FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33603 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewuchy w UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewuchy w UK"   

mlkv
 Wysłana - 10 luty 2008 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Odnośnie doktoratu napiszę tylko że zapraszam wszystkich do startowania w konkursach na stypendia doktoranckie i magisterskie ( czytaj wtedy to Tobie płacą ) oferowane przez zagraniczne uniwerki i fundacje. Świat czeka przecież na was z otwartymi rękami a konkurencja taka mała...

Po paru próbach pogadamy o wolnym czasie ( którego ostatnio nie mam ), papierku etc

Do tematu.

Moschino - sama rozpoczęłaś radosne generalizacje na temat murzynek czy brazylijek ( i chwała Ci za to, o nich ma być ten temat ), więc się nie dziw że zarzucam generalizowanie.

Nigdzie nie piszę że wszystkie polki są gorsze od innych nacji. Po prostu piszę że z uwagi na wychowanie i kompleksy post-komunistyczne statystyczna polka ( nawet taka z tzw. "dobrego domu" boozer ) częściej robi rzeczy które by angielce czy hindusce z "dobrego domu" nawet przez myśl nie przeszły. Np. daje komuś dupy żeby zaoszczędzić na czynszu czy właśnie nagle zaczyna pałać miłością do szefa z przyszłej/aktualnej pracy. Oczywiście można to interpretować w kategoriach zaradności i sukcesu zawodowego.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-02-10 22:28:17

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

antoniosm
 Wysłana - 11 luty 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv, nie cambridge nie oxford ( tak zakladam ) , durham warwick bristol ? ? to moze cos z Uni of london. bo jak nie to ty robisz ten doktorat na jakims plewiastym uniwerku a wozisz sie z tym jak 13latek w nowym dresie nike.

w ogole TY ROBISZ DOKTORAT ?? czlowieku jak sie poczyta to co piszesz to bym ci max dał mature.

pozdr.

mlkv
 Wysłana - 12 luty 2008 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak już pisałem - ten temat służy rozważaniom o kobietach w uk, a nie sprawie Mojego doktoratu.

Jakbym chciał pisać gdzie go robię - to bym napisał, to chyba jasne. Jeżeli tak boli - załóż osobny temat w hydeparku, np. "Mlkv jest chvjem, nie chce napisać gdzie robi doktorat".

Z niczym się nie wożę - zwyczajnie znam realia. Na stypendium które ma znajomy ( ta sama bajka co Ja ) było ok. 100 aplikujących. Ilu było na Moje nie powiedzieli, bo szkoła prawa generalnie działa tajne przez poufne.

Uniwerek na którym działam ( jeszcze ) jest w pierwszej 100ce uniwerków na świecie. Żadnego Polskiego chyba tam nie ma.

Dres nike oczywiście też mam, chociaż na nocne działania zaczepno-obronne preferuję adika.

Edit: [http://www.insomnia.pl/leb_mi_juz_siada__%21%40%3A%26gt%3B%21_%21_%21_%21_%21-t213849.html]

Wiedziałem że skądś twój nick pamiętam - jednak lata zakuwania formułek prawnych zrobiły swoje

Muszę w związku z tym spytać, cipciu puchata, czy już zapomniałeś o swojej jednej jedynej dla której gotów jesteś zmienić wszystkie plany życiowe? Lekarze pomogli?

No i czy kupiłeś już to lambo?

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-02-12 08:31:06

Specjalista -

Gumis777
 Wysłana - 12 luty 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

timo6
 Wysłana - 12 luty 2008 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

SureShot
 Wysłana - 12 luty 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

pojechal

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

xaero16
 Wysłana - 13 luty 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

tak w ogóle o co te halo, w USA jest analogicznie z latynoskami które puszczają się z bogatymi amerykańcami

hit'em up

INSOMNIA
 Wysłana - 13 luty 2008 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

no tak, ale one chociaz puszczaja sie z bogatymi a nie kebabami za to, ze sobie te 60 funtow nie zaplaca za mieszkanie. a funty ciagle w dol ida- niedlugo w przeliczeniu na zl beda sie rodaczki za grosze z brudasami zdawac.

mlkv
 Wysłana - 13 luty 2008 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

"wielkie halo bo latynoski (...)" - typowa mentalność Polska na zasadzie - sąsiad z klatki kradnie to ja też mogę.

W usa siedziałem. Latynoski poznałem, latynosów też. Jak już gdzieś wspominałem - rzeczywiście, polki tej zabawy nie wynalazły i zjawisko istnieje też u innych nacji.

Chodzi jedynie o skalę i podejście społeczne - bo np. meksykanka która zwiąże się na z "gringo" dla kasy jest przez gros rodaków uważana za kvrwę i sekowana. Polka która zrobi to samo w uk - to osiągnęła sukces życiowy którym mamusia chwali się sąsiadkom.

I jeszcze odnośnie latynosek - ileś lat temu w Mazatlanie ( zaraz Mi antonio pojedzie że się wożę ) w jednym takim klubiku przy plaży podbiłem do pięknej, otoczonej wianuszkiem brzydszych koleżanek meksykańskiej latiny . Czarne włosy z domieszką czerwonego, genialne ciałko, buzia anielicy. I podbijam po angielsku, a laski w śmiech i anielica z nieudawaną pogardą na twarzy mówi en espanol zdanie które zaczynało się od gringo a kończyło bardzo brzydko zapewne. Pytam się czy mówią po angielsku. One dalej pogarda i beka. Ja na to " No, no gringo. Polacco ". Dziewczyny wtedy przypomniały sobie angielski.

Na serio u nich jest inaczej.

Pzdr,

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 13 luty 2008 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, jeżeli macie zamiar uprawiać w tym poście wasze męskie pyskówki to przejdźcie jednak na priw !

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewuchy w UK

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17