FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9082 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica"   

funkadelic
 Wysłana - 9 marzec 2006 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

dubel

Zmieniony przez - funkadelic w dniu 2006-03-09 15:35:24

Znawca -

DOPING+
 Wysłana - 9 marzec 2006 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

kobiety *****stwo maja we krwi
nie zmienie zdania bo to prawda
mam tylko nadzieje ze faceci naucza sie z nimi postepowac tak jak ja to zrobilem
pozdrawiam

Specjalista -

ysabell
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jej, tak naprawdę to nie wiedząc ile oni mają lat, trudno coś sensownego powiedzieć...a poziom autora po postach nie wygląda na dojrzały...

doping Twoje podejście do kobiet jest załamujące,
i absolutnie się nie zgadzam z tym że ku....two mamy we krwi!!!
zresztą jak od każdej suki pies bierze to jak to świadczy o psie????
poza tym wielokrotnie kobieta "nie daje" a i tak jest brane...ale nie będę wam panowie wypominać patologii, gdzie reprezentujecie zdecydowana wiekszość znanych zaburzeń i odchyleń od normy....

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowana wiekszość znanych zaburzeń i odchyleń od normy

Wszytko mozna interpretowac na dwa sposoby... tak wiec owszem - to prawda co napisalas powyzej... mezczyzni są tak narazeni na udręczenie psychiczne, szantaże sexualne i liczne zdrady... że ich psychika nie wytrzymuje tego...
... i z tego właśnie powodu, dochodzi do opisanych wyzej zjawisk...

A problem w tym, że nie ma złych kobiet... złych mężczyzn.... są źli ludzie - obojga płci....
Tylko kobiety uwielbiają gadać jakie to świnie z facetów... i jest to ogolnie akceptowalny spolecznie swiatopoglad... a same robią z siebie świete

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

funkadelic
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

A problem w tym, że nie ma złych kobiet... złych mężczyzn.... są źli ludzie - obojga płci....

W tym własnie sedno bo nie chodzi o to zeby odbijac piłeczke i zrzucac wine na przeciwna płec a na tym forum panuje taka zasada, ze faceci zrzucaja wine na kobiety a kobiety na facetów.Ciezko kazda sytuacje traktowac w identyczny sposob zakładajac jak np. Doping+ z gory, ze to kobiety zawsze sa winne i inaczej sie nie da.

Znawca -

sargon
 Wysłana - 9 marzec 2006 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś beznadziejny - do autora postu

..........

Raskus
Biofil
 Wysłana - 10 marzec 2006 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

funkadelic ale ******lisz głupoty Nie koniecznie wina zrzuci się na baby
Temat powinien zostać już chyba zamknięty bo to nei do tego służy a autor myśłi*****em a nie głową i dla niego panna jest pojemniczkiem n nasienie
[http://www.insomnia.pl/temat189125/] <==zapraszam tutaj.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

finlandia
 Wysłana - 10 marzec 2006 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie osobiście, po tym co napisałeś uważam, że po prostu jej za bardzo nie szanujesz. Najpiękniejszy akt między kobietą a mężczyzną nazywasz pukaniem, czy rodziewiczaniem, to po prostu świadczy o Twojej przedmiotowości związku. Ale jeśli już koniecznie chcesz jakiejś rady, to powiem tyle: najzwyczajniej w świecie z nią porozmawiaj szczerze. Czy na pewno tego chce, czy jest gotowa, jeśli jest taka potrzeba, to powiedz jej, że nie będziesz nalegał. A swoją drogą wspomniałeś, że jest dziewicą czyli najlepszym materiałem na żonę. To rozumiem jak już ją "rozdziewiczysz", to już nie będzie dobrym materiałem na żone i wtedy ja rzucisz? Ciekawe.A propos materiał na żonę - znowu uprzedmiotawianie człowieka.
Pozdrawiam :)

"Idealnie doskonale, jak zawodowy balet"

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 10 marzec 2006 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

jest dziewica i idealnym materialem na zone mam zamiar na dniach ja puknac no ja pier...le wiesz co, moze zostaw ten idealny materiał na żone dla kogoś, kto jest idealnym materiałem na męża

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

funkadelic
 Wysłana - 10 marzec 2006 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

raskus, widac ze jestes nowy bo jakbys poczytał troche tematow z tego forum to bys wiedział ze taka tendencja panuje.Poki co to ty pier*olisz głupoty i zakładasz niepotrzebne tematy.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10