FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9082 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica"   

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

"nie mowie że to ty pisałaś tylko ogólnie kobiety uważają że one są ważniejsze. "
widac ja do kobiet nie naleze, bo jakos nie sądzę bym była ważniejsza.. poza tym nigdy nie uważałam tak, że ja daję a mój kochany bierze.. a co Ty myślisz, ze mi seks nie sprawia przyjemności.. ze uważam, ze poswiecam sie dla Niego.. albo oralny.. myślisz, ze tylko mężczyźni to róbia.. a kobiety nie?? myślisz, że mi seks oralny nie sprawia przyjemności.. otóz sprawia i to wielka.. i często zdarza się tak, że to ja zaczynam, czy też ja proszę by coś zrobił..
i myśle, że wiekszośc kobiet czerpie taką przyjemność z seksu.. a więc nie ma podziału na dawców i biorców..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

Nexter
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

kazikzlasu -z jakiego miasta jestes ? :)

prezes85
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Własnie...

Tylko dlaczego wśród kobiet istnieje coś takiego jak oddawanie się itp. Chyba to trochę niezgodne z aktualnym sposobem życie.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

coraMietka
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Vlad ma racje, dziewczynki nie. Proste... "

umisz rozbawić,
trza ci to przyznać

tak jakby twoje zdanie miało tu jakiekolwiek znaczenie..
każdy pisze od siebie i każdy ma prawo do tego
ale w momencie, kiedy zaczynasz ferować wyroki i punktować racje wg własnych kryteriów (z reguły zero obiektywizmu)
to już robi się groteskowe
więc daruj..
reszty nawet po tym elokwentnym wstępie nie czytam

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale jest taka tendencja - ktora moj przedmowca slusznie zauwazyl - ze kobieta idac z facetem do lozka, robi mu niesamowita przysługe... oddaje mu to co ma najcenniejsze... a on powinien byc jej z tegoz powodu strasznie wdzieczny - bo tak duzo dostal, a on tylko bierze...

Ps Córko Mieczyslawa - moje zdanie nie jest do konca tak odczytujesz.. akurat dla celow czysto polemicznych radykalizuje swoje wypowiedzi

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

jakiekolwiek znaczenie Jakiekolwiek znaczenie ma.

Ja twoich postów nie analizuje w kategorii iż nie masz prawa tego pisać. Pisze co chce. Ty też pisz na co masz ochote. Bynajmniej ty nie powinnaś mnie upominać. A że się nie zgadzam z tobą to to napisałem i potwierdziłem w kolejnych słowachpostach.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV..
masz racje.. istnieje taka tendencja.. ze kobiety uwazaja, że robia jakąś wielka przysługe facetowi.. co jest oczywista głupota.. w miłości i seksie nie ma dawania i brania.. jesli jest sie razem.. powinni sie cieszyc z tego, co oboje dla siebie robia.. ale nie w kategoriach.. ja zrobilam tyle to i ty tez musisz.. po prostu cieszyc sie.. ze dane im jest przeżywac to razem..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

funkadelic
 Wysłana - 8 marzec 2006 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

ale jest taka tendencja - ktora moj przedmowca slusznie zauwazyl - ze kobieta idac z facetem do lozka, robi mu niesamowita przysługe...

Jest tez tendencja, ze jezeli kobieta idzie do łozka z wieloma mezczyznami/ma bogatą przeszłosc seksualną to ma opinie dziwki a facet nie, wiec nie mowmy o tendencjach.

Znawca -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyne rozwiązanie to....
Skoro facet za facetem, kobieta za kobieta to jaki z tego wniosek?
Facet niech się kocha z facetem a kobitki z kobitkami
Bo jest tu ktoś kto dojdzie do porozumienia z wami? Stajecie w obronie kobiety (mowa do kobiet) nie dziwię się. Mimo żem am swoje młodzieńcze lata wiem co i jak jest z chodzeniem i przynajmneij po części w małżestqie, ale czy wy potrawicie szybko zaufać męzczyznom po swoich gadkach w tym temacie? Oceniacie chyba cała populacje płci męskiej patrząc na jednego idiote który napisał ten post

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 9 marzec 2006 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jest tez tendencja, ze jezeli kobieta idzie do łozka z wieloma mezczyznami/ma bogatą przeszłosc seksualną to ma opinie dziwki a facet nie, wiec nie mowmy o tendencjach

Tak panie elokwentny, tylko, że opisaną tendencję jakże radośnie i z zapałem podsycają same kobiety... ileż to ja razy słyszałem od kobiet, jaką to szmatą jest ich znajoma, bo co wyjedzie na wakacje (sama) to sobie faceta do łóżka na 2 tygodnie znajduje...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10