FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8975 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica"   

Behemot_
 Wysłana - 9 marzec 2006 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad: bo zazdrosne są i tyle
temat sie rozwinął, fajnie że na poziomie, szkoda tylko że rozeszło sie na osobistych oskarżeniach i psychoanalizach wzajemnych.
ja powiem tyle, gosc jest moim zdaniem burakiem niedojrzałym i prezentuje podejscie do seksu typowego nastolatka z blokowiska - "rozpruć ją" , co ty nowe wcielenie kuby rozpruwacza jestes ?
kobiety mają tak, ze ten pierwszy raz jest dla nich niesamowicie ważny i nic dziwnego ze twoja dziewczyna ma watpliwosci.
nie mowie ze tak musi byc ale tacy chlopcy, jesli nie produkują, to napewno mogą stworzyc sprzyjajace warunki, zeby normalna kobieta stala sie wyrachowana suką. na zasadzie - mnie ktos skrzywdzil, wiec moge sie odegrac na facetach. chore to ale tak moze byc. czesc z nich jest taka bez pomocy faceta ale to inna bajka
do autora, nie sluchaj kolegow ani innych idoli, co kaza ci rozpruwac lachony, zaliczac towary na melanzach, bo wychodzisz na tym tak jak widzisz, ze jedziesz na recznym.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Raskus...

czy wy potrawicie szybko zaufać męzczyznom po swoich gadkach w tym temacie? Oceniacie chyba cała populacje płci męskiej patrząc na jednego idiote który napisał ten post

no przecież to chyba oczywiste, że nie oceniamy popolacji mężczyzn po tym jednym przypadku.. byłoby to przecież idiotycznie biorąc pod uwage chocby fakt, że Go wogóle nie znam..
a czy potrafie zaufać mężczyźnie?? bo, raczej nie wydaje mi się, by chodziło o ty czy szybko ufam, przecież to nie wyścigi: co mam z koleżanką przekrzykiwać sie która pierwsza zaufała??
ja z moim kochanym jestem bardzo krótki czas, a znamy się wogóle od 4 miesięcy.. nie wiem czy ufałam mu wtedy, gdy6 był tylko znajomych.. ale wiesz.. wychodze z założenia, że gdy już z kimś zaczynasz być, ufasz.. co to za związek bez zaufania?? no chyba, że ktoś zaczyna z kimś być po kilku dniach znajomości.. to gdzie tu można mówić o zaufaniu.. nawet wogóle związkiem bym tego nie nazwała.. przeciez tacy ludzie sie nawet nie znają..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

prezes85
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dorris 4 miesiące, kilka dni...

Ja mowie tu o kobietach które są z facetem 8 miesięcy i dalej nie chcą. Co ma robić taki facet... Pójdzie do innej. Zdrajca i dupek, nie byl wart kobiety. Wymusza to tez dupek. Nie interesuje sie seksem to jaks nienormalny. A ile jak to autor napisał można jechać na ręcznym ?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 9 marzec 2006 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

to tak.. po pierwsze.. mówimy tu o konkretnym przykładzie.. tylko ja dalej nie rozumiem dlaczego autor nie chce sie przyznac ile owa dziewczyna ma lat.. no i i ile ze soba jest.. co mamy Go załować, a może On dopiero co sie z nia zaczał spotykać, albo ona nma 17 lat...
po drugie.. napisałes, chodzi Ci o przykład, że on czeka 8 misiecy i nic.. widzisz, uważam, że w takim wypadku ważny jest wiek tej dziewczyny.. bo gdybym ja miała teraz np 18 lat, to mój wybranek podejrzeam że tez by czekał 8 miesiecy o ile nie wiecej.. bo a.nie byłam jeszcze wtedy gotowa.. b. miałam na tyle rozsądku, by życie seksualne rozpocząć dopiero wtedy, gdy miałam pewność, że ewentualna ciąża nie byłaby przeszkodą do mojej edukacji.. tak więc cóz.. chłopak, który wiąże się z młodą dziewczyną musi zrozumieć, że bedzie musiał poczekać aż ona dojrzeje.. a jeśli nie chce na ręcznym jeździć 5 lat.. niech nastepnym razem zwiąże sie z dojrzałą kobietą...

Ps.. do AUTORA... no podaj nam wiek tej dziewczyny.. no i ile jescie razem..

prezes85
 Wysłana - 9 marzec 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Odnośnie punktu b.
Argument o edukacji jest moim zdaniem mało istotny gdyz. Seks w wieku 19-24 też odpada bo niechciana ciąża przerywa studia.
po 24 latach tez nie bo wtedy praca itd.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 9 marzec 2006 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

widzisz.. a dla mnie jest tak.. gdy skonczysz liceum, zdasz mature latwiej bedzie Ci znalezc prace np gdyby nagle okazalo sie ze trzeba zarobic na dom.. a cóz ma zrobic taka 17 latka zachodząca w ciąze.. ani to pełnoletnie nie jest.. by znaleźć sobie jakś prace później.. ani szkoły żadnej skonczonej nie ma.. skazana na opike rodziców.. widzisz.. moze niektóre mają takich rodziców którzy by powiedzieli, nie martw sie, pomożemy.. a Ty wróc sobie spokojnie do szkoły.. ja takich nie mam.. a studia.. studia można zaczać zawsze.. chiciazby zaocznie..

funkadelic
 Wysłana - 9 marzec 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tak panie elokwentny, tylko, że opisaną tendencję jakże radośnie i z zapałem podsycają same kobiety...

To panie elekwentny przeczytaj sobie temat w ktorym facet pisze ze nie potrafi zaufac partnerce bo miała 20 facetow przed nim a sam miał ok. 70 kobiet(sic!).Zapewne jeszcze wielu facetow ma podobnie.

Zmieniony przez - funkadelic w dniu 2006-03-09 13:29:03

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 9 marzec 2006 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Złej baletnicy przeszkadza rąbek przy spódnicy

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

DOPING+
 Wysłana - 9 marzec 2006 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

wcale sie nie dziwie autorowi
jesli spotyka sie z nia i jest mu dobrze to chce zeby byl to "pelnowartosciowy" zwiazek a nie jakies dziecinady.

byla wymiana zdan na temat ze jak facet ma duzo kobiet jest ok a jak odwrotnie to juz kobieta jest ****a.
spojrzcie na to inaczej.

ile kobiet poleci na w miare fajnego faceta i pojdzie z nim do luzka po minucie rozmowy?niewiele
ile facetow poleci na w miare fajna kobiete po minucie rozmowy i slowie ze ona ma ochte sie z nim przespac ?praktycznie kazdy

suka nie da pies nie wezmie
kobiety maja w tej materii duzo latwiej
jakos nie kojarze kobiety ktora staralaby sie o to zeby przespac sie z facetem.ona sie zakreci i chwila moment i leza w luzku.
dlaczego?
od zawsze bylo tak ze to kobieta dyktowala kiedy chce sie przespac z facetem!!
tyle

VLAD.IV - madry facet jestes

Specjalista -

funkadelic
 Wysłana - 9 marzec 2006 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

jakos nie kojarze kobiety ktora staralaby sie o to zeby przespac sie z facetem

No ale czyja to wina?kobiety?po co ma sie starac skoro facet zawsze chce?Po co ma pytac skoro zna odpowiedz?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10