FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1953 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
dzieło literackie i jego filmowa adaptacja - matura ustna 
[powiadom znajomego]    
Autor "dzieło literackie i jego filmowa adaptacja - matura ustna"   

Ryzowy
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 19:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
WYbrałem temat taki jak w tytule, ale zastanawia mnie jaka jest dowolnosc wybranego dzieła.
Mam zamiar przedstawic opowiadanie Harlana Ellisona "Chlopiec i jego Pies" i filmową adaptacje L.Q. Jonesa .
[pl.wikipedia.org/wiki/Chłopiec_i_jego_pies]

Serdecznie polecam ten film fanom SF. Traktuje o chłopaku, którego głownym celem jest poszukiwanie dziewczyn do gwałcenia. Zadna taka scena nie została pokazana, jego potrzeby są ukazane przez komiczne dialogi z psem. Porozumiewa się z nim dzieki telepatii.
Film daje duze mozliwosci opisu przemiany społeczenstwa, degradacji moralnosci i analizy psychiki bohatera i jego uzwierzęcenia.

Ciekawy jestem, czy takie dzieło nadaje się na prezentacje?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 1 październik 2010 11:34       [zgłoszenie naruszenia]

Jak dobrze opracujesz to się nadaje.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

dzieło literackie i jego filmowa adaptacja - matura ustna

Warto przeczytać: Koncepcja historii w Panu Tadeuszu. | starożytność | Prezentacja maturalna bibliografia | Bibilografia do matury | matura ustna... wizerunek diabła w różnych tekstach literackich... | Wierze - analiza porównawcza... | Faust - ebook | literatura przedmiotu, pomocy | Motyw żołnierz-tułacz | Matura ustna - Motyw Wędrówki | pomoc !!!! | Humanistyczny Spampost część 4 | Bibliografia maturalna | Obraz szatan w literaturze i stuce | Potrzebuję ostatniej lektury... | Kultura nauka i oświata w okresie II wojny światowej | caliber | minete | minetke | gotuj z | wieczór | muzyka wieczór | Edyta Olszówka | czołgu | gitara | prawo | francuski | wojskowa | komisja | WKU | mistifs | misfits | druku | oświadczyny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.