FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4867 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
dziewczyna - kumpela 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewczyna - kumpela"   

Silverado
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak sprawa ma sie z tego typu dziewczynami? Jest ladna, ma za***isty charakter, towarzyska itd. Obraca sie nawet czesciej w towarzystwie chlopakow niz dziewczyn, chociaz i tych ostatnich tez ma duzo. Jezdzi z nimi samochodami tu i tam, wychodzi z nimi na piwo (nigdy z jednym, musi byc co najmniej dwojka), zaprasza do domu, przyjmuje zaproszenia na wesela - normalnie bylby to 'jakis' sygnal, ze na cos tam ten chlopak moze liczyc. Oczywiscie rozumiem jakby dziewczyna byla przecietnej urody, wtedy zrozumiale zachowanie, nikt nie chcialby z nia nic wiecej, ale zadawalby sie na poziomie 'kolezenstwa' przez jej za***isty charakter. Ale sprawa sie komplikuje jezeli dochodzi jeszcze do tego piekna uroda ... I nie jest to kokieciara, ktora lubi sie bawic facetami, ba smiem twierdzic ze nawet nigdy nie miala chlopaka albo jak miala to moze gora raz ale i w to trudno mi raczej sobie wyobrazic (znam jej towarzystwo i wiem co mowie ;p ). Nie wiem co siedzi jej w psychice, czemu ten typ dziewczyn tak ma i czy warto zabiegac o jej wzgledy, a jak tak to jakie jest do niej dojscie ;p. Czy moze przez to ze jest taka 'fajna' nikt do niej nie startuje bo wiedza ze raczej nie maja szans i dlatego jest sama ... raczej startuja ... ale ona chyba daje im delikatnie do zrozumienia ze nie jest zainteresowana ... No to ja sie pytam czeka na ksiecia z bajki? nie dojrzala na zwiazek ? (ma 19l i nie mozna powiedziec zeby byla niedojrzala psychicznie)

ps. jezeli nie miales stycznosci z takim typem dziewczyny poprostu nie komentuj i nie popisuj sie komentarzami w stylu 'a co to ja ****a wrozka jestem', chce odp od kogos kto mial z czyms takim w jakikolwiek sposob do czynienia i zna jako takie rozwiazanie

chemistry
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się że znałem kogos takiego właśnie, skończyło sie na jednostronnym gównie. Napisze CI cos co mi powiedział kumpel na koniec tamtego : "Unikaj jedynaków, choleryków i EKSTRAWERTYKÓW"
p.s. nie chce mi sie na forum publicznym rospisywac o tamtej sytuacjii jak cos to na priv

Sweet69
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

- moze być niedojrzała choć może sprawiać inne wrażenie
- może nie chce mieć chłopaka i to jest jej świadoma decyzja
- może gustuje w o wiele starszych
- może jest już w kimś zakochana

sory ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi
jedyne co mozesz zrobic to próbować

Ekspert -

Silverado
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

jedynakiem nie jest cholerykiem tez nie, co do ekstrawertyka no mozna tak powiedziec ze tak ... robi wrazenie osoby ktorej mozna zaufac powierzyc problem itd ... to czy chce zmieniac swiat to nie wiem ;p ale czy to ma naprawde ma jakies wieksze odbicie w tym jaka jest w stosunku do chlopakow?

Kumulus
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Napisze CI cos co mi powiedział kumpel na koniec tamtego : "Unikaj jedynaków, choleryków i EKSTRAWERTYKÓW"

łokurva, ja jestem taki 3w1

FUCK YEA.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

- moze być niedojrzała choć może sprawiać inne wrażenie
- może nie chce mieć chłopaka i to jest jej świadoma decyzja
- może gustuje w o wiele starszych
- może jest już w kimś zakochana

J/Sweet oraz:

-może jest lesbijką

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

chemistry
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kazdy jest inny, ale jesli mialbym przez pryzmat tamtej to nie spieszy sie jej do niczego bo wie doskonale ze jest ladna wiec zawsze kogos znajdzie, innymi slowy ma siebie za *** wie co

Silverado
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie zdazylem edytowac ;(
SWEET69 - kurcze raczej dojrzala jest ... umie zartowac, ale nie z takich tematow z ktorych sie nie powinno, ogolnie czasami potrafi byc az za bardzo powazna i nie 'wylapywac' ironi // nie gustuje w o wiele starszych i co wiecej NIE leci na kasiastych (pewna sytuacja) // z tym ze ejst w kims zakochana ... takie rzeczy naprawde szybko sie rozchodza tym bardziej ze mowie wiem ze weekendy spedza na dyskotekach albo spotkaniach z kolegami/kolezankami inaczej chciaz jeden 'wieczor' poswiecila by jemu //

moze faktycznie najlepsze sa najprostsze rozwiazania .. poprostu moze nie chce chlopaka i juz

a co do probowania to nie jest to takie latwe ... lubie unosic sie honorem i takie tam ******ly i raczej czekam az to ONA wykona pierwszy ruch, nie chcialbym zostac 'odtracony' (chociaz nigdy nie zostalem), wiem wada ale coz

Sweet69
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze raczej dojrzala jest ... umie zartowac, ale nie z takich tematow z ktorych sie nie powinno, ogolnie czasami potrafi byc az za bardzo powazna i nie 'wylapywac' ironi

??????

chodziło o dojrzałość do zwiazku a nie o zachowanie wśród kolegów

Ekspert -

Silverado
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

ah no ale w sumie dojrzalosc to dojrzalosc ... jakos tak nie moge sobie wyobrazic zeby z jednej strony byc dojrzalym ogolnie a z drugiej niedojrzalym do zwiazkow .. poza tym ma juz te wiosny na swoim koncie a zwiazek to nie od razu slub i dzieci ...

Zmieniony przez - Silverado w dniu 2008-09-18 15:52:07

Sweet69
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

paradoksalnie można brylować w towarzystwie i jednocześnie nie móc stworzyć prawdziwego związku.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewczyna - kumpela

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Moje osobiste refleksje | Jak sprawić aby dziewczyna zapomniała o byłym....na swoja korzyść | co wy byscie zrobili?? | Jak sobie radzić gdy... | Jaka taktyka na spotkanie? | :/:/ Kobieta...pomozcie sam nie dam rady..:( | noje odczucia wobec dziewczyn i ich zamilowania do palek | Przyjaźń czy miłośc | Milosc w rodzinie | co by tu zrobić :P | byly partner...ona jest suka..wakacje | W imię miłości zapomnieć o przeszłości i wybaczyć błędy młodości? | po takiej przerwie? | A jednak woli GO ! | Czy byłabyś z chłopakiem który się jąka? | Byłabyś z chłopakiem który się jąka? | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | The High Velocity Edge | magazyn | ewa niespodziana | regeneracja | prostytutki walia | mama z mlodym sex opowiada | zamknalem sie w pokoju | życzenia ŚLUBNE | ssang young | saleta | 562 17 06 377 | modelki z instagrama | Szyk pieszy sierzant | u ginekologa | dziadek o polkach | poznam pana | matka sex opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.