FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33599 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewuchy w UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewuchy w UK"   

Garlicsos
 Wysłana - 30 styczeń 2008 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

wiemy ale ten jest ostrzejszy :) sog dla ziomka z gory :) (co to ****a ten sog wogole??)

a nawet gdyby moj swiat legl w gruzach, powstane jak Warszawa- zaczne od nowa....

mixerboss
 Wysłana - 30 styczeń 2008 03:34      [zgłoszenie naruszenia]

jak bylem na wyspach to musze powiedziec ze irlandki sa niezle spasione, zdarzaly sie ladne ale niestety tylko zdarzaly.... :)

dupa

Sweet69
 Wysłana - 30 styczeń 2008 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

Angielki - jak polki pod względem urody tu i tu zdarzają sie zaniedbane pasztety jak i ladne sztuki

ale w irlandii żeby zobaczyć jakąś ladną to trzeba mieć szczeście, <może ja tego szczescia nie miałam> :-]

Ekspert -

zuniaa
 Wysłana - 30 styczeń 2008 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak jest w Anglii, ale w Szkocji ludzie ogolem nie sa zbyt urodziwi...tak wielu spasionych ludzi w Polsce nie widzialam.

Co do dziewczyn, potrafia byc bardzo wulgarne (mowie tu o Szkotkach) no i duzo ludzi ma tam problem seksualny -------> AIDS
Radze uwazac, nigdy nie wiesz na kogo trafisz.....

Ludzie sa szczesliwi dokladnie w takim stopniu w jakim chca byc szczesliwi - Abraham Lincoln

mlkv
 Wysłana - 30 styczeń 2008 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

O aids to ja już bym się bardziej martwił u polskiej kebabiary czy innej miłośniczki kameruńskich poetów znad wisły.

Pzdr,

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

zuniaa
 Wysłana - 30 styczeń 2008 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

"Według raportu Departamentu Zdrowia Wielka Brytania to jedyny kraj Unii Europejskiej, w którym liczba zakażeń wirusem HIV wzrasta. Zastraszający jest też poziom wiedzy młodzieży na temat największej plagi ubiegłego i obecnego stulecia."

Koles wiem co mowie, wielu ludzi ma tam spory problem...
Mam faceta w uk, byl djem opowiadal mi co widzial....powiem tak ludzie sa tam bardzo "wyzwoleni" pod wzgledem seksualnym.

Ludzie sa szczesliwi dokladnie w takim stopniu w jakim chca byc szczesliwi - Abraham Lincoln

mlkv
 Wysłana - 30 styczeń 2008 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ucz Mnie jeszcze, głupia polska dupo co tam gdzieś od kogoś coś usłyszałaś.

Dla ciebie nie jestem "koleś".

W życiu zwiedziłem sporo świata a w UK siedzę od półtora roku.

Specjalista -

smallblack
 Wysłana - 30 styczeń 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

W życiu zwiedziłem sporo świata a w UK siedzę od półtora roku
No to rzeczywiście strasznie długo.

Zuniaa masz racje, wiem coś na ten temat, ale widzisz nie wpierajmy nikomu swoich racji bo tutaj pewien Pan widać wie wszystko. :D'

i`m so excited and I just can`t hide it!

zuniaa
 Wysłana - 30 styczeń 2008 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry ale raport WHO mowi sam za siebie, wiesz co to WHO? pewnie nie lol

"glupia dupa" i bez takich mi tu

mlkv
 Wysłana - 30 styczeń 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

"<glupia dupa> i bez takich mi tu" - jak coś ci nie w serek to po arabsku zapraszam cię na solo, potem będziesz mniej pyskata

Przykład komparatystyczny:

Angielka idzie w miasto w piątek poseksić. Wybiera sobie na noc ( to rzadkość ale przyjmijmy ) ogiera z Ghany. Są już u niej, ogier gotowy do dzieła, ona podaje mu kondoma. Ogier zapiera się że u nich w Ghanie inna kultura, że oni uważają że od gumy na wacku można dostać sraczki i że on woli bez. Angielka śmieje się do rozpuku a potem pokazuje mu drzwi.

oraz

Polska studentka z dobrego domu idzie grzecznie na zajęcia. Po drodze dopada ją znany Kameruński poeta i aktywista społeczny który łamaną polszczyzną prosi o pomoc w tłumaczeniu jego wierszy. Ona z tłukącym w piersi sercem ( "Wybrał właśnie MNIE!!! Koleżanki nie uwierzą!!!" ) się zgadza i kończą u niego w mieszkaniu. Kameruński poeta mówi że z gumą to on nie, bo u nich taka kultura. Polka natychmiast przyznaje mu rację. W końcu on jest taki światowy...

Dotarło?

A zarzut że w wlk. brytanii ludzie są zbyt wyzwoleni seksualnie wygłoszony przez polkę musi budzić śmiech u kogoś kto w wielkiej brytanii trochę siedział. Bo nasze twardo w kvrwieniu się przodują. Od lat

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewuchy w UK

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17