FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6857 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewica czy nie?%-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewica czy nie?%-)"   

chemicali
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam,
nie przejmuje sie lecz mnie nurtuje jedno..
wiec poznalem pewna pania i doszlo miedzy nami do stosunku dosc szybko po kilku " dluzszych chwilach" znajomosci, i ze sie tak wyraze na moje to ona nie wydawala sie byc dziewica... i chodzi o to ze sie przyczepila mnie troche i "biega" za mna to jej na odczepnego powiedzialem ze zostala skreslona,poniewaz oddala sie dosc szybko i latwo w dodatku mi wmawia ze wczesniej nie miala zadnego partnera przede mna nie zauwazylem zadnych wskazujacych u niej na dziewictwo czynnikow.. bylo tak jak zawsze.. u poprzednich partnerek ktore byly juz po stracie wianuszka...
tlumaczyla mi ona to,ze wczesniej uprawiala sporty,taekwondo,i tanczyla dlatego moze u niej nie bylo widoczne te dziewictwo... ale mi sie wydaje to na brednie jest to mozliwe tej jej tlumaczenie?
tak tylko z ciekawosci... mi sie wydaje nie racjonalne

PL4Y3R
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

ile ma lat?

;)

chemicali
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

23 lata..
ale co tu wiek..
czy biologicznie ma to sens?

rafal_rk
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

wątpie żeby byla dziewicą tyle lat ,jak pewnie tak dlugo trzymało to by nie oddała pierwszemu lepszemu.

Saymonn
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

...,a co my ginekolodzy?
powiem Ci tak:
Mogła byc dziewicą i stwierdziła,że najwyższy czas na strate czystości,a że nie chciało jej się za dlugo na to czekać to wybrała soebie z tłumu Ciebie i szybko zadziałała...równie dobrze mogła Ci wciskać,że jest dziewicą...pozdro

Znawca -

chemicali
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

to jest tez powod,ale bardziej chodzi mi o to ze podczas wykonywania sportu mogla zajsc taka zmiana jak ona mowi... to jest istotne upiera sie ze jej przetlumaczyc nie moge..powaznie do tego nie podchodze ale mnie to juz zaczelo nurtowac ze szok bo sie przy tym tak upira a jak dla mnie to jej lol i chcialbym sie dowiedziec czy naprawde jest to mozliwe..

nie nazywaj mnie pierwszym lepszyn joke

Raskus
Biofil
 Wysłana - 11 marzec 2006 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

chemicalii oczywiście, że mogła być dziewicą. Możen ie krwawiła zas 1 razem ale to możeb yć sens w tym, że błona jest bardzo wytrzymała i nie zawsze krwawią babki przy pierwszym stosunku. Nie bolało jej także?

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 12 marzec 2006 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

blona dziewicza wraz z wiekime staje sie mniej elastyczna i twardsza trudniej przebic wiec by poczula ty bys poczul byla by cisna itp
to ze sie szybko oddala to tez idze na jej niekozyc (znaczy sie ze niedziewica ale oczywiscie to nieregola)

te latanie za Tobą zas przemawia zatym ze byal dziewicą ( bo przewanie one tak robią komu sie oddaly tego sie starają trzymac jak najdluzej)

co do tych sportów to hmm moglo to ja w jakis tam sposob rozciagnac (ale blona powinna byc cala) krwawic tez wcale niemusiala !

Ty jako jaj "partner" niepotrafiles odroznic to niemysl ze my to bezblędnie odgadniemy "zdiagnozujemy"

pozatym skoro sie tym nieprzejmujesz to olej ja tak jak kazde inne !

pozdro

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Saida
 Wysłana - 12 marzec 2006 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie,że od uprawiania sportów może pęknąć błona dziewicza, szczególnie przy takich,gdzie może dojśc do pewnych urazów mechanicznych lub przy tych,gdzie trzeba się mocno rozciągać...

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

maverick22
 Wysłana - 12 marzec 2006 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieta oddała CI to co najważniejsze u niej ,a TY zrobiles focha hehe

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

krytykant
 Wysłana - 12 marzec 2006 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

brutalu

sporty, jakaś gimnastyka może doprowadzić do przerwania błony, jednak podczas stosunku wiekszość dziewczyn (jak sie wszystkie) odczuwa ból, nie musisz wcale przerwać blony ale samo rozciąganie pochwy bedzie sprawiało ból, nie musi też być krwi

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewica czy nie?%-)

Strony: 1 2