FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 697 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
dysk sieciowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "dysk sieciowy"   

crissss93
 Wysłana - 5 luty 2014 21:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

otóż przy zakupie laptopa rzuciło mi sie w oczy takie coś [http://www.euro.com.pl/chmura-osobista-dyski-sieciowe/western-digital-my-book-live-wdbacg0010hch-1tb.bhtml] wyczytałem, że w tym urządzeniu nie ma możliwośći ustawienia pobierania, czyli wrzucam linki do plików i urzadzenie pobiera bez obecności komputera. Szukałem urzadzen własnie z taką funkcja i nie moge znaleźć, może ktoś pomoże ?

wyprzedzając pytania laptop taki [http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-g500h-i7-3612qm-8gb-1tb-hd8750-w8.bhtml#zobacz-takze] (jeszcze finalnie nie kupiony)

NrG
 Wysłana - 5 luty 2014 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Szukaj czegoś na czym zainstalujesz OpenWRT, dzięki temu zdziałasz cuda, zainstalujesz klienta torrentów i wszystko czego potrzebujesz.

A jeżeli chodzi o lapka to zależy do czego go potrzebujesz, ale z tych nowych Lenovo to lepszy jest Y510p z i5 i GT755M.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2014-02-05 23:47:16

.

Znawca -

crissss93
 Wysłana - 8 luty 2014 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

jak mam poznać, że można zainstalować openWRT ?

saikolank
 Wysłana - 9 luty 2014 22:28       [zgłoszenie naruszenia]

Po tym czy sprzet jest na linuksie.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dysk sieciowy

Warto przeczytać: router do neostrady | netia, instalacja | Sterowniki do dysku SATA | ps 3 uptade da sie usunac | wtyczka od modemu | problem do rozwiązania | Brak natywnej rozdzielczości monitora | Samsung Corby czy f300 | Karta graficzna acer extensa 5200 | Chinskie telefony | kupuje laptopa! | tel na abonament a nowy vat | Laptop do 2500 | Problem z opaleniem gry | Żelazko - jakie? | jaki internet do laptopa? | katarzyna obara | kurestwo wśród waszych znajomych | napój który oszukuje alkomat | Borderlands 2 pc na jednym ekranie | moje foty spod żagli | jak postawić system | świątek | uwm geodezja | rozmowy na komorke przez internet do niemiec | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | grójec | student wygląd | dziadek | dziadek sex opowiadania | sine nogi po anfetaminie | heide | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.