FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9082 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica"   

coraMietka
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie

mały kazik nie dostał lizaczka
więc rzucił się na podłoge i wali piąstkami w glebe

cóż
kolejnym wpisem udowodniłeś tylko swój żenujący "poziom"
a panna 'wygląda' na nie taką głupia, jak ją przedstawiasz
wygląda, że ma nosa i nie przewiduje twojej kandydatury do tego "tanga"
he he
a któż by się jej dziwił??

:* buziaczki

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV
matko calkiem nie zrozumiales tego co napisalam.. nie chodzilo mi o to, ze On jej ma pieknie prawic. wiersze czytac.. ale jesli on uzywa teksty "na dniach ja rozdziewicze".. to jakos mi sie nie wydaje by przy niej potrafil byc czuly np.. no a nie rob z now z kobiet takich ksiezniczek.. chyba tyle mamy prawo wymagac.. by czuc sie kochane.. widzisz.. mój facet wogole do romantykow nie nalezy.. nie prawi mi pieknych słowek.. ale na swoj sposob jest czuly i opiekunczy.. i widzisz.. tez byłam dziewica.. i nie kochalismy sie przezpeirwsze miesiace bycia razem.. ale widzisz... za kazdym razem gdy posówalismy sie dalej.. pytał czy jestem gotowa.. i jakos nigdy nie narzekał.. bo widzisz.. zaspokajałam Go jak moge w inny sposób.. widzisz.. ja mialam ten problem.. ze chorobliwie bałam sie ciąży.. ale dzieki temu, że On poczekał.. rozumiał moje wahania.. w koncu sama zapragnełam kochac sie z Nim.. i sama mu to zaproponowałam..

do autora..

nie napisales ile ze soba jestescie.. ile sie znacie.. wiesz .. byłoby nam łatwiej powiedziec cos wiecej gdybysmy wiedzieli takie szczególy..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

super_girl
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

jak funcadelik

może poprostu poszukaj innej, takiej która Ci da, skoro przede wszystkim zależy ci na sexie, a tą sobie odpuść! Strata czasu zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej dziewczyny. No chyba, ze potem przed kolegami chesz sie chwalic, ze twoja laska była dziewicą (itp.) Ale tylko dziewczynę niepotrzebnie zranisz i zniechęcisz do sexu. A naciskając na nią tylko jeszcze bardziej bedzię się wahać!

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

ale moze on nie chce szukac innej? Chce tej, ale pragnie sexu - nie po 4 godzinach.. bo iles tam juz ze soba są...
I drogie panie - nie macie pojecia o facetach...
Jak sie faceci spotkaja, to kazdy uzywa takich słów, i rozmawiaja na takie tematy, ze nie chcialybyscie tego slyszec... Dorris - 99% facetow zupelnie inaczej rozmawia z Wami, a inaczej z kolegami na Wasz temat.. i bys sie zdziwila, jakiego slownictwa moze Twoj na swoj sposob czuly facet uzywac, okreslajac wasze stosunki, w rozmowach z kolegami...
Dlatego nie oceniajcie czlowieka na tej podstawie

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

...KaM...
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Idealna kandydatka na żone powiadasz... Oby znalazła kogoś kto ją naprawde doceni.

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV
ok..masz racje.. wiem, że mój na swój sposób czuły facet jest całkiem inny przy kolegach... wiem o ile inny był wczesniej, gdy bylismy tylko znajomymi.. wiec domyslam sie, ze moze mówić tak jak autor.. no ale popatrz.. od poczatku pisze tylko o tym, ze na dniach ma ja rozdziewiczyć.. co ma zrobnic i wogóle.. gdyby był całkiem w porządku napisałby, ze mu na niej zalezy, albo cos w tym stylu.. a on tylko jedno.. seks seks seks.. mamy wiec chyba prawo uwazac, ze chodzi mu tylko o to by ta dziewczyne - dziewice.. rozdziewiczyc.. no i gdyby chociaz raz wspomnial cos o Niej.. a on tylko bo ja to bo ja tamto.. nie chce 5 lat reki uzywac i tak dalej.. widzisz.. od kiedy my z tym moim czułym na swój sposób, a całkiem innym przy kumplach, jestesmy razem.. nie ma ja.. nie ma on.. jest problem.. to o tym mówimy.. ale zadne z nas nie mysli tylko o sobie.. nioe wychodzi z założenia ze my sie cos nalezy.. ze jego racje są ważniejsze.. no a powiedz sam szczerze.. czy przynajmniej raz wywnioskowałes z jakiegos posta autora.. ze On ja kocha.. ze mu zalezy??.. ja nie.. cóz.. widac feministka ze mnie..

Raskus
Biofil
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

A więc to co Vlad napsiał to prawda, to samo miałem prawie na mysl;i wypowiedź moją na poczatku tej strony, no prawie na poczatku... możecie mieć kobitki trochę racji Ale wasza racja niej est 100% (jeśli jest)

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Raskus:
ja nie twierdze, ze mam 100 % racje.. bo pewnie nie mam.. i nikt z nas nie ma.. bo nikt z nas tej sytuacji nie zna.. wiemy tylko tyle co sam autor nam napisze.. ciekawe jakby to wygladalo, gdyby i Ona sie włączyła.. tak wiec powtazram.. nie sadze ze mam 100% racje.. ale prosze WAs.. to ze w tej akurat sytuacji jestem po jest stronie.. nie oznacza chyba ze ja czy kolezanka jestemy feministkami.. bo ja na pewno nie jestem.. po prostu oceniam tylko to co czytam tutaj.. jego postyl.. ach.. porażka..
do AUTORA:
po raz kolejny prosze.. napisz nam ile sie znacie.. i ile ze soba jestescie.. no i gdybys jeszcze mógł.. wiek tej dziewczyny.. to naprawde ułatwiłoby nam obiektywna ocene sytuacji..

Raskus
Biofil
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dorris, niestety nie przeczytałem twojej wypowiedzi pisząc tą powyżej
Ale w tym przypadku nalezy przyznać Ci rację. Autor chcąc się z nią ożenic mysli wyłącznie o sobie, jak się zaspokoić itd. Czemu tak nagle zmieniłem zdanie....
nie zmieniłem go całkowicie, tylko dostrzegłem jeden z faktów...nie wymienił ani jednego tekstu jak bardzo autorowi zalezy na jego żonie, jak pragnie z nia być, tlyko jak pragnie się zn ią kochać aby neio jechać na ręcznym 5 lklat bo ona ma swoje widzimisie...miłośc wymaga cierpliwości między innymi, tutaj nie mozna o tym mówić. Pójdź na dziwki, tą rzuć spokojnie jej tłumacząc co trzeba, i znajdź sobię tą jedyną nie dla sexu.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Raskus...
masz ty SOG'a ode mnie.. miło ze przynajmniej jeden facet myśli rówzniez o uczuciach kobiety.. nie tylko o sobie.. :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10