FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9200 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica"   

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

tak masz racje - faceci mysla tylko o sobie.... kobiety natomiast zrobia wszystko dla partnera... szkoda tylko, ze tak czesto lubia ich zmieniac...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

coraMietka
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

eeee.....
:/

teraz przynajmniej widać, skąd te ogolniki u ciebie
wygląda na to, że ktoś cie gleboko zranil kiedys
szczere wspolczucia
gorzej, że idziesz na takie skróty myślowe
łatwizna..

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

to nie latwizna - po prstu Wam kobietom strasznie duzo sie na swoj temat wydaje....
Facet zdradza - wiadomo, to swinia i mysli tylko penisem...
kobieta zdradza - ooo to juz jest ideologia - zrobila to gdyz - nie dostawala od swego partnera tego na co zaslugiwala, nie potrafil byc dla niej wystarczajaco czuly i wyrozumialy itp... czyli biedulka musiala zdradzic, bo to byla swinia...
Ps mam tutaj doskonaly przyklad swojej bylej zony... robila mi ten numer kilka razy (albo i wiecej, tylko tego juz nie wiem) i przypadkiem wiem od wspolnej znajomej, jak to sie strasznie żalila swoim przyjacioleczkom, jakie baje wciskala... jak kreatywnie modyfikowala fakty...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

coraMietka
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze raz to powiem:
VLAD -naprawdę bardzo Ci współczuję Twoich doświadczeń
i powtórzę: zauważ jak bardzo wpływają one teraz na Twoj sposób patrzenia i ocene kobiet
piszesz, że brak nam obiektywizmu
zgoda..odniosłam się do tego już wcześniej
ale spójrz "zimnym okiem" na Twoj 'styl' pisania..
chyba tez sporo mówi o Tobie?
poza tym..nie mówiliśmy w tym wątku o zdradach
ale skoro wywołałeś nas (kobiety) do odpowiedzi
myśle, że w obu przypadkach :zarówno kobiety i mężczyźni potrafią zdradzać z równie cynicznych pobudek
w ogole to jestem przeciwniczka takiego podziału, jaki reprezentujesz m.in. Ty na : My (faceci) i Wy (kobiety)
nic to nie wnosi konstruktywnego, a po drugie niepotrzebnie prowadzi do sztucznych podziałów

pozdrawiam

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. to teraz juz przynajmniej wiemy.. dlaczego my.. kobiety jestesmy złe.. i w kazdym poscie nie mamy racjio.. no cóz wspołczuje Ci bardzo.. ale wiesz.. kazdy z nas zapewne ma jakies boelsne doświadczenia.. i kazdy z nas mógłby opluwac płec przewna.. tylko nie na tym sztuka polega.. widzisz.. Ty kazdy nasz watek przypoinasz do ogólników.. by dowiesc ze my jestesmy w błedzie.. ciekawe czy tak bys sie przyczepił, gdybym ja albo moja poprzedniczka byłaby facetem..
wiesz ja starsznie nie lubie uogólniania i kazdy mój znajomy wie o tym doskonale, bo tyle razy prosiłam ich by tego nie robili przy mnie.. bo znam tyle samo wrednych typków wykorzystujących kobiety.. co i kobiet żerujących na facetach.. tylko, że ja potrafie byc obiektywna, i potrafie tez dostrzec porzadnych facetych.. i porzadne laski.. czego Ty najwidoczniej nie potrafisz..
a że tu akurat złożyło sie tak, ze jestem za kobiete.. no cóz.. przełam sie i spójrz na autora.. naprawde uważasz to to porzadny facet i że nie ma sobie nic do zarzucenia.. nie sadze...

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

prezes85
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Baba z wozu koniom lżej

Vlad ma racje, dziewczynki nie. Proste...

Odnośnie autora to nie pochwalam jego wypocin. Używa języka wyraźnie prowokującego kobiety. Typowego dla mężczyzn w rozmowach między sobą lub używanego we własnych przemyśleniach.
Seks to seks. Pielęgnuje uczucie, a nie niszczy. Dziewczyna się dopiero zastanowi jak straci tego faceta. Wtedy i tak będzie jego wina bo to on chcial tylko seksu. Był jej niewart... Jasne.
Wmawiajcie sobie tak dalej... Później będąc 20 lat po ślubie, pomyslicie że możę warto bylo temu dać bo może by wam wyszło i było cudownie. Wspaniali faceci też potrzebują seksu i nie zastąpi im to żaden substytut (masturbacja). Cóż... widocznie chcecie cieci którzy nie będą z wami spać odrazu. Tylko po ślubie napaleni zrobią wam dzieciaki i pójdą do innej.

Pozdrawiam wspaniale panie. Oby tak dalej.

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2006-03-08 22:35:08

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85..
jesli tak bardzo chcesz zabrac glos w dyskusji.. moze najpierw doczytał bys wszytskie posty..
własnie o tymmówimy.. to wasze głupie uogólnianie.. czemu Ty nas człowieku oceniasz.. przeciez rozmawiamy o autorze i jego sytuacje z Jego kobieta..
nie potrafisz podac jakis konkretnych argumentów na tym konkretnytm przykładzie?? widocznie nie..
a co do mnie... hehe.. widzisz nie do mnie ta mowa.. ja dziwica nie jestem.. i raczej nie mam zahamowac przez zbliżeniami z moim facetem.. mnie jest dobrze .. jemu tez.. iwec takie pouczające gadki zostaw dla kogos, kto ich potrzebuje:P

prezes85
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dorris Czytałem wszystkie posty i jakbyś używala podstawowych znakow interpunkcyjnych byłoby łatwiej...

Rozumiem że możesz komentować tylko wypowiedz jednej polówki tego związku. Kobieta jest oczywiście idealna bo nic o niej nie wiemy. Może by napisała jeszcze większe bzdety.

Ale przesstańce z tymi niewartymi niczego facetami i świetymi dziewicami. Głupie to...

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85..
"bo znam tyle samo wrednych typków wykorzystujących kobiety.. co i kobiet żerujących na facetach.. tylko, że ja potrafie byc obiektywna, i potrafie tez dostrzec porzadnych facetych.. i porzadne laski.." kawałek mojego poprzedniego posta.. gdzie ty wyczytałeś, że uważam że faceci są źli a dziewice dobre.. chyba gdzieś tam między wierszami może.. bo ja takich słów nie użyłam..bo tak zwyczajnie nie myślę.. pisze i piśze o tym równouprawnieniu jeśli chodzi o zachowania kobiet i mężczyzn.. że każdy może zachować sie nie w porządku, niezależnie od płci.. a Wy dalej swoje..

prezes85
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie zasługujesz na nią To mówi samo za siebie. Kobieta dobra facet zły.

Dorris nie mowie że to ty pisałaś tylko ogólnie kobiety uważają że one są ważniejsze.

Kobieta oddaje się. Facet ma przyjemność z pocałunków, minetki i pieszczot. Faceta pociąga seks oralny, normalny czy analny. One wszystko daja daja daja...

Facet bierze bierze bierze... idiotyczny świat.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10