FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7079 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dziewczyna albo samochód :P wiem że głupie ale... 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewczyna albo samochód :P wiem że głupie ale..."   

crociet
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

...ale powiedzcie co byście zrobili na moim miejscu :D

mam dziewczyne od ponad roku. (mamy po 21 lat)
Kochamy się bardzo lecz najgorsze jest to że mieszkamy od siebie w odległości prawie 600km.. (nie pytajcie jak to sie stało.. :P )

spotykamy się właściwie tylko w ferie/święta/wakacje lub jakieś dłuższe przerwy.. generalnie mówiąc.. co ok 2 miesiące na tydzień-dwa

zwykle to ja do niej jeżdżę bo u mnie nie ma co robić hehe.. no a takie wyjazdy kosztują.. wiadomo.. bilet w dwie strony.. a tam jakieś kino itp itd.. po 200zł leci :P

często zastanawiam się że to nie ma sensu (wiadomo.. związki na odległość.. ) ale mimo to cholernie mi na niej zależy.. (jestem bardzo uczuciowy i mam wielki szacunek do kobiet ;) )

teraz natomiast mam taki dylemat przed sobą.. kiedyś zażartowałem rodzicom że jakbym miał do wyboru dobry samochód to bym skończył ten związek na odległość :] no i rodzice postawili mnie przed takim faktem

samochód (do 10 tys) i kończe z dziewczyną :] (która im sie troche nie podoba i maja mnie za idiote że to tyle ciągne na odległość :D)

albo dziewczyna (kolejne wydawanie kasy :P) i brak wymarzonego auta :D (nie że auto marzeń lecz sam fakt samochodu który ZAWSZE chciałem mieć :P)

co mi doradzicie ? :) mam nadzieje że nie macie mnie za skończonego dupka za to że mam taki dylemat :P

pozdrawiam :) Grześ :P

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś skońćzonym dupkiem i masz gdzieś laskę swoją.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

PolijSter
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

samochód (do 10 tys) i kończe z dziewczyną :] (która im sie troche nie podoba i maja mnie za idiote że to tyle ciągne na odległość :D)

10tys to mala suma, na fajny samochod, twoi rodzice maja racje:) jestes dla mnie i dla nich IDIOTA :)

sam fakt, ze masz z tym dylema oznaczza, ze chcesz fure:)

ja bym wybral fure, qrwa fura to fura a dziewczyn jest w brud, choc 10 tys to malo to jednak trzeba pracowac by miec ten szmal a praca nie zawsze jest przyjemna i oplacalna szczegolnie w polsce.

glupieo sie jeszcze zastanawiasz, negocjuj cene, powiem im do 20tys i rezygnuje z baby bom glupi, oni nigdy w zyciu powiedza do 12 najwyzej, ty wybierzez auto za 15 tys i ebdzie gitara :) hehe

baba na odleglosc to kochanka, bliska znajoma ktora masz pod reka to kandydatka na babe :)

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

obcinacz
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

no Proste ,że fura jeszcze skóra i komóra i znajdzie sie zaraz nowa :)

Ja tam mam inne poglądy na takie sprawy ale sama wizja 100km odległości to już jest dla mnie taka bariera, ze lepiej sobie zycia nie marnować i znaleźć laske w swoim mieście, tego kwiatu jest pół światu :D a jak jeszcze rodzicom sie nie podoba to moze mają w tym troche racji.

...

Angel...
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

samochod
laska sie z kims pusci, samochod zostanie

Ekspert -

anetej
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

zerwij z dziewczyną - zrobisz jej przysługę bo nie jesteś jej wart jak dla mnie

PolijSter
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka pisze, zes dupek i ma racje, lepiej bys byl dupkiem niz sie zakocha i zostal pozucony, materialm to podstawa :) i tka by cie zostawial dla kogos z fjan fura :)
a np passat z 98 jest juz za okolo 14 kafli a to taki juz maly magnez na cipki :)

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

GoldenEyes
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

jestem bardzo uczuciowy i mam wielki szacunek do kobiet ;) )

bierz samochod od tatusia i mamusi i nie zawracaj lasce dupy
ciezko utrzymac zwiazek na odleglosc,bo brakuje w nim bliskosci-jest ona w aszym wypadku stanowczo za rzadko

a jak jest dla ciebie dylematem czy wybrac autko od rodzicow czy dziewczyne to tymbardziej nie baw sie w zwiazki ,bo masz po******lone priorytety

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbyś był tak uczuciowy jak piszesz to wiedział byś cos zrobić..

.

Ekspert -

PolijSter
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

anetej to taki przyklad baby ktoa cie szantazuje emocjonalnie, a zostawila by sie dla pierwszego lepszego faceta z kasa i passatem

golden ma za***iste podejscie :) takiej baby szukaj z glowa

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

kto mi dał minusa i za co ?!

.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewczyna albo samochód :P wiem że głupie ale...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16