada | franczyza | własny sklep | 00559007731641539258 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.